Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

Pozdravljeni,

ravno danes sma s punco prispela v crno goro (Tivat), ker boma crno goro malo predelala s kolesi in se selila iz kraja v kraj (tudi v ulcinj) mi je podatek za ugoden apartma vec kot dobrodosel :) Zanima me samo, ce gospa govori slovensko ali je potrebno poslati mail v srbo-hrvascini?

PS: super forum z super informacijami o potovanju po CG ;)

LP

To je Slovenka, ki govori celo slovensko!!

Nič bat... pa pozdravita jo!

LpM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je Slovenka, ki govori celo slovensko!!

Nič bat... pa pozdravita jo!

LpM

No super, tak da nebi prical kakih gluposti po mailu :whistle:

Boma pozdravla, pa se 1x hvala za info, je pivo v dobrem! :beer2:

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor v zvezi prenočitve okoli samostana Ostrog v Črni Gori :

- lansko leto julija sva bila v samostanu Ostrog. Takoj ko se boš peljal po cesti ( iz glavne zaviješ desno na stransko, vse je dobro označeno ) boš v naselju Bogetiči na levi strani, predno se boš začel vzpenjati " PO ZELO ZANIMIVI CESTI " opazil penzion KOLIBA. Midva sva spala v njem in gre za novejši penzion z restavracijo. Za spanje z zajtrkom sva dala 27 evrov in poudarjam, da je kvaliteta bivanja na nivoju. V prilogi, če mi bo uspelo priložiti slike je viden penzion z okolico, za zeleno tablo v hribi bela pika pa je viden samostan Ostrog.

Toliko in lep pozdrav.

post-31827-0-50788100-1335249568_thumb.jpg

post-31827-0-80076700-1335249615_thumb.jpg

post-31827-0-87408500-1335249662_thumb.jpg

post-31827-0-55908400-1335249700_thumb.jpg

post-31827-0-52215000-1335249739_thumb.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani, avgusta je bilo stanje ceste sledeče: asvaltirana z manjšimi, po par 10 m neasvaltiranimi deli. Popravljanje ceste. Skratka nič posebnega.

Srečno

Tonček

Tonček hvala! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odgovor v zvezi prenočitve okoli samostana Ostrog v Črni Gori :

- lansko leto julija sva bila v samostanu Ostrog. Takoj ko se boš peljal po cesti ( iz glavne zaviješ desno na stransko, vse je dobro označeno ) boš v naselju Bogetiči na levi strani, predno se boš začel vzpenjati " PO ZELO ZANIMIVI CESTI " opazil penzion KOLIBA. Midva sva spala v njem in gre za novejši penzion z restavracijo. Za spanje z zajtrkom sva dala 27 evrov in poudarjam, da je kvaliteta bivanja na nivoju. V prilogi, če mi bo uspelo priložiti slike je viden penzion z okolico, za zeleno tablo v hribi bela pika pa je viden samostan Ostrog.

Toliko in lep pozdrav.

hvala, bom našel :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo pa kdaj bo tam dau za večerjo? :kva2:

Js bom dal, sam kak dan prej :P
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom dal, sam kak dan prej :P

:O ka če bi nardil slovenski motozbor u Črni gori?? tko bo zgleda tam dol

ti se tko organiziri da boš še men dau za večerjo :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:O ka če bi nardil slovenski motozbor u Črni gori?? tko bo zgleda tam dol

ti se tko organiziri da boš še men dau za večerjo :blush:

tebi bi dal baso :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js bom dal, sam kak dan prej :P

če prou razumem . . . .ne boš častu v črni gori . . . . . hmmmmm . . . . . . . pol se boš izprsio . . . . . . :whistle: . . . . . . nekje v dalmaciji . . . . :whistle:

aja . . . . upam da name nisi pozabu??? :whistle:

starina . . . . sej te bom jst častu z drinko . . . . nekje . . . . v Črni gori! :kava: al pa v Srbiji . . . . :yea1:

če boš pridn . . . . mogoče še kaka večerja . . . . . :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če prou razumem . . . .ne boš častu v črni gori . . . . . hmmmmm . . . . . . . pol se boš izprsio . . . . . . :whistle: . . . . . . nekje v dalmaciji . . . . :whistle:

aja . . . . upam da name nisi pozabu??? :whistle:

starina . . . . sej te bom jst častu z drinko . . . . nekje . . . . v Črni gori! :kava: al pa v Srbiji . . . . :yea1:

če boš pridn . . . . mogoče še kaka večerja . . . . . :yes:

mona.....častli se bomo do nezawesti :P........drgač pa ja, nekje u dalmaciji. :grim
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kdo pa kdaj bo tam dau za večerjo? :kva2:

Če bi jaz bil doli, bi ti dal za večerjo, za zajtrk, za malco, za kosilo, še vmes po potrebi.... :smoke: . Taki pač sn :grim .

(tudilažjebeseda press :closedeyes:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz bil doli, bi ti dal za večerjo, za zajtrk, za malco, za kosilo, še vmes po potrebi.... :smoke: . Taki pač sn :grim .

(tudilažjebeseda press :closedeyes:)

jaz še kar un tvoj golaž čakam :blush: ... lohka tut na štajerskem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi jaz bil doli, bi ti dal za večerjo, za zajtrk, za malco, za kosilo, še vmes po potrebi.... :smoke: . Taki pač sn :grim .

(tudilažjebeseda press :closedeyes:)

saj bi ji jaz dal tudi 3x na dan :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sj, gobec vas je, pol na koncu bom pa js moral dat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK::blush::inlove:

He-he, kako malo je potrebno in je dan kar lepši. Pripombe so me lepo nasmejale in zaj grem dobro razpoložen na :kava: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Večerje so bile, zajtrki tudi, vročina pa tudi, družba da best, neprecenljivo :D

post-18923-0-82289400-1336240365_thumb.jpg post-18923-0-47949300-1336240480_thumb.jpg

post-18923-0-67888300-1336240587_thumb.jpg post-18923-0-74606200-1336240689_thumb.jpg

post-18923-0-84780200-1336240764_thumb.jpg post-18923-0-41519200-1336240860_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tale predzadnja pa je pri ulcinju?

si bil pri peđotu? daleč dbest ambient, poceni in dobre ribe in podobno. malce skrito pri mostu za ado bojano, tak da ni glih turistično.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predolgo iskal slike, da bi uredil prejšni post.

Torej takšna je pot tja, enih 500m po takih mostičkih...

DSC00338.jpg

Midva sva stala pred gostilno in spraševala sosedo kje bi naj to blo. Tak, da ni najbolj na izi za najt. :grim

Pa razgled za mizo...

DSC00341.jpg

Cene so na jed 2-3 eure nižje, kot na turistični cesti pri albancih. In pripravljeno z ljubeznijo. :OK:

Če bo kdo v tistih koncih toplo priporočam. V originalu pa se kliče "kod peđe".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Večerje so bile, zajtrki tudi, vročina pa tudi, družba da best, neprecenljivo :D

post-18923-0-82289400-1336240365_thumb.jpg post-18923-0-47949300-1336240480_thumb.jpg

post-18923-0-67888300-1336240587_thumb.jpg post-18923-0-74606200-1336240689_thumb.jpg

post-18923-0-84780200-1336240764_thumb.jpg post-18923-0-41519200-1336240860_thumb.jpg

a je vsaj teb kdo dau? :kva1:

no mene se je en usmilu :P

a je blo kej vroče?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je vsaj teb kdo dau? :kva1:

no mene se je en usmilu :P

a je blo kej vroče?

ja so dal, sam veze je treba met :P

dol smo bili 29.04. pa nismo jedli kod peđe...je pa blo u tistih kučicah na reki Bojani

p.s. vroče ukul 30 C

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Pozdravljeni.

Mene pa zanima kakšna je cesta ( asvaltirana ) na relacji Goražde - Cajnice - Plevlja - Žabljak. Zanima me ker bi se v sredini šestega mesca zapeljali po tej poti.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!