Skoči na vsebino

Motorista pokopali na motorju


Hornet

Priporočene objave

čelada na zadnjem sedežu ne pomaga nič... še dobro zanj da je že pokojni , drugače bi ga lahko v križu vščipnilo...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:rolleyes:...only in america.......kot marsikatera podobna stvar......v končni fazi sej me sploh ne preseneča.....:huh:
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja nam se zdi tak pogrem neokusen, stvar kulture naroda...men osebno , no ja ne vem, ni na meni da sodim o neki kulturi, za primerjavo prilagam link tibetanskega pogreba.

Naj opozorim da te fotografije niso za ljudi z slabim želodcem .)

http://www.genspot.c...b&content=photo

Gledano iz ekološkega vidika vsekakor pameten pogreb. Lahko bi debatirali...

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tukaj pa še razlaga tega "pogreba pod odprtim nebom", oziroma "sky burial" (po tibetansko jhator) --> tukaj.

Gre za gorski tip pogreba, na ozemlju, kjer so tla preveč skalnata, lesa za sežig pa tudi premalo, da bi lahko mrtvega dejansko zakopali ali skurili - zato so jim nekoč pač razrezali tkivo in jih darovali/prepustili pticam plenilkam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in keri ljubi letala ga bodo z letalom :naughty: :naughty:

seveda... tistega, ki pa ljubi ženske, ga pokoplejo z vsemi ženskami, ki jih je imel v življenju :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda... tistega, ki pa ljubi ženske, ga pokoplejo z vsemi ženskami, ki jih je imel v življenju :whistle:

te jih večina nebo priznala :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh... tale motorist! Sicer pa nič nenavadnega, saj so tudi Faraone "pokopavali" v radionaktivnih :O povojih, pa se do danes ni nihče pritoževal. :unsure: Še tisti ne, ki so jih našli in takoj zatem umrli... Zvito ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!