Skoči na vsebino

AVKCIJA- samo resne ponudbe


D.J.

Priporočene objave

če je tolk star da je vreden omembe ga dodaj k tej avkciji pa da vidmo kaj bo dosegu, pa še serija je pomembna!!!!! :shock: :twisted: :?: :idea: :arrow: :wink: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

učeri sm to kišto(gajba na prvi strani)pokazu bratrancu, poj mi pa tipo prjav da ma duma 2 take kište sam da se pr eni napis ne vid več dobr, ga morm prašat, če se bo prdružu dražbi :D :D

če je tolk star da je vreden omembe ga dodaj k tej avkciji pa da vidmo kaj bo dosegu, pa še serija je pomembna!!!!!

star spljoh ni sam vrednost ma pa tako, da si ga nobedn kle ne

more prvošt :twisted: (spomini na lepe zimske dni)

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2501 :?: :?: - še premal, če upoštevaš da en plato ta velzga pera stane 4 jurje :shock:

Gebre, več gajb več veselja :) če bi vsi svoje spomine drago prodajal, kam bi pa pršli, litr bencina za jurja, prosim 8)

SF že union mi je ponudu plato ta velzga piva-12 litrov, ti pa nazaduješ s še ne 8 litri :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

če je tolk star da je vreden omembe ga dodaj k tej avkciji pa da vidmo kaj bo dosegu, pa še serija je pomembna!!!!! :shock: :twisted: trance_11_confused.gif: :idea: :arrow: :wink: trance_13_cry.gif

A mi lahko razlozis, kaj mislis s "SERIJA ZIPPOTA JE POMEMBNA " '

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!