Skoči na vsebino

Ena matematična (Call TV)


ImenitnaPriložnost

Priporočene objave

Čez rob zaslona sem opazoval oddajo, ki je laufala na Kanalu A ... Organizator je CAll TV ...

Tele TV nategancije so svetovne ... ne vem, zakaj je to sploh dovoljeno? Pripet je zaslon, sedaj naj mi pa kdo razloži, kako je lahko tukaj bil končno o dgovor na vprašanje "seštejte števila na sliki" -- 150 ? Hvala tistemu, ki mi razjasni ta misterij. Oddaja je trajala, preko prsta, kako uro, in vmes so verjetno mastno zaslužili s klici preprostih, na srečo upajočih ljudi ...

zdaj, nisem glih švoh v matematiki, priznam pa, da sem površen.

post-19673-127159813255_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in na koncu še pokliče kakšen ki je v studiu in pove pravi odgovor in kao dobi denar...lari fari....pol si pa med sabo razdelijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4+12+9+8+13+7+16+18+21+8+0+0+3+6+3+1+1+2+9+1+8=150

ampak to je brez vsake logike - 800 je število, 8, 0, 0 so pa števke (alias številke).

+ problem je, ker so na koncu na screen napisali še "3000 BONUS" in "vsak klic 100 €", ampak to se na tej fotki ne vidi - v tem primeru bi izračun po tvoji metodologiji moral dati več ...

preveč cajta mate da se s tem ukvarjate.. sej ni treba ne gledat ne klicat, kekci eni ( sploh mashina >živa katastrofa)

ne, deteRS, ni treba gledat - in tudi ni treba tega prenašati, da se take fucked-up scene dogajajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mene te igre živcirajo in se mi zdijo pravi nategi. 1x sem samo za foro poklical da vidim če te res nategnejo in se nič ne zgodi, blo eno dopoldne, igra je že neki cajta trajala, kao čakali so klic...sem poklical (al poslal sms, se ne spomnim) dobil odgovor, da bom poklican nazaj...nikoli se ni nič zgodilo, klic so kao čakali še nadaljnih 5 min...kr neki. Te ljudi bi morali zapret. Ampak voditelca je pa lušna in simpatična :rolleyes: :evilgrin:

na momente pa sem tudi pomislu, da se poigravajo malo z našo podzavestjo z vstavljenimi frame-i kakšnih privlačnih slik, ker je neverjetno, da se nv oddaji praktično nič posebej zanimivega ne dogaja, pa vseeno me prietgne k zaslonu. Eno soboto sem malo gledal, pa je ena gospa poklicala v oddajo, pa je neki uganla al kaj jaz vem, pa je mogla izbrat štiri števila na zaslonu...zanimivo, da vsa 4 števila, ki sem si jih zamislu, jih je tudi ona povedala, v istem zaporedju...to mi je blo že malo scary...kot da bi vmes dodajali kake slikice števil ki trajajo tako malo cajta, da jih le podzavest zazna in na podlagi tega se lažje odločimo. Pozabu sem, kako točno se temmu reče, je pa prepovedano, ker dokazano deluje in so že tv postaje ali kini to izkoriščali. Mah, preveč kompliciram :D

.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nategancija na polno. Ljudje pa nasedajo in kličejo. Pa vedno so njihovi odgovori ''napačni''... :eek::cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi bilo po moje bi take programe takoj ukinu,prej pa bi jim naložu eno fanj kazen :BUA::bum:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno soboto sem malo gledal, pa je ena gospa poklicala v oddajo, pa je neki uganla al kaj jaz vem, pa je mogla izbrat štiri števila na zaslonu...zanimivo, da vsa 4 števila, ki sem si jih zamislu, jih je tudi ona povedala, v istem zaporedju...to mi je blo že malo scary...kot da bi vmes dodajali kake slikice števil ki trajajo tako malo cajta, da jih le podzavest zazna in na podlagi tega se lažje odločimo. Pozabu sem, kako točno se temmu reče, je pa prepovedano, ker dokazano deluje in so že tv postaje ali kini to izkoriščali. Mah, preveč kompliciram :D

.

Verjetno si mislu subliminalna sporočila (članek o tem ampak samo v angleščini), bojda se tega ne bi smeli posluževat, etika pa to, samo ....

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno si mislu subliminalna sporočila (članek o tem ampak samo v angleščini), bojda se tega ne bi smeli posluževat, etika pa to, samo ....

Na to sem mislu ja, tnx Ursha! Kdo ve kje vse nas "polnejo" s temi sranji...reklame ipd. Nardili so en poizkus, ko so v kinu nekaj takih subliminalnih sporočil (za eno pijačo) dodali v film, in so ljudje po koncu filma kupovali isto pijačo. Tako da zna bit kr močno orodje za manipulacijo z ljudmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!