Skoči na vsebino

Kaj boste počeli za novo leto?


x8r-x

Priporočene objave

Ga pil pil pa še enkrat pil,tako kot vsako leto :D

Se ravno od teme zakon o alkotu.

Kaj to pomenida sta oba alkoholika? Sicer pa tudi jaz bom pil pa čeprav najbrž ne bom smel. Proglašam se za kroničnega alkoholika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej bo vsak pil. Ziher šampanc okol punoči. jst bom doma. Verjetn :(

srečno novo leto :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kulturno nazdravljal z kozarčkom al pa dvema (naenkrat :wink: ). pol malo plesal (se majal) pa nazdravil in potem proti jutru sprejel vrsto zelo pomembnih sklepov kaj bom v novem letu spremenil :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

......na katere bos seveda v cim krajsem casu pozabil. :twisted: :wink: :lol:

seveda če so pa butasti (nehal kadit, manj pil, več denarja prišparal, varno vozil,..... :twisted: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odločila sem se, da letos vstop v novo leto resnično spremenim;ampak res, nekaj popolnoma drugega kot vsa leta doslej 8) :

-ves silvestrski dan in večer ne bom poskusila niti kapljice alkohola

:roll:

-ta večer ne bom jedla francoske solate, ki jo, kjerkoli si, vsi pripravijo in

mi je potem slabo za znoret ( seveda absolutno je kriva samo francoska) :shock:

-enkrat za spremembo ne bom oblekla tradicinalnih rdečih gatk

(zanalašč, da bom potem celo leto ugotavljala, če je res, kar pravijo) :wink:

-opolnoči ne bom pila šampanjca ( tudi plastični kozarci na prostem me ne premaknejo!) :? In napomembnejši sklep :letos sem se odločila, da bom že na silvestrovo prekršila vse dogovore, ki sem jih sklenila sama s seboj in katerih sem določene utrinke zgoraj delila z vami. Kaj bi se matrala in čakala, da jih bom začela kršiti šele prvega januarja????!!! :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem točn kje bom, vem pa da bo noč minila tako kot mnoge ostale med letom :drinking: , pa če bom doma ali v Pragi. Sicer so pa skoraj vsa nova leta do sedaj bila totaln brezvezna in najbrž najslabši dan med tistimi počitnicami.

Mogoče ga bom za foro prespal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem točn kje bom, vem pa da bo noč minila tako kot mnoge ostale med letom :drinking: , pa če bom doma ali v Pragi. Sicer so pa skoraj vsa nova leta do sedaj bila totaln brezvezna in najbrž najslabši dan med tistimi počitnicami.

moja nova leta pa so bila vsa ful super, za tista najboljša še vedno poskušamo z kolegi ugotoviti kaj točno se je dogajalo :roll: :? :shock: :twisted:

edino za silvestrovo 2000 v amsterdamu lahko z gotovostjo trdim, da mi še nikoli ni uspelo tako malo alkohola spiti (cca 2-3 pire v celi noči). :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

edino za silvestrovo 2000 v amsterdamu lahko z gotovostjo trdim, da mi še nikoli ni uspelo tako malo alkohola spiti (cca 2-3 pire v celi noči). :wink:

C-C

Ma jst se zmeri ne vem kam se bom dal, zihr bo prslo kako povabilo od frendov in frendic pa jo bomo nekaj mahnili....sigurno pa ne bom doma in v domacem kraju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najverjetneje v družbi svojih prijateljev motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

31.12.2002 šiht do 20:00 :( :( :( pol pa uži po po piru pa tri dni napočez :bday: :drinking: :onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva bova solo (otroka gresta žurat) :D , zato morava izkoristiti prazno hišo, žurala bova pa naslednji dan (kar je že tradicija). :lol:

... a nebi vidva namesto da izkoristita prazno hišo raje izkoristila tistih nekaj uric samote, ki so vama poklonjene??? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Midva bova solo (otroka gresta žurat) :D , zato morava izkoristiti prazno hišo, žurala bova pa naslednji dan (kar je že tradicija). :lol:

... a nebi vidva namesto da izkoristita prazno hišo raje izkoristila tistih nekaj uric samote, ki so vama poklonjene??? :twisted:

Ja kaj pa misliš da pomeni, če imaš prazno hišo? Pa ja nisi mislil, da bova brisala prah in sestala?! :shock: :shock: :shock:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Ja kaj pa misliš da pomeni, če imaš prazno hišo? Pa ja nisi mislil, da bova brisala prah in sestala?! :shock: :shock: :shock:

... pravzaprav sem res pomislil na to ... :twisted: :P :wink: :wink: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[Ja kaj pa misliš da pomeni, če imaš prazno hišo? Pa ja nisi mislil, da bova brisala prah in sestala?! :shock: :shock: :shock:

... pravzaprav sem res pomislil na to ... :twisted: :P :wink: :wink: :wink:

Ali to pomeni, da ste pri vas doma čistilo-blazni ali da nimaš najstniških otrok, ki bedijo pozno v noč in se sprehajajo naokoli.... in imaš posledično temu zelo malo zasebnosti :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. čistilno-blazni pri nas doma smo pljoh ne 8)

2. najstniško pozno v noč blodečih otrok imamo spljoh ne nič 8)

3. zasebnost ... kolikor hočeš :P :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Delam na tem, da bi (v dokaj motoristični družbi) organiziral kakih 10 dni potapljanja na Korčuli. Malce toplega morčka zagotovo ne more škoditi po NFSju... kot ene vrste toplice, da pridemo malo k sebi... pa zdrava morska hrana - z malo sreče se ponavadi najde kaj tudi na krožnikih, ne le v kozarčkih :wink:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!