Skoči na vsebino

Števci pri Cliotu


Andrej666

Priporočene objave

Shit happens all the time in tako so men crknili števci na avtu (Clio 1.2 - cist osnovna verzija, letnik 99). Ne dela noben kazalec, niti osvetlitev števcev, ampak delajo pa vse kontrolne lučke.

Sem bil na servisu, ker so mi povedali da je potrebno stvar zamenjat (kaj pa druzga...), cena pa je bla nekje okoli 150.000 SIT. :evil:

Ker se mi zdi to čisto preveč za tri "cagarje" pa mal plastike me zanima, če kdo ve kje bi se dalo dobit kakšen razbit tak avto, kjer bi se lahko to ven odšravfalo za male pare? :oops: :D

Zadeva je pa kot nalašč crknila en mesec po izteku garancije. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapelji se v italijo, mal na avtoodpade, tam je tega kar dost, drugac mas pa po salomoncu dost svercarjev ki mu poves kaj rabis in ti on zrihta iz italije za male pare, ker ce bos sel sam dol bos mogoce ravn zgresu oni se pa dol zmenjo da jim prisparajo, tko da salomonca v roke pa klicat, ...

lp, Rok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Salomon oglasnik pa po možnosti kupi celo armaturo. lahko se zgodi da bo cenejša kot sam števec pa nikoli ne veš natančno kaj ti je šlo. Si siguren da je napaka na kazalcih in osvetlitvi. Kar tako ne more vse naekrat crkniti razen če nima kaka elektronika tudi tukaj prste vmes in vse skupaj nadzira. Sicer pa so včasih kazalce poganjale zajle ki pa ne odpovejo kar tako. lahko pa da sedaj tudi v avtu vse to opravlja elektornika.

Skratka prepričaj se kaj ti je crknilo, sicer te tudi na odppadu lahko več stane kot pa 150 čukov z delom.

Sicer pa to meče še eno slabo luč na Renaulte saj bi ti kljub poteku garancije lahko zamenjali ker to najbrž ni običajno da kar tako crkne - ali pač.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi - števci so velki tko ko tista šipca ko jo gledaš pod volanom, debelo pa je nekje 2 cm, pol pride pa en kabelček, ki se vtakne v neko vtičnico, that's it. Je pa napaka sigurno to, ker sem priklopil gor od kolega števčke (enkrat se nama je dal šraufat mal) pa je čisto lepo delalo....

je pa tud res da so teli clioti ko tiste igračke iz kinder jajčkov... ena sama plastika :evil:

pa avto je pocen, ampak te pa pri servisih in rezervnih delih ocarinijo pol tolk da glava boli... :(

bom mal prelistu salomonca za začetek...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hanzi - števci so velki tko ko tista šipca ko jo gledaš pod volanom, debelo pa je nekje 2 cm, pol pride pa en kabelček, ki se vtakne v neko vtičnico, that's it. Je pa napaka sigurno to, ker sem priklopil gor od kolega števčke (enkrat se nama je dal šraufat mal) pa je čisto lepo delalo....

je pa tud res da so teli clioti ko tiste igračke iz kinder jajčkov... ena sama plastika :evil:

pa avto je pocen, ampak te pa pri servisih in rezervnih delih ocarinijo pol tolk da glava boli... :(

bom mal prelistu salomonca za začetek...

Hvala za pojasnila glede števcev.

Da so kinder jajčki kar verjamem pa ne samo clioti.

Kar se "carine" tiče je tako pri večini avtomobilov vsaj kar se originalnih delov tiče.

V tvojem primeru ti ostane samo rabljeno ker škart 99,9% ne obstaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cliota 99 let. verejetno še ne boš našo na avtoodpadu.(pri nas)V salomono bi se pa verjetno našlo kaj.A si že vprašo kakšnega mojstra ,če se da popravit.V bližini Dravograda je strokovnjak ,ki popravlja takšne reči.Je kolegu popravo računalnik na cliotu.(na servisu rekli NOVEGA).Lahko vprašam za št.,če hočeš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...oglasnik...avtovleke...kleparji...išči totalko...

...še prej se pa pozanimaj keri letniki imajo iste števce...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bližini Dravograda je strokovnjak ,ki popravlja takšne reči.Je kolegu popravo računalnik na cliotu.(na servisu rekli NOVEGA).Lahko vprašam za št.,če hočeš.

hvala, ampak zaenkrat še ni treba... bom to vzel kot zadnjo moznost, ker mi je dravograd malo "od roke".. :)

če pa res ne bo druge te bom pa potem prosil za številko :oops: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!