Skoči na vsebino

Črna Gora - Žabljak, Durmitor


Priporočene objave

Se splača videt,stari del mesta je zelo lep  z marino, pa obiskat Beer Bikers club na glavni promenadi. Lastnik je motorist zlo fajn tip.

Ok, res je stari del mesta zanimiv, kot vsa stara mestna jedra vzdolž celotnega "našega" najlepšega morja. Hotel sem povedati to, da je v Budvi poleti pravi kaos, nepopisna gneča vsepovsod in najdražja pijača daleč naokoli, (izvzemši Sv.Štefan).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče gdo pozna razmere na cesti Pale - Goražde in potem naprej proti Plevljam?

Prevozil prejšnji teden. Zelo lepa Pale -Goražde ter naprej čez Cajniče in prehod Metaljka proti Plevlji. Vozil sem v obratno smer, kot ti želiš, je pa cesta med Plevljo in mejnim prehodom MNE/BIH malo slabša. Ni še povsod obnovljena in marsikje je izrabljen asfalt , pa ovinki so speljani bolj po terenu!

Užival boš v lepi pokrajini.

Srečno in lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo že vozil od Bukuminskega jezera proti Rikavačkem jezeru v Prokletijah? Od tu naprej gre neke vrste makadam cca. 15 km v smeri zaselka Korita vseskozi ob Albanski meji. Zgleda kot prečenje Prokletij preko 1.800m "prelaza". Zdi se mi, da je to opuščena pot katero je še koristila Jugo vojska za nadzor meje z Albanijo. Od Korit, kjer so še ostanki karaule, je naprej v smeri Podgorice že asfalt.

 

Zanima me stanje poti in ali se jo da prevozit z GS-jem?

Popravljeno . Popravil Whiskey
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen, je mogoče tole "cesta" za katero sprašuješ?

Zgleda, da je to ta cesta. Hvala za link MiNa. Sem se vedno na dopustu, pa sem tekst samo na brzino preletel. FrigoFrops, bo slo po tem terenu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pa še jaz malo primaknem o Durmitorju.

 

Dubrovnik-Trebinje(Bih)-Bileća-Sutjeska-Brod na Drini-Crkvičko polje(MNE)-Trsa-Žabljak-Nikšić-Trebinje-Dubrovnik (okoli 400km).

 

slika-dan-2.jpg

 

Cesta po Bosni je solidna, pred vstopom v NP Sutjeska celo na novo prenovljena, tuneli.

 

Najslabši del ceste je od Broda na Drini do meje s Črno goro (Ščepan polje), 20km razdrapanega asfalta (cesta E762), ampak lepo na eazy.

 

Pred odhodom sem prebral, da so letos asfaltirali 12km makadamske ceste na relaciji Crkvičko polje-Nikovići

http://portalpobjeda.wordpress.com/tag/put-nikovici-crkvicko-polje/

 

Zato sem se odločil, da Durmitor "napadem" direkt iz severa, torej takoj za mejo v hrib in ne ob kanjonu reke Pive (Plužine).

 

p9205098.jpg

 

Malo sem posnel.

 

Ko se vzpneš, prideš do eko sela Jugoslavija :)

http://www.ekoseloyu.com/

 

Nato nadaljevanje po novi cesti, kjer še niso uspeli postaviti tabel.

 

p9205104.jpg

 

In potem lepo dalje Nikovići-Trsa-smer Žabljak

 

malo materiala

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prou novo lih ni.....

Mislim, da je narejena 2011, enako kot cesta Risan-Grahovo-Vilusi.

 

Lastnik Biker Bara je g. Krsto, bikerska legenda s HD El. G. Glasbo v živo pa igrajo Montenegro Singersi. (Mirko in Čufa).

Če kaj rabite v MNG me najdete v HTL QUeen of Montenegro, Budva.

 

 

Srecno

Toncek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa bi dodal kaj smo med potjo po Durmitorju počeli poleg vožnje  :grim

 

maxiyu-808.jpg

 

 

in to je ekipa, katera je promovirala evropsko prventvo v košarki... :OK:

 

maxiyu-798.jpg

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zima bo trajala do junija!

ne bo držalo, po zadnjih informacijah, zaradi recesije tut zima odpade :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trsa- Žabljak je od danes odprta!!!    :yea1:

"zima bo trajala do junija!"

 

Prav imaš :grim ! tako kot letos.

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo držalo, po zadnjih informacijah, zaradi recesije tut zima odpade :D

 

Da bi se ti besede pozlatile! Takoj podpišem :D

 

Mene zanima sledeče .... a je kdo letos v ČG prenočeval za dan ali dva morda v naslednjih avtokampih?

 

- Camp Avala

- Camp Jaz

- Camp Anton

- Camp Budva

 

Zanima me, kakšni so ti kampi? Nekaj sem iskal na netu, ampak vse info so za daleč nazaj, tako da informacije niso ravno sveže.

Kako bi ga ocenili tisti, ki ste bili tam od 1 do 5 ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da bi se ti besede pozlatile! Takoj podpišem :D

 

Mene zanima sledeče .... a je kdo letos v ČG prenočeval za dan ali dva morda v naslednjih avtokampih?

 

- Camp Avala

- Camp Jaz

- Camp Anton

- Camp Budva

 

Zanima me, kakšni so ti kampi? Nekaj sem iskal na netu, ampak vse info so za daleč nazaj, tako da informacije niso ravno sveže.

Kako bi ga ocenili tisti, ki ste bili tam od 1 do 5 ?

Ne vem če se zdle še splača v kamp,v sobi spiš za zglihanih10e-20eodvisno od pozicije,Budva je res dražja če ne veš kje?...pa sej je vsa obala blizu...z kampi pa nimam izkušenj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motel-penzion Oaza na začetku stare Budve sem večkrat spal za 20e z zajtrkom....vse "premike"po Budvi lahko opraviš peš,

tu se ustavlja dosti motoristov,je pa mal dražje ker je v bistvu zravn stare Budve,morš pa glihat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Pozdravljeni,

 

zanima me kakšne so kaj vaše izkušnje z obiskom Durmitorja v času prvomajskih praznikov? Je smiselno ali se bolj splača prestavit za kakšen teden ali dva? Nekak se mi ni po mrazu in snegu za vozit, si ga pa zelo želim videt. Ko gledam vremenske napovedi so precej velik odstopanja med njimi in ne vem več kateri naj zaupam... zato prosim za kakšno info iz prve roke :)

 

 

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

 

zanima me kakšne so kaj vaše izkušnje z obiskom Durmitorja v času prvomajskih praznikov? Je smiselno ali se bolj splača prestavit za kakšen teden ali dva? Nekak se mi ni po mrazu in snegu za vozit, si ga pa zelo želim videt. Ko gledam vremenske napovedi so precej velik odstopanja med njimi in ne vem več kateri naj zaupam... zato prosim za kakšno info iz prve roke :)

 

 

Lp

lani za prvo majske sem se v žabljaku obrnil ker je bil sneg... cesta je bila odprta komaj junija (okoli 10.)... 

Popravljeno . Popravil shark90
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!