Skoči na vsebino

Delo za NOVO LETO


Priporočene objave

Poldy ko boš ti mel vsak mesec krepko čez 200 ur se mi javi :evil: :wink:

hmmmmmm........... uradno 160 ur/mesec.......neuradno....heh..... double it.easy. :roll: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poldy 230? Ampak ure niti nebi igrale take vloge če bi ble nekak normalno porazdeljene, ker pa so nametane kar v tri dni pa ti gre celi dan in maš filing da delaš 25ur/dan....grr :? :oops: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem delal, oziroma bil v službi iz 2001 na 2002, letos imam pa 31. do 19. ure, 1. pa od 19. ure dalje. Jasno 12 ur in nič manj. Jebi ga , eni moramo tudi kdaj delati, ko drugi žurirajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pridružujem se novoletnm delavcem :wink:

Pravkar izvedel:Dežuren iz starega na novo leto dan 19h-7h :cry: :cry:

Pa se prav nič ne sekiram glavno, da bom za NFS frej :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delo krepa človeka....

Kekec III precej pomembno je kako naglašaš krepa.

Ja to je tk, ker čez leto dost ne naredi, more pa še za novo leto delat.

Mogoče pa on že za novo leto zasluži za celo leto. V tem primeru bi tudi jaz delal vsako leto za novo leto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne za novo leto sigurno ne bom delal :D :D. Sploh nisem siguren , če naslednje leto bom kaj delal ( celimkosti press). Sicer pa poznam te finte, vsi na žur sam pa na šiht. :( :( Neja jamrajte, od tega se ne umira, pa....... :D hepi nju :onfire: :smilecolros: :drinking:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AAAAAAAA :D :D Danes bil šef pri meni, zna se zgodit da me bojo prestavli na drugi objekt, kjer se čez praznike in vikende NE DELA!!! :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!