Skoči na vsebino

Aprillia Atlantic 500, l.04 - deli?


TRIKER2

Priporočene objave

Pozdravljeni,

rabim nekaj rabljenih ali novih kosov za Aprillio Atlantic 500, l.04 (starejši model). Motor je bil na tleh in je imel poškodovane plastike. Rabim vse kromane letvice, spodnje palstike na desni strani in zadnjo desno luč.

Spraševal sem tudi po novih delih, ki pa niso ravno poceni. Verjetno rabljenih ne bom dobil in v tem primeru me zanima, če mi lahko priporočate kakšno trgovino.

Hvala in lp.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni,

rabim nekaj rabljenih ali novih kosov za Aprillio Atlantic 500, l.04 (starejši model). Motor je bil na tleh in je imel poškodovane plastike. Rabim vse kromane letvice, spodnje palstike na desni strani in zadnjo desno luč.

Spraševal sem tudi po novih delih, ki pa niso ravno poceni. Verjetno rabljenih ne bom dobil in v tem primeru me zanima, če mi lahko priporočate kakšno trgovino.

Hvala in lp.

tule v celju ima eden za hišo spredaj razbito aprilijo stari modela 500sive barve lahko vprašam če proda po delih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule v celju ima eden za hišo spredaj razbito aprilijo stari modela 500sive barve lahko vprašam če proda po delih

dej ga še vpraš če proda tut celo..

pa če je možno jo registrirat..

pa še kako slikco dej..

če boš že tam ;)

thx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tule v celju ima eden za hišo spredaj razbito aprilijo stari modela 500sive barve lahko vprašam če proda po delih

Ja, seveda me zanima in v primeru da prodaja po delih ali v celoti, prosim če mi javiš kontaktno številko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!