Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

Takole piše Mišo po e-pošti, lastnik kampa in domačin ( poznan med  motoristi)

STO SE TICE PUTA PREKO TRSE ON JE SIGURNO JOS NEPROHODAN MINIMUM 15 DO

20 DANA A MOZDA I DUZE

SVI OSTALI PUTEVI SU PROHODNI

AKO VAS JOS NESTO INTERESUJE PITAJTE STOJIM VAM NA RASPOLAGANJU

www.durmitor-autocamp.com

 

torej cesta za 1 maj ne bo prevozna... me pa zanima kakšno pot mi priporočate. Prišel bom iz Nikšiča in bi se peljal proti Pljevlji. Prvoten namen je bil Nikšič - Plužine - Žabljak - Pljevlja. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko boš v MNE  oz Nikšiču pokliči

  Ivan +382 67 518 287

 

Motorist, ki rad pomaga z nasveti, se pripelje tudi na kavico itd..itd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikšić - Šavnik - Žabljak , odličan put sa dosta krivina i prelepih pejzaža koji ne ostavljaju nikoga ravnodušnim

Popravljeno . Popravil mlekar
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Če bo komu prav prišla kakšna informacija, ali pa branje kar tako... moj opis poti do Črne Gore in nazaj iz leta 2009 (za download klikni čisto zgoraj na povezavi):

http://speedy.sh/X8t5T/Mototour-2009.pdf

 

lp, Marty

 

pravkar prebral... uživam v prebiranju potopisov... tale pa je naravnost fantastičen :OK:

 

lp,mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje srečaš Slovence? Ja na Lovčenu itak...

 

post-18923-0-01963700-1367693560_thumb.jpg

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar prebral... uživam v prebiranju potopisov... tale pa je naravnost fantastičen :OK:

 

lp,mz

 

Thanks... Če bo vse po sreči, letos pride nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

27-30.04 pot pa takšna....

-dobre ceste

-odlična hrana

-odlična družba

bo potrebno ponovit.....

post-7865-0-48867000-1367776410_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Črnogorski hladilnik - deluje odlično.

Kdor potuje po Črni gori in ima namen se peljati proti Durmitorju je cesta zaprta zaradi snega .Biv na Žabjaku 2.5.2013 in je lastnk apartmaja pri katerem sem spal SOBE-APARTMANI Žabjak Pavlovič Niko TEL.+382 69 087 547,068 087 547 dejal da je še cc7 metrov snega in da kake 3-4 tedne ne bo prevozna  Cena za dva brez zajterka 25 evrov.

Popravljeno . Popravil lcancar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor potuje po Črni gori in ima namen se peljati proti Durmitorju je cesta zaprta zaradi snega .Biv na Žabjaku 2.5.2013 in je lastnk apartmaja pri katerem sem spal SOBE-APARTMANI Žabjak Pavlovič Niko TEL.+382 69 087 547,068 087 547 dejal da je še cc7 metrov snega in da kake 3-4 tedne ne bo prevozna  Cena za dva brez zajterka 25 evrov.

Daj spremen si profil,ker nisi več Fjr-aš :BUA: Kako je pa bilo na poti? Prilimaj kako slikco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj spremen si profil,ker nisi več Fjr-aš :BUA: Kako je pa bilo na poti? Prilimaj kako slikco!

Halo kako veš da nisem već frj-aš ?sem ti rekev da ko boš organiziral srečanje fjr-ašev me kar poklič pridem !Poglej slike na facebooku sem jih nekaj naložil (ladislav čančar)Drugače je pa bilo super ljudje prijazni nimam kaj pripomnit vsak bi ti pomagal samo ceste so bol tko -slabe kot v SLO........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNE, mejni prehod Kamenari, so mi vzeli 2€ za ekološko takso  :BUA:  ko sem šel iz Albanije nazaj v MNE tega niso zahtevali...  me pa zanima kako na drugih mejnih prehodih zahtevajo ali ne, ko prideš v MNE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNE, mejni prehod Kamenari, so mi vzeli 2€ za ekološko takso  :BUA:  ko sem šel iz Albanije nazaj v MNE tega niso zahtevali...  me pa zanima kako na drugih mejnih prehodih zahtevajo ali ne, ko prideš v MNE

 

Jaz nisem rabil nič plačati, sicer sem šel tudi iz Albanije v MNE na mejnem prehodu Sukobin..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem rabil nič plačati, sicer sem šel tudi iz Albanije v MNE na mejnem prehodu Sukobin..

 

MNE, mejni prehod Kamenari, so mi vzeli 2€ za ekološko takso  :BUA:  ko sem šel iz Albanije nazaj v MNE tega niso zahtevali...  me pa zanima kako na drugih mejnih prehodih zahtevajo ali ne, ko prideš v MNE

Pri vstopu iz Srbije pri Dobrakovo in iz Albanije (prehod Božaj ob Skadarskem jezeru) niso zahtevali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MNE, mejni prehod Kamenari, so mi vzeli 2€ za ekološko takso  :BUA:  ko sem šel iz Albanije nazaj v MNE tega niso zahtevali...  me pa zanima kako na drugih mejnih prehodih zahtevajo ali ne, ko prideš v MNE

 

 

Jaz nisem rabil nič plačati, sicer sem šel tudi iz Albanije v MNE na mejnem prehodu Sukobin..

 

 

Pri vstopu iz Srbije pri Dobrakovo in iz Albanije (prehod Božaj ob Skadarskem jezeru) niso zahtevali.

 

 

 

zato sem pa vprašal, ker mislim, da se samo na tem prehodu plačuje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Meni so rekli črno gorski cariniki, da motorji te takse ne plačujejo in je posledično tudi nisem rabil plačati. Je pa bla 5eur takrat :unsure:

Popravljeno . Popravil frischfleisch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en mal slikic, k mi je dolčas, z letošnjega potepa po ČG

 

post-18923-0-86179000-1369644791_thumb.jpg pogled na Kotorski zaliv (kraj Dobrota)

 

post-18923-0-68950300-1369645327_thumb.jpg pogled z Lovčena

 

post-18923-0-38061400-1369644754_thumb.jpg tik pod vrhom Lovčena

 

post-18923-0-60851400-1369644717_thumb.jpg Rijeka Crnojeviča

 

post-18923-0-17352700-1369645272_thumb.jpg most v Rijeka Crnojeviča

 

post-18923-0-54708100-1369644846_thumb.jpg Skadarsko jezero (slikano blizu Virpazarja)

 

post-18923-0-00855700-1369644893_thumb.jpg iz Kotorskega zaliva se dviguje nova cesta v smeri Bileče. Čudoviti razgledi, nov asvalt.

post-18923-0-09386000-1369644975_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

solorider hvala za info, v ponedeljek 17.06. grem na Žabljak. Zanimivo da te informacije mi ni povedo Niko ko sem rezerviro pri njem apartma en teden nazaj, da je takrat bila cesta še zaprta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

solorider hvala za info, v ponedeljek 17.06. grem na Žabljak. Zanimivo da te informacije mi ni povedo Niko ko sem rezerviro pri njem apartma en teden nazaj, da je takrat bila cesta še zaprta.

 

 

imam znance gor in sem jim naročil, da mi sporočijo kdaj bo odprta in danes so mi javili :OK:  zdaj pa v napad :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Woohoo! :) Zdaj pa je samo treba najt en fraj vikend, pa par dni zraven vzet, pa akcija. Pred julijem sicer ne bo šlo, bo pa potem toliko lepše. Še koga mika v začetku ali sredini julija ta tura?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!