Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Leteči

Priporočene objave

Tud s Harleyem se da, če znaš. Z Varaderotom bi moral it. Priporočati ... mal si me nasmeju :beer2:

 

"Priporočljivo" je že Frigo uporabil, tako da je bila uporaba v mojem stavku zgolj logična posledica. Lahko pa bi se kar 2x nasmejal  .)

 

Sicer pa, s čim vse se da prevozit omenjen odsek je v tem primeru brezpredmetno. Tudi s silkom se da fuzbalplac pokosit, a ne? Dajte no v takšnih primerih raje napisat objektiven odgovor in ne osebnih prepričanj, gledanih skozi prizmo prevelikega ega, ki onemogoča vživeti se v še kaj drugega kot le svojo topšit opremo, gelendeštrase in bogate vozniške izkušnje.

 

Strinjam se s Kirijem, ki je objektivno napisal kako in kaj. Verjetno povprečen motorist z motorjem za cestno uporabo na takem izletu po jugi nima namena zjebat motorja na 13km odseku samo zato, da bo videl Teth. Tudi sam užitek v vožnji je na takšnem odseku - z neprimerno opremo! - vprašljiv. Izvzeti kakšni fetišisti, ki bi si to potem šteli za dosežek in si s tem polnili ego ter bili carji za šankom.

 

Aja, ziher se bo sedaj oglasil kdo s škarjicami za nohte, ki bo rekel, da je košenje fuzbalplaca s silkom za pusije...in pa kakšen bambi, ki pride čez omenjen prelaz v slabe pol ure (s fotošutingom vred).

 

Lp!

Popravljeno . Popravil andrej82
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro folk, od kdaj se je Črna g. raztegnila na pol Albanije. :slap:  Kupite si kompas. Saj obstaja na teh straneh tudi Albanija. Moderatorji ste na dopustu!?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne! kompase pa zemljevide smo "bek" zmetal, zdej pa vsi na GPS-je gledamo in smo čist zgubljen.

 

Bi moral potem vsak "sliko-potopis" po Balkanu razdelit na posamezne države :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je svetoval, da še v eni temi objaviš

Pa dobro folk, od kdaj se je Črna g. raztegnila na pol Albanije. :slap:  Kupite si kompas. Saj obstaja na teh straneh tudi Albanija. Moderatorji ste na dopustu!?

To je iz Sandžaka ob mne meji, kar paše sem v to temo

Cufa ni hotela, da bi imeli urejeno, zato pa je kot je, Balkan pravi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Narod pozdravljen,

 

v sredini avgusta imamo namen obiskat ČG in sicer Cetinje Žabljak Durmitor Kolašin Nikšič-pivo.

Odpravljamo se prvič in bi vas prosil za nasvete glede prenočišč,....

 

 

Hvala za odgovore

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj utrinkov z najine letošnje moto ture po Črni Gori! Če potrebujete kakšne informacije (namestitev, cene, ceste in podobno) vam rad pomagam.

Živjo,

 

v sredini avgusta imamo namen obiskat ČG in sicer Cetinje Žabljak Durmitor Kolašin Nikšič-pivo.

Odpravljamo se prvič in bi prosil za nasvete glede prenočišč, kot je tale čudovita hiška...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike hiške sicer ni videti, ampak ne glede na to, ti priporočam, da ne kompliciraš z iskanjem prenočišča vnaprej. Kot je že večkrat v tej temi bilo napisano, je na Balkanu nesmiselno iskati ali celo bookirati prenočišča naprej, ker boš 1) dražje plačal in 2) vezan potem na tisto lokacijo in termin. Ponudnikov prenočišč je več kot dovolj in so poceni. Če pa bi že rad kakšen napotek, potem imaš recimo Eko kamp Milogora - Trsa (Durmitor). Imaš bungalove in je zelo idilično. Aja, pa pivo imajo hlajeno v snegu - tudi poleti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike hiške sicer ni videti, ampak ne glede na to, ti priporočam, da ne kompliciraš z iskanjem prenočišča vnaprej. Kot je že večkrat v tej temi bilo napisano, je na Balkanu nesmiselno iskati ali celo bookirati prenočišča naprej, ker boš 1) dražje plačal in 2) vezan potem na tisto lokacijo in termin. Ponudnikov prenočišč je več kot dovolj in so poceni. Če pa bi že rad kakšen napotek, potem imaš recimo Eko kamp Milogora - Trsa (Durmitor). Imaš bungalove in je zelo idilično. Aja, pa pivo imajo hlajeno v snegu - tudi poleti :)

Iskreno hvala za odgovor....

 

Mislim, da bo tako najbolja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Živjo,

 

v sredini avgusta imamo namen obiskat ČG in sicer Cetinje Žabljak Durmitor Kolašin Nikšič-pivo.

Odpravljamo se prvič in bi prosil za nasvete glede prenočišč, kot je tale čudovita hiška...

 

Mi smo letos dve noči spali v Eko selo Izlazak, nad Pivskim jezerom.Bungalovčki za 2 osebi, 4 osebe, še celo francoske postelje najdeš za parčke.Odlično izhodišče za raft na Tari, vožnjo po Pivskem jezeru.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo letos dve noči spali v Eko selo Izlazak, nad Pivskim jezerom.Bungalovčki za 2 osebi, 4 osebe, še celo francoske postelje najdeš za parčke.Odlično izhodišče za raft na Tari, vožnjo po Pivskem jezeru.

 

Cena?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fala! :)

Dubu si odgovor.Mi smo imeli še malo pupusta,jker smo bili že nekajkrat gor,pa tud tko se da kaj zmenit.Hrana je pa vrhunska.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dubu si odgovor.Mi smo imeli še malo pupusta,jker smo bili že nekajkrat gor,pa tud tko se da kaj zmenit.Hrana je pa vrhunska.

Hrana ni samo vrhunska je zelo obilna!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom šu probat če je res. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hrana ni samo vrhunska je zelo obilna!  :kva2:

Tko je.Vem , da sem jih zadnji dan zvečer prosu, za kislo mleko pa čist navadne palačinke,ampak ne, dubu sem res palačinke, 

ampak zravn pa še eno veliko z šunko in sirom.Ne moreš jih preprićat, naj nehajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, dobro si to opisal in pofotkal. Spet podoživljal "mojo" Črno g. Bicepse pa tricepse pa imaš malo pojačane, kaj? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ferek, dobro si to opisal in pofotkal. Spet podoživljal "mojo" Črno g. Bicepse pa tricepse pa imaš malo pojačane, kaj? 

 

Hehehe mam vse skupi še dodatno s titanom ojačano... mojo bolj moti, da sem zadnja leta sixpacke za wamppack zamenjal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če si upaš!!! :blush: 

upal sem si in res je vse res!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nekaj mojih črnogorskih

 

Kotor - Lovčen

https://www.youtube.com/watch?v=fWCgMBZfxK0

 

proti Grahovmu

https://www.youtube.com/watch?v=_hUebYMkT70

 

Nikšič - Pivsko jezero

https://www.youtube.com/watch?v=KXNjmU_AX_o

 

Ščepan Polje - Trsa

https://www.youtube.com/watch?v=bCKKQRtZfB8

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!