Skoči na vsebino

Scooter, moped 50ccm


radovednez

Priporočene objave

Torej , sem Timotej in prihajam iz šiške-Ljubljana.Star se 13 let.Želim si motor in to praktičen npr. če bi mogel iti po makedamu ,

cesti itd. . Cena ni pomembna rad pa bi da mi svetujete in pomagate.Gledal sem http://www.tc-motosh...-50-i5578.shtml (sicer kitajček) in pa Tomos 25km/h.Pomembno pa je tudi da lahko vozim najvec 25km/h.Zanima me ker sem vi dilemi (scooter,moped).

Hvala za odgovore,

Lp, Timotej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej , sem Timotej in prihajam iz šiške-Ljubljana.Star se 13 let.Želim si motor in to praktičen npr. če bi mogel iti po makedamu ,

cesti itd. . Cena ni pomembna rad pa bi da mi svetujete in pomagate.Gledal sem http://www.tc-motosh...-50-i5578.shtml (sicer kitajček) in pa Tomos 25km/h.Pomembno pa je tudi da lahko vozim najvec 25km/h.Zanima me ker sem vi dilemi (scooter,moped).

Hvala za odgovore,

Lp, Timotej

tomos flexer bo čist OK!!!! PS link ti ne dela!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tk kot je miha napisu flexer je za tvoje potrebe čist ok drugač si pa kup Suzuki RMZ 250, heheh sej se hecam se še fardirbaš. :yes:

kok si pa pripravlen dat za prdeca ? :hmm:

Popravljeno . Popravil Scorp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, odločil sem se da scooter ne pride v poštev. Se pravi samo moped. Gledal sem piaggio ciao in pa tomos flexer 25 ali pa tomos avtomatik.Samo ali pri avtomatiku so blokade ali kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, odločil sem se da scooter ne pride v poštev. Se pravi samo moped. Gledal sem piaggio ciao in pa tomos flexer 25 ali pa tomos avtomatik.Samo ali pri avtomatiku so blokade ali kaj?

vsi so zablokirani! da ne grejo vec kot 25km/h!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sele pr 14ih ane. No kaj mi pol predlagate zdej da ni nov k bom itak unicu pa da ga mam mal za furat pa preseravat pa tko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, izpit za 50ccm greš lahko delati šele pri 15 letih (nov zakon, blesarije, če vprašaš mene). Sicer pa, ali si pogledal kaj Tomos youngstrja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal sem samo je prevec "otrocji".Aha, v garazi ima moj oce,ki ne zivim pri njemu pony expressa(rog).Manjka mu zelo veliko delov tudi v motorju.Ce bi ga prvo dal na popravilo koliko mislite da bi prislo.Potem pa bi ga razstavil prebarval in tako dalje.Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gledal sem samo je prevec "otrocji".Aha, v garazi ima moj oce,ki ne zivim pri njemu pony expressa(rog).Manjka mu zelo veliko delov tudi v motorju.Ce bi ga prvo dal na popravilo koliko mislite da bi prislo.Potem pa bi ga razstavil prebarval in tako dalje.Hvala za odgovore.

Js bi reko da kr preveč...Velik je dela,splošno pa deli teško dobijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja hvala a pol je najbols da uzamm za zacetk kr enga ciaota?

ja al pa flexera! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neki lej.2 frenda masta ubadva skutrje ampak se nimata izpita.Pa zivita ene 15 min stran .Tko da gledam skuterje(kitajčke) Najvec za 800 eourou tut ce je rabljen pa gre najvec 25 km/h .Tut ksn piaggio ciao bi biu uredu sam nevem kaj se bl splača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam neki lej.2 frenda masta ubadva skutrje ampak se nimata izpita.Pa zivita ene 15 min stran .Tko da gledam skuterje(kitajčke) Najvec za 800 eourou tut ce je rabljen pa gre najvec 25 km/h .Tut ksn piaggio ciao bi biu uredu sam nevem kaj se bl splača.

Pusti kitajske scooterje,kupi ciao in to je to! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

Js bi reko da kr preveč...Velik je dela,splošno pa deli teško dobijo

Če ga boš obnovo boš več keša zmetal vanj :nono: .... če ga potem čez nekaj časa misliš prodat boš samo v minusu .....!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pusti kitajske scooterje,kupi ciao in to je to! .)

Kitajci so zanč ... se strinjam, za ciaota pa pomojem ni veliko delov.

Meni osebno je všeč flexer ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!