Skoči na vsebino

plonkanje


Priporočene objave

V osnovni šoli sem "našel" univerzalni ključ od kabinetov. Med kontrolnami sem si vprašanja prepisal na list papirja, na kontrolno pa napisal same neumnosti. Popoldan, med krožkom fotografije, sem se odtihotapil :ninja: v kabinet in svojo kontrolno zamenjal z pravilno izpolnjeno. Rezultati so bili čudoviti. :) Vse skupaj pa sem počel samo zaradi tega, ker je bilo zanimivo.

Dve leti pozneje je isto metodo uporabil tudi moj brat in ko je končal osnovno šolo mu je učiteljica za matematiko povedala:"Edini si, ki me je naplahtal in pojma nimam kako." Ko bi vedela :lol1: ......... in do smrti ni izvedela.

Leta pozneje sem po treh pirih zgodbo povedal kolegom in med njimi tudi bivšemu sošolcu. Zanimiva je bila njegova reakcija: "Pizda ti je materna, jaz pa sem med kontrolnami zmeraj prepisoval od tebe." :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bemu miša pa še plonkanje :angry: jaz se nisem nikoli upala... :BUA:

sošolka je pa na faxu na izpit pršla SREDI POLETJA v plašču...plašč polepljen s plonkci...

je letela v treh sekundah vn..tko da... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima dekletce poleg blond laskov še ogromne joške, bom rekel: žal ne :wallbash: :cry:

;)

ima ima , jasnovidec! :OK: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima dekletce poleg blond laskov še ogromne joške, bom rekel: žal ne :wallbash: :cry:

;)

Jaz pa:"Pridi k ateju na bona."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Imamo pa pametno mladino. Nič več ne plonkajo, vse na pamet vejo. Nič novih idej?

Ja veš kak je, kaj pa če te dobi profesor in dobiš 3 mesečno prepoved opravljanja. Mislim groza ej, ne vem če bi preživel. Mislim, da bi 3 mesece skupaj pil, samo da bi pozabil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz dons nisem :grrr :grrr :rolleyes:

Da nisi ti malo zgrešila teme? To bi bolj spadalo v kdo je snoč..... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom enkrat poslikal in pripopal gor....

Evo, obljuba dela dolg :blush:

Tkole: pripravca za plonkat.... V drugem letniku srednje šole za predmet Ekonomika. Mal si poglejte podnje slikce :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neki me je*#

Evo slikce

[attachmentid=93538]

Še srce plonk mašine[attachmentid=93539]

Kdo pravi, da dolžina ni pomembna? :rolleyes: Zgolj za info: tole je 3 metre .)

[attachmentid=93540]

OK, pa še en sistem, ki je tut dovolj funkcionalen.... zvitek

[attachmentid=93542]

post-2606-1173723792_thumb.jpg

post-2606-1173723856_thumb.jpg

post-2606-1173723986_thumb.jpg

post-2606-1173724101_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj bi ta škatla drugače predstavljala :eek:

in kje si jo imel, kar na mizi ali kam si jo skril :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V osnovni šoli sem "našel" univerzalni ključ od kabinetov. Med kontrolnami sem si vprašanja prepisal na list papirja, na kontrolno pa napisal same neumnosti. Popoldan, med krožkom fotografije, sem se odtihotapil :ninja: v kabinet in svojo kontrolno zamenjal z pravilno izpolnjeno. Rezultati so bili čudoviti. :) Vse skupaj pa sem počel samo zaradi tega, ker je bilo zanimivo.

Dve leti pozneje je isto metodo uporabil tudi moj brat in ko je končal osnovno šolo mu je učiteljica za matematiko povedala:"Edini si, ki me je naplahtal in pojma nimam kako." Ko bi vedela :lol1: ......... in do smrti ni izvedela.

Leta pozneje sem po treh pirih zgodbo povedal kolegom in med njimi tudi bivšemu sošolcu. Zanimiva je bila njegova reakcija: "Pizda ti je materna, jaz pa sem med kontrolnami zmeraj prepisoval od tebe." :slap:

:OK: In kako si doma naredil isto kontrolno(izgled) kot v šoli??? :)

LP, Hozi .)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj bi ta škatla drugače predstavljala :eek:

in kje si jo imel, kar na mizi ali kam si jo skril :hmm:

A kaj.. peresnico. A se ne vidi od Parkerja znak :lol1: :lol1:

Ja na mizi sm jo imel .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus tisti zvitek lahko prebiraš cel dan da najdeš odgovor :eek: , če se ga pa učiš, ga pa tako ali tako že znaš in ga ne rabiš! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdaus tisti zvitek lahko prebiraš cel dan da najdeš odgovor :eek: , če se ga pa učiš, ga pa tako ali tako že znaš in ga ne rabiš! :P

Aha :yes: Če si piflar, poj ni problema se celo knjigo naučit na pamet. Men se tega ni dal, ker sm imel rajši kako mehaniko... al pa fiziko (računska scena). Drugače pa tale zvitek prerolaš celega v cca minuti... pa samo gledaš, kaj rabiš ;) Sicer je pa vse sistemsko napisano, tko da ZELOOOO hitro najdeš :grim

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kaj.. peresnico. A se ne vidi od Parkerja znak :lol1: :lol1:

Ja na mizi sm jo imel .)

katerega leta si pa ti hodil v šolo :blink: , da ste še imeli lesene perenice :?

vsekakor je pa res to, da si za dober plonkec moral tudi nekaj znat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!