Skoči na vsebino

Piaggio ne vžge


Priporočene objave

Pred kratkim sem kupil Piaggio Ciao in do danes mi je delal super. Kar naenkrat mi je pa ugasnil, ga zopet vžgem ter dodam gas in crkne. Torej vžge dokaj normalno, potem pa ko hočem dodati gas ga enostavno zmanjka. Sem novinec v tem, tako d bi bile kakršne koli informacije koristne. Naj ga nesem na servis na celovško?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem kupil Piaggio Ciao in do danes mi je delal super. Kar naenkrat mi je pa ugasnil, ga zopet vžgem ter dodam gas in crkne. Torej vžge dokaj normalno, potem pa ko hočem dodati gas ga enostavno zmanjka. Sem novinec v tem, tako d bi bile kakršne koli informacije koristne. Naj ga nesem na servis na celovško?

da nisi kj štelu fergazer pa standgas?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred kratkim sem kupil Piaggio Ciao in do danes mi je delal super. Kar naenkrat mi je pa ugasnil, ga zopet vžgem ter dodam gas in crkne. Torej vžge dokaj normalno, potem pa ko hočem dodati gas ga enostavno zmanjka. Sem novinec v tem, tako d bi bile kakršne koli informacije koristne. Naj ga nesem na servis na celovško?

Možno da je diza zamašena, al pa če si štelu kej po frgazerju  :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne mislm, da nism nč narobe naredu:)

kokr je roky ze omenu je vrjetn pol diza zapacana oz. spuci fergazer :OK: al pa poveči benz na fergazerju..ce ti tko zamori..če tud to nebo deloval..pol je pa zapacan fergazer..ker ze sam pravs da si ga pred kratkim kupu, prejšn lastnik pa fergazerja zgleda ze doug ni spucu.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a čok sploh przges?? k pravš da si novinc.. :P:)

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse sem probal, ampak ne gre:) a je bil že kdo na servisu PVG na celovški? je tam kul, da bi nesu popravt?

če ti sploh ne vžge, da sam vergla, pol zamenji svečko..če pa vžge in ti zamori k das gas..pol je fergazer :) najbolj da svečko zamenjas(ce ni bla ze doug) in fergazer spucas(ce ni biu ze doug)..fergazer čist razstav, spuci ga s benzom in spihi s kompresorjem ;) drgač mas tud servis tuki pr rudniku, tim mg, na streliški, oni ti ga bojo znal popravt :):OK:

Popravljeno . Popravil RRyDeRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!