Skoči na vsebino

Kateri skuter


rupert

Priporočene objave

Lp

kateri skuter naj se odločim?

-Gilera runner

-Yamaha aerox

-Aprilia sr50

Glede videza mi najbolj sede Yamaha...

Ne mislim nekaj dajati kitov notri samo odstranil bi blokade. Ali so po zmogljivosti isti?

Kje je kaksna trgovina z Gilerami nekje v okolici oz. v Ljubljani??

Vem da je bilo ze nekaj takih tem sam not ni nic konkretnega, so iz leta 2003 pomoje so se motorji od takrat ze malo spremenili...

Popravljeno . Popravil rupert
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp

kateri skuter naj se odločim?

-Gilera runner

-Yamaha aerox

-Aprilia sr50

Glede videza mi najbolj sede Yamaha...

Ne mislim nekaj dajati kitov notri samo odstranil bi blokade. Ali so po zmogljivosti isti?

Kje je kaksna trgovina z Gilerami nekje v okolici oz. v Ljubljani??

Vem da je bilo ze nekaj takih tem sam not ni nic konkretnega, so iz leta 2003 pomoje so se motorji od takrat ze malo spremenili...

Vsi so OK! dele pa servis dobis povsod! z nobenim neboš faliu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot lastnik aeroxa ti lahko povem, da z aeroxom nikakor ne boš falil in ti nikoli ne bo žal. čist tako po resnici, končne aerox nima tako velike kot gilera al pa aprilia (pia/gil agregat imata obe, aerox pa minarelli) vendar pa aerox zaradi manjšega ferga (12, medtem ko imajo pia/gil 17.5) veliko manj pije, za cca dva litra manj na 100 km (govorim za primer, če je na skuterju športni izpuh, z org izpuhom imajo tudi pia/gil mašine malo porabo). vodljivost je odlična, zavore več kot zadovoljive, rezervnih delov je kot listja in trave...če ne boš predeloval, definitivno kupi aeroxa predvsem zaradi porabe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot lastnik aeroxa ti lahko povem, da z aeroxom nikakor ne boš falil in ti nikoli ne bo žal. čist tako po resnici, končne aerox nima tako velike kot gilera al pa aprilia (pia/gil agregat imata obe, aerox pa minarelli) vendar pa aerox zaradi manjšega ferga (12, medtem ko imajo pia/gil 17.5) veliko manj pije, za cca dva litra manj na 100 km (govorim za primer, če je na skuterju športni izpuh, z org izpuhom imajo tudi pia/gil mašine malo porabo). vodljivost je odlična, zavore več kot zadovoljive, rezervnih delov je kot listja in trave...če ne boš predeloval, definitivno kupi aeroxa predvsem zaradi porabe.

če ga skrbi za porabo naj kupi ditecha / purejeta =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tud res, sam js sm meu na svojem porabo 2.8l/100km z org fergom, končna je bla 85 realnih, pospeški pa tud zadovoljivi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lei še sam nism mogu verjetn ampk dejstvo je da sm tistih 6.5 litra (kokr sm vedno tanku) lahko vozu celih 240 km. v najslabšem primeru 190 km (ko sm šel na ptuj iz celja, je tista ravnica umes kjer kar dolgo puni gas tiščiš), za po mestni vožnji pa od doma do šole, k ne obračam skos na puno gasa se je pa kr veliko km nardilo z enim keslom :) s 17.5 fergijem pa nardim zdj okoli140-150 km...če ga skos teram, pride do nekje 125 km :) pač org cilinder v obeh primerih pa športni izpuh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 10 mesecev pozneje...

Sosed je kupu beto ark pa jo je spedenal in je sla 100km/h gladko (70ccm) zelo dobr zgleda, sam je v Sloveniji ne boš dobu nove - sam u italiji alpa u austriji .....

Popravljeno . Popravil reubencar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zdravo, odločam se za nakup runnerce. Zanima me katera se vam zdi boljša? Mene skrbi pri ta prvi to, da je motor en čas stal. Zanima me še tudi to če se vidi na mašini da je predelana na 70ccm brez da bi jo odpiral? Najbolj me skrbi zaradi zaradi škifov. Mogoče kdo ve kaj bi naj pomenila ta elektronska blokada(je morda na daljinčka pri tadrugem?) Pa tak nasploh če lahko kdo pove če škifi full komplicirajo zaradi predelave?

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4855134

http://www.(Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)/_MOTO/ad.asp?ID=4894449

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!