Skoči na vsebino

plonkanje


Priporočene objave

Noise - k jest tole berem vidm da prav uživaš v lovljenju tistih k plonkajo, dej povej a ti si kdaj to počel :?:  :?:  

mene itaq ne more noben dobit ker nikol nism plokal :lol:  :lol:

Ni to uzitek, to je dolznost, ko si na drugi strani mize... Tukaj nima nobenega pomena opletati z besedami v stilu"... saj to si ti tudi pocel, zdaj pa drugim tezis..." Pravila igre so znana: ce plonkas, gre izpit. tega se vsak zaveda. Tudi jaz sem se, ko sem bil na pišoči strani mize... pa nisem nikoli razmisljal, da je "paznik" svinja, ki se izzivlja nad nami... Pac samo opravlja svoje delo...

Morala in zavest, da ves, zakaj si postavljen tja in placan, sta dovolj velika razloga, zakaj potem onemogocas plonkanje. Pa ceprav se ti zdi, da je kaksen izpit butasto zastavljen in se je potrebno napiflati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf, Noise. Upam, da tebe ne dobim na nobenega od dveh izpitov, ki sta mi še ostala kot paznika. Sicer moja dosedanja taktika ni bila še nkol razkrinkana, sam o tebi krožijo slabe govorice :shock: :shock: :shock: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na strokovnem izpitu na Inženirski zbornici je en del izpita tudi projekt. Imaš lahko s seboj vse, pa tudi projekt. Edini problem je to, da je potrebno izpit pisati na posebej označeni papir. In sem potem nekaj ur ročno prepisoval že preje pripravljen in natipkan/tiskan projekt. Po petih ali šestih urah neprekinjenega pisanja, je do onemoglosti bolel kazalec desne roke, pa čeprav sem pisal z nalivnim peresom, s katerim ni potrebno pritiskati, temveč le drseti po papirju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[quote="Gregs

Ni to uzitek, to je dolznost, ko si na drugi strani mize... Tukaj nima nobenega pomena opletati z besedami v stilu"... saj to si ti tudi pocel, zdaj pa drugim tezis..." Pravila igre so znana: ce plonkas, gre izpit. tega se vsak zaveda. Tudi jaz sem se, ko sem bil na pišoči strani mize... pa nisem nikoli razmisljal, da je "paznik" svinja, ki se izzivlja nad nami... Pac samo opravlja svoje delo...

Morala in zavest, da ves, zakaj si postavljen tja in placan, sta dovolj velika razloga, zakaj potem onemogocas plonkanje. Pa ceprav se ti zdi, da je kaksen izpit butasto zastavljen in se je potrebno napiflati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki mi povejte.... v 3 classu je en sosolc prepisovau od mene... vse je prepisav vkljucno z mojim imenom...

pred slabim mescem dni smo pisali anglescino ta isti je prepisovau od mene in je spet prepisal tudi moje ime... a je to normalno za 8class?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred slabim mescem dni smo pisali anglescino ta isti je prepisovau od mene in je spet prepisal tudi moje ime... a je to normalno za 8class?

Talk 'bout retards :lol: :lol: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s tabo, zanimal me je če je to kdo od vaju počel, čist tolk iz firbca...

Drgač pa če po pravic povem mi plonkanje ni všeč, to zato ker ni pošteno do drugih sošolcev, tko saj jest gledam na to...

(pa ne me imet za kšnga piflarja :P )

Ne, nimam jaz nobenega za piflarja, pa zaradi mene se lahko vsak uci, kolikor se hoce. Kaj je pa posteno, je pa druga stvar... Ce so pravila jasno postavljena, potem je tudi plonkanje del teh pravil. pac nekdo se znajde na svoj nacin... ampak ve, da pri tem tvega. Ce bo uspelo, bo, ce ne, pa pac ne...

Ni pomembno, koliko, kako in kaj se naucis, pomembno je, da to, kar si se naucil, koristno uporabis. Da koristis znanje, ki ti je bilo dano...

In ja, plonkal sem.. Veliko... ampak neglede na to, koliko sem plonkal, danes koristno uporabljam prakticno vse znanje, ki sem ga bil delezen... tudi tisto, ki je bilo napiflano in splonkano... zato obstajajo knjige in zapiski ter da ves, kam pogledati, ko neko specificno znanje poterbujes.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... na enem od izpitov je prfoks preden smo začeli pisati dejal:

... za plonkanje vas lahko doletita 2 kazni ... 1. kazen vam bo dala fakulteta v obliki 3-mesečne prepovedi opravljanja tega izpita ... 2. kazen pa dobite od mene in sicer tako, da boste morali znati za najmanj 8, če boste želeli izpit opraviti ...

... in potem nas je samo še nekaj ostalo na izpitu, večina pa je "preventivno" odstopila ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

en sistem iz srednje šole: z navadnim svinčnikom napišeš na tablo in ko si vprašan bereš in pišeš s kredo na večje, nemščina seveda, sem se jo pa s tem dosti naučil

die der das....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plonk listek oz. pri meni kar plonk knjigica, je bil za mene na fakulteti v večini sistem učenja (čim krajša obnova vsega kar se mi je zdelo pomembno). Navadno je bilo na koncu tisto kar je bilo v knjigici tudi v moji glavi (zato je knjigica večkrat končala kar v žepu). Dobili me niso nikoli, ker če je že bilo treba kaj preplonkat, sem navadno rabla par besed ali stavek, ostalo pa sem se potem že spomnila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

...zanimiva tema :naughty: ....

jest imam vedno plonk listek v žepu na prsih na katerem je logotip šole,tko da se ga ne vidi...in potem si kao popravljem haljo in medtem obračam listke al si jih pa lepo dam pod test in prepisujem...no,ampak se naučim za vsak slučaj če nimam priložnosti za ''popravljat'' haljo.

drugač smo si pa v osnovni šoli pisali na roko oz od komolca proti zapestju....potem pa smo si pulovar al pa kar koli popravlja ker ti je vroče ko smo pisali test ;)

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj sistem plonkanja je bil pa tak, da sem plonk na začetku ure dala pod test (pod list) in ga potem vlekla ven po navadi z zgornje strani - me niso nikoli dobili :nono: . edino konc ure, ko so pobirali tekste, sem morala dovolj hitro izvleč plonk izpod testa in ga skrit :P

mam imam pa še zdaj celo škatlico doma - za arhiv :grim tako da če kdo kerega rabi... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

profesor angleščine ti je dal avtomatsko šus, če te dobil s plonkcem. Ampak ga vedno pripel s sponko na kontrolno. Sošolka je plonkc kar pojedla k vidla, da gre k njej. :lol1: in se tko rešila cveka :OK: kljub trudu, ga ni najdu nikjer .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plonkanje, a?

Uf, kje sm jest vse imel skrite plonkce :grim

V ročni uri, v svinčniku, še peresnico sm imel narejeno specially za plonkat. Jo imam še sedaj doma. Plonkec je biu pa dolg 3 metre :lol1: Bom enkrat poslikal in pripopal gor. Po mojem bi se še zdej dal uporabit za prepisovanje kakšnih težko prebavljivih piflarskih predmetov... Aja, najdl me pa niso nikol :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikoli nisem plonkal.

pifler :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh ne - meu ful šutov, skoraj toliko, kot neopravičenih. pa kaj - sem namreč vedel, da lahko celo leto lenarim in žuram, na koncu pa sem popravca delal z oceno cirka 90% povprečno ... enkrat sem svojo punco, ki je bila pri matematiki na nivoju 2+2=5 zinštruiral čez poletje tolk daleč, da je naredila z oceno 95%.

ko pač nisem znal (oziroma se mi ni dalo pogledati in memorizirati raznih formul in podatkov), se za to nisem sekiral tolk zlo, da bi tvegal svoj ugled lenega kmečkega metalca z nekim blondinskim švinglanjem.. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

profesor angleščine ti je dal avtomatsko šus, če te dobil s plonkcem. Ampak ga vedno pripel s sponko na kontrolno. Sošolka je plonkc kar pojedla k vidla, da gre k njej. :lol1: in se tko rešila cveka :OK: kljub trudu, ga ni najdu nikjer .)

Tudi pri nas je bil tak primerek.Pa mu je rekla da ga bo drugič izbruhov(smeha je blo polno :lol1: ).

Plonkal če se je le dalo oz. če sem le MORAL.Se je pa večkrat zgodilo da sem plonkal iz plonkcel drugih.Če bi ga pač sam napisal, bi se že česa navadil :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!