Skoči na vsebino

Kaj boste počeli za novo leto?


x8r-x

Priporočene objave

Grem h Prlekom. Gorenjci radi potujemo. :drunk:

Če imaš brata glej,da ga nepozabiš sabo vzet.Včeraj sem imel poslovnega partnerja z Gorenske mi je telefoniral,da me obišče in glej ga zlomka tudi ženo in hčer je sabo pripeljal! :eek: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V službi. :doze: :doze: Zanimivo bo od 12.00 do cca. 04.00.

Srečno vsem.

Tonček

Tonček, enako kot ti, le, da čez kakšni dve uri že grem na pot v službo in v borbo do 23:00, nato pa brzina domov, otrokom zapalit nekaj raket in ognjemetov. Upam, da me vmes ne bo kaj zamelo (beri: - kaksen Italijan cukal za rokav)

Srečno vsem in obilo moto užitkov v letu 2007

Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jutri zjutraj je tradicionalni zbor in promenadna vožnja izpred hotela ASTOR (bivši MERX) v CELJU, ob 08.00h, skozi Celje proti Šentjurju in nazaj, z vmesnimi postanki za okrepčitev. Pa me zanima, če kdo od vas sploh za to ve in seveda, če kdo pride??? :? .) :D

Pa veliko sreče na cesti v novem letu - vsem !!! :OK:

Popravljeno . Popravil inamaze
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuhu vina :naughty: :naughty: pol pa piu piu piu :kva2: :kva2: s prjatli seveda in :wub: pol bom vsem :yea1: kasnej pa nevem če se bom kej spomnu,jutr pa :slap: :slap: AUU AUU GLAVA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=88972]

Jutri zjutraj je tradicionalni zbor in promenadna vožnja izpred hotela ASTOR (bivši MERX) v CELJU, ob 08.00h, skozi Celje proti Šentjurju in nazaj, z vmesnimi postanki za okrepčitev. Pa me zanima, če kdo od vas sploh za to ve in seveda, če kdo pride??? :? .) :D

Pa veliko sreče na cesti v novem letu - vsem !!! :OK:

Mi mamo tud tako srečanje v Kranju,Rondo ob 13h.Pa se nas kr nabere.

post-11838-1167561199_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kuhu vina :naughty: :naughty: pol pa piu piu piu :kva2: :kva2: s prjatli seveda in :wub: pol bom vsem :yea1: kasnej pa nevem če se bom kej spomnu,jutr pa :slap: :slap: AUU AUU GLAVA

Glava nima kej bolet. Mas je blo včer 12 pa smo spil 20 šampanjcev (+redče vino) pa sem danes kot nov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še nič fiksnega. Zaenkrat je najbolj exotični fotrov predlog, da greva na vas in se ga nažgema do amena.

Je še kakšen plac fraj? :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa šele dobro vstala :yawn: :yawn:

in me ta trenutek zanima samo hrana.... kje bom čez dobrih 6 ur...... pa ta trenutek še nimam pojma...ah, sej je še čas B) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CELJU, ob 08.00h

Poznam to zadevo in se je tudi udeležujem.

Ampak, kolikor sem bil zraven, je vožnja vedno pričela ob 13:00 uri.

In tudi jutri se naslikam tja ob 12:00 uri, da se potem ob 13. uri odpeljemo.

Pa še nekaj nas je takih tukaj.

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!