Skoči na vsebino

BMW Motorrad Days 2010


ikar

Priporočene objave

letos bo od 2-4. julija...zanima me če je kdo že bil na kakšnem BMW zboru...vtisi,izkušnje...vse je dobrodošlo..pa seveda če se je kdo namenil zbor v Garmischu obiskat tudi letos :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo od 2-4. julija...zanima me če je kdo že bil na kakšnem BMW zboru...vtisi,izkušnje...vse je dobrodošlo..pa seveda če se je kdo namenil zbor v Garmischu obiskat tudi letos :hmm:

To moraš videt "enkratno" ,sem že bil ,mogoče gremo tudi letos Mk Nm če se nas dovolj zbere.Namreč mora biti skupina vsaj parih, seveda z šotorom vstopnine ni vsak je dobrodošel, pride ca 40-50K BMW-ejašev,najbolj odaljen(dobil nagrado) je prišel iz Moskve.če ti to kaj pove!!! Sicer pa vidiš res vse BMW-eje tako stare kor tudi nove,veliko se dogaja:ocenjevanja unikatov,glasba,vožnje,pira na cisterne ne na sode!!!

Ps:ni pa nujno da greš z BMW-ejem lahko prideš neglede s kakim motorjem vseno je vsak dobrodošel sploh,če vidijo tujo tablico!!! našim se še posebno čudijo ker so proti njihovim tako majhne skoraj neopazne! Kamping plac je tako velik(par hektarjev),da če si dobro nezapomniš v katerem delu si ga ponoči sigurno nenajdeš,brez dobre baterije in z malo pira vriti si izgubljen. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To moraš videt "enkratno" ,sem že bil ,mogoče gremo tudi letos Mk Nm če se nas dovolj zbere.Namreč mora biti skupina vsaj parih, seveda z šotorom vstopnine ni vsak je dobrodošel, pride ca 40-50K BMW-ejašev,najbolj odaljen(dobil nagrado) je prišel iz Moskve.če ti to kaj pove!!! Sicer pa vidiš res vse BMW-eje tako stare kor tudi nove,veliko se dogaja:ocenjevanja unikatov,glasba,vožnje,pira na cisterne ne na sode!!!

Ps:ni pa nujno da greš z BMW-ejem lahko prideš neglede s kakim motorjem vseno je vsak dobrodošel sploh,če vidijo tujo tablico!!! našim se še posebno čudijo ker so proti njihovim tako majhne skoraj neopazne! Kamping plac je tako velik(par hektarjev),da če si dobro nezapomniš v katerem delu si ga ponoči sigurno nenajdeš,brez dobre baterije in z malo pira vriti si izgubljen. :hmm:

Letos pa res upam, da mi uspe it pogledat to zanimivo čudo :trance_27_notworthy: Lani so bli že neki plani pa so propadli, malo zaradi časa malo zaradi vremena. Bi blo pa fajn, da se nas neki zbere pa gremo skupaj :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Letos pa res upam, da mi uspe it pogledat to zanimivo čudo :trance_27_notworthy: Lani so bli že neki plani pa so propadli, malo zaradi časa malo zaradi vremena. Bi blo pa fajn, da se nas neki zbere pa gremo skupaj :naughty:

oooo jaz vem,da grem...prvič...zato pa malo firbcam tle gor,da vidim kakšni so vtisi,izkušnje :naughty:

...pa družbe na poti se tudi ne bom branil :yea2:

Popravljeno . Popravil ikar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ja to bo pa treba letos! Pa se 30 letnica BMW Motorrad je! Midva z kolegom greva! Se vidimo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to bo pa treba letos! Pa se 30 letnica BMW Motorrad je! Midva z kolegom greva! Se vidimo!

tudi jaz in moja imava namen t pogledat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

To moraš videt "enkratno" ,sem že bil ,mogoče gremo tudi letos Mk Nm če se nas dovolj zbere.Namreč mora biti skupina vsaj parih, seveda z šotorom vstopnine ni vsak je dobrodošel, pride ca 40-50K BMW-ejašev,najbolj odaljen(dobil nagrado) je prišel iz Moskve.če ti to kaj pove!!! Sicer pa vidiš res vse BMW-eje tako stare kor tudi nove,veliko se dogaja:ocenjevanja unikatov,glasba,vožnje,pira na cisterne ne na sode!!!

Ps:ni pa nujno da greš z BMW-ejem lahko prideš neglede s kakim motorjem vseno je vsak dobrodošel sploh,če vidijo tujo tablico!!! našim se še posebno čudijo ker so proti njihovim tako majhne skoraj neopazne! Kamping plac je tako velik(par hektarjev),da če si dobro nezapomniš v katerem delu si ga ponoči sigurno nenajdeš,brez dobre baterije in z malo pira vriti si izgubljen. :hmm:

Od lani naprej je tudi vstopnina(6€), ampak to ne bo ovira, da bi tudi letos ne šel pogledat mega fešte. :yea1: se vidimo pa zvečer zvrnem kakšnega :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ce se bomo nasli med 40.000 obiskovalci :)

Od lani naprej je tudi vstopnina(6€), ampak to ne bo ovira, da bi tudi letos ne šel pogledat mega fešte. :yea1: se vidimo pa zvečer zvrnem kakšnega :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Lep pozdrav vsem.

Z veseljem prebiram, da je nekaj novih kandidatov oziroma interesentov za obisk BMW Motorrad days 2010. Osebno se vozim v Garmisch že od leta 2006, enkrat sem celo samo za ta namen rental motor (moj ni bil primeren:)), lani pa sem stisnil zobe in se kljub izpahnjeni rami udeležil tega super dogodka (tudi to nekaj pove o vsej stvari!). Ko prvič doživiš BMW Mottorad days v GP (Garmisch Partenkirchen), se ga naslednje leto spet udeležiš.

Slovenci imamo to srečo, da nam pot do GP-ja križajo Dolomiti, tako se čar tega dogodka začne že ko zapeljemo motocikel iz garaže. Poljubno si lahko kombiniramo poti čez prelaze in alpske doline. Kljub temu, da sem bil v GP že 4x, sem še vedno lahko ubral drugo pot. In ena je bla lepša od druge. Res super. Je pa potebno za v Dolomite in tudi GP imeti kompletno dežno opremo in kakšen toplejši kos oblačila, saj se kljub poletju in morebitnemu lepemu vremenu zelo rado pripeti, da se vreme v trenutku poslabša, temperatura pade in s tem nejevolja sovoznice :D. Zato še vedno velja: "Ni slabega vremena, je samo slaba oprema!". Splača pa se na pot podati čim bolj zgodaj. Res da je iz Nove Gorice do GP samo 400 km, vendar zaradi konfiguracije cest in morebitnega slabega vremena, se lahko čas vožnje zelo podaljša. Popoldne je tudi večja verjetnost neviht in padavin. Kdor še ni bil v tem delu Alp ga velja opozoriti, da naj tanka pravočasno in ne čakat, da začne svetiti lučka rezerve goriva, ker so bencinske črpalke na redko postavljene, ob nedeljah je večina zaprtih (vožnja domov) oz. je na njih možno tankanje le preko avtomata.

Ko prispete v GP, vas bodo do prireditvenega prostora vodile oznake BMW oz. kolona motoristov. Nič skrbet saj je vse lepo po nemško organizirano. Redarji, policisti in organizatorji znajo tudi govorit angleško in italijansko, v kolikor boste potrebovali kakšno informacijo. Za nastanitev v kampu velja kdo prej pride prej melje. Kamp prostor v bližini glavnega šotora se dokaj hitro zapolni, zato pa je vedno prostor na južnem travniku blizu hokejske dvorane. Sicer imaš nekaj več za hodit do glavnega šotora, je pa zato večji mir, wc in tuše pa koristiš kar od dvorane. Kot je bilo že napisano, je od lani potrebno za šotor nekaj malega plačati (neodvisno od št oseb in nočitev), s tem pa imaš zagotovljeno tudi varovanje motocikla na parkirišču. Motocikli so parkirani ločeno od šotorov. Na samem prireditvenem prostoru in v kampu je veliko wc-jev in kopalnic, nekaj v obstoječih objektih, večina pa v kontejnerjih. Vsi imajo toplo vodo in stalno čistilno službo. Za higijeno in urejenost je poskrbljeno. Kopalnice so s tuš kabinami. Zasebnost zagotovljena.

Ker sem se že malo preveč razpisal, naj samo na kratko povem, da bo vsakdo našel nekaj zase na BMW Mottorad Days. Željni zabave lahko uživajo na treh prizoriščih, ki se tematsko razlikujejo. V glavnem šotoru je vsak večer velika žurka s plesom na mizah in litrco piva v roki, zunaj ob kresu se prepeva ob zvokih kitare, v klubu pa pridejo po potopisnih predavanjih tematski večeri (salsa, rock,...). Gurmani bodo uživali v ponudbi jedi in pijače na samem prizorišču in v mestu GP. Željni vožnje se bodo lahko preizkusili v enduro parku, na X Tracku, se podali na panoramsko vožnjo ali na testno vožnjo (cca. 90km) zapeljali poljuben model BMW. Ponovem se lahko na poligonu preizkusi tudi terence BMW z X-Drive in simulacijo z BMW M3. Na prireditvi se v akciji predstavijo tudi vsi tovarniški vozniki različnih športov s katerimi je mogoče tudi pokramljati, se fotografirati in pridobiti njihov avtogram. Na prizorišču je tudi veliko trgovinic v šotorčkih, ki ponujajo vse kar je povezano z motocikli in BMW (obleke, oprema, deli za motor, zaščita, potovanja, izleti, spominki, ...). Pred 4 leti je bilo poskrbljeno za spremljanje tekem svetovnega prvenstva, tako bo najbrž tudi letos.

Več informacij dobite na Moja povezava

Za boljšo predstavo pa lahko preberete še naslednja članka: Moja povezava, Moja povezava.

Na tem mestu, bi pa rad izrazil še nestrinjanje z obnašanjem uvoznika BMW Motorrad Slovenija, da kljub temu, da vsako leto vsaj nekaj od njih obišče Motorrad Days, ne uspejo organizirati in zbrati skupino zainteresiranih lastnikov motociklov BMW in jih organizirano popeljati na ta dogodek. Raje kot izrabiti dogodek v promocijske namene, se ga udeležuejo posamično in v zaključeni družbi. Za vzor bi si lahko vzeli BMW Italija ali BMW UK in druge, ki se družno in v veliki skupini udeležijo dogodka. Zato ker nas je manj vrjamem, da bi bilo to še lažje organizirati.

Upam, da nisem bil predolg:-). V kolikor koga zanima še kaj naj kar vpraša, lahko tudi prek maila. Bom rade volje odgovoril.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

.............................

Na tem mestu, bi pa rad izrazil še nestrinjanje z obnašanjem uvoznika BMW Motorrad Slovenija, da kljub temu, da vsako leto vsaj nekaj od njih obišče Motorrad Days, ne uspejo organizirati in zbrati skupino zainteresiranih lastnikov motociklov BMW in jih organizirano popeljati na ta dogodek. Raje kot izrabiti dogodek v promocijske namene, se ga udeležuejo posamično in v zaključeni družbi. Za vzor bi si lahko vzeli BMW Italija ali BMW UK in druge, ki se družno in v veliki skupini udeležijo dogodka. Zato ker nas je manj vrjamem, da bi bilo to še lažje organizirati.

Dobro si napisaltrance_40_thumbup.gif ! Njihovo mučkanje v Mariboru je v zadnjih letih katastrofa. Integra, nekoč njih zastopnik, je ostala na cedilu zaradi Avto Aktiva, ki je tudi šel v franže, sedaj Selmar....

Bomo videli, so dejali slepi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

Z veseljem prebiram, da je nekaj novih kandidatov oziroma interesentov za obisk BMW Motorrad days 2010. Osebno se vozim v Garmisch že od leta 2006, enkrat sem celo samo za ta namen rental motor (moj ni bil primeren:)), lani pa sem stisnil zobe in se kljub izpahnjeni rami udeležil tega super dogodka (tudi to nekaj pove o vsej stvari!). Ko prvič doživiš BMW Mottorad days v GP (Garmisch Partenkirchen), se ga naslednje leto spet udeležiš.

Se kaj spomniš, je tam morda tudi prodajalna z VSO ponudbo BMW-jeve opreme za motoriste? Sam že nekaj let planiram, da bi šel sprobat en kombinezon, ki ga seveda slovenski prodajalci nikoli ne bodo imeli niti približno na zalogi ...

Za slovenske uvoznike pa - se strinjam. Ampak oni so frajerji, niso prodajalci ... in njihove stranke v bistvu niso 'skupnost uporabnikov', pač pa molzne kravice :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se kaj spomniš, je tam morda tudi prodajalna z VSO ponudbo BMW-jeve opreme za motoriste? Sam že nekaj let planiram, da bi šel sprobat en kombinezon, ki ga seveda slovenski prodajalci nikoli ne bodo imeli niti približno na zalogi ...

Za slovenske uvoznike pa - se strinjam. Ampak oni so frajerji, niso prodajalci ... in njihove stranke v bistvu niso 'skupnost uporabnikov', pač pa molzne kravice :(

Na prireditvenem prostoru sta tudi dva večja šotora, eden z vso dodatno opremo za posamezne modele motociklov, eden pa z opremo za motoriste. Razstavljeno je veliko oblek, čelad, čevljev,.... Rekel bi, da skoraj vse kar premore katalog od BMW-ja. A ker nisem delal kljukc po katalogu, za to ne bom dal roke v ogenj. Razstavljena je vsaj ena številka določenega modela. Za ostale pa stopiš do BMW uslužbenca, mu poveš kaj te zanima in katera cifra, naslednji dan te pri njem čaka roba. Zato se splača to narediti v petek, da se lahko v soboto še enkrat premisliš. Ker so pa cene za vso Evropo enake, razen UK zaradi razmerja €/funt, se plača opremo gor samo pomeriti, naročt pa v Sloveniji in pri tem dobit še kak popust. Roba gre itak vsa iz centralnega skladišča.

Kar se tiče uvoznika, da ne bomo samo kriitizirali, sem pa z njihovim delom v nekaterih primerih tud zadovoljen. Kritika je bila dobro namerna in samo glede odnosa do BMW Motorad Days. Kar se tiče uradnih prodajalcev BMW v Sloveniji imam pa mešane občutke in mnenja, ampak spet imamo srečo, da je naša državica majhna in se lahko enostavno zapelješ do drugega. Sam osebno imam najboljše izkušnje z Avtoselect-om iz Kromberka pri Novi Gorici. A pustimo uvoznika, trgovce, ... in se posvetimo dogodku BMW Motorrad Days 2010.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E super, bo treba v petek ob 5:00 iz MB da se pravocasno prispema z kolegom :) Je vseeno 600km po "ne-avtocestah". Koliko povprecno pa ste rabli tisti ki ste ze bili tam da ste prispeli?

To z BMW Motorrad opremo tudi mene vecno zuli. Bi rad kaksne hlace probal pa jih nimam kje...Tudi v Avstriji zelo redko vidis bolje opremljen salon. Ko pa enkrat ves kaj rabis pa ze najdes najboljso ceno nekje (eBay, forumi....).

Lp, Alen

Na prireditvenem prostoru sta tudi dva večja šotora, eden z vso dodatno opremo za posamezne modele motociklov, eden pa z opremo za motoriste. Razstavljeno je veliko oblek, čelad, čevljev,.... Rekel bi, da skoraj vse kar premore katalog od BMW-ja. A ker nisem delal kljukc po katalogu, za to ne bom dal roke v ogenj. Razstavljena je vsaj ena številka določenega modela. Za ostale pa stopiš do BMW uslužbenca, mu poveš kaj te zanima in katera cifra, naslednji dan te pri njem čaka roba. Zato se splača to narediti v petek, da se lahko v soboto še enkrat premisliš. Ker so pa cene za vso Evropo enake, razen UK zaradi razmerja €/funt, se plača opremo gor samo pomeriti, naročt pa v Sloveniji in pri tem dobit še kak popust. Roba gre itak vsa iz centralnega skladišča.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok, ker sem laik, kar se Dolomitov tiče, me še zanima - katero pot priporočaš za easy vožnjo v dvoje do tja?

Ma kot sme že reku je kombinacij cest ogromno. Ker pa je vožnja do GP kar dolga, se splača mal kombinirat s prelazi in hitrimi cestami oz. AC. Če hočete celo pot zvoziti po prelazih, alpskih cestah, ... se bojim da bo ratala pot zaradi porabljenega časa za sovoznika-co namesto užitek napor.

Varianta 1:

Ta pot je hitrejša, udobnejša, še vedno zanimiva z lepo pokrajino, se pa ognemo tistim pravim dolomitom. Ker sam štartam iz primorske, bom tako začel tudi pot. Ostali boste najbrž šli čez Villach.

Nova Gorica -> po AC mimo Udin do Tolmezza -> čez prelaz Plöckenpass v Avstrijo -> po glavni cesti do Lienza in proti Italijanski meji ali pa preko slikovitega prelaza Maria Luggau prav tako proti meji -> Dobbiaco -> Brunico -> na AC in čez Brennerpass do Innsbrucka -> Zirl -> čez prelazič Mittenwald vstopimo v Nemčijo in nadaljujemo do Garmisch-Partenkirchna.

Varianta 2:

Nižja potovalna hitrost, veliko ovinkov in ozkih cest, dolomiti.

Nova Gorica -> po AC mimo Udin do Tolmezza -> Forni di Sopra -> prelaz P. della Mauria -> Cortina d'Ampezzo -> prelaz Passo di Palzarego -> prelaz Passo Pordoi -> Val Gardena -> po AC mimo Bressanone čez Brennerpass do Innsbrucka ali po stari cesti čez Brennerpass do Innsbrucka -> Zirl -> čez prelazič Mittenwald vstopimo v Nemčijo in nadaljujemo do Garmisch-Partenkirchna.

To sta sam dve različni in po svoje zanimivi varianti. Za ostale uporabite internet, priporočam stran www.viamichelin.com. Povprečno porabim za v GP kakih 6h čiste umirjene vožnje, ki s postanki oz. v primeru slabega vremena lahko traja tudi 10h ali več. Pot si prilagodite po svojih željah, najpomembnejše pa je da boste na njej uživali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem.

.....

Lep pozdrav tudi tebi. Lepa hvala za vse napotke in informacije, bodo prišli prav. Jst bi tudi štartal v petek zgodaj zjutraj pa če bo lepo vreme izpeljal neki podobnega 2.varianti. Kakšna je pa kej ponudba hrane in kake so gor cene? Je samo klasična hrana - čevapi, pleskavice, klobase , pomfri... al je tudi kej bolj raznolikega morda tudi kej bolj zelenjavnega? Upam da se nas zbere nekaj na kup (z ikarjem sva že neki na zvezi :OK: ). Če ne drugo, pa se vsaj gor na pivi dobimo! :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav tudi tebi. Lepa hvala za vse napotke in informacije, bodo prišli prav. Jst bi tudi štartal v petek zgodaj zjutraj pa če bo lepo vreme izpeljal neki podobnega 2.varianti. Kakšna je pa kej ponudba hrane in kake so gor cene? Je samo klasična hrana - čevapi, pleskavice, klobase , pomfri... al je tudi kej bolj raznolikega morda tudi kej bolj zelenjavnega? Upam da se nas zbere nekaj na kup (z ikarjem sva že neki na zvezi :OK: ). Če ne drugo, pa se vsaj gor na pivi dobimo! :beer2:

Jop, tudi mene tole ( Izlet ) malce zanima, - da si malo skalkuliram cene oz. stroške. Vsaj tiste pričakovane heheheeeee :whistle:.

Je kdo že delal kalkulacijo??

Zanima me vsaj tako okvirno...da se pač ve,... :beer1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Varianta 1:

Ta pot je hitrejša, udobnejša, še vedno zanimiva z lepo pokrajino, se pa ognemo tistim pravim dolomitom. Ker sam štartam iz primorske, bom tako začel tudi pot. Ostali boste najbrž šli čez Villach.

Nova Gorica -> po AC mimo Udin do Tolmezza -> čez prelaz Plöckenpass v Avstrijo -> po glavni cesti do Lienza in proti Italijanski meji ali pa preko slikovitega prelaza Maria Luggau prav tako proti meji -> Dobbiaco -> Brunico -> na AC in čez Brennerpass do Innsbrucka -> Zirl -> čez prelazič Mittenwald vstopimo v Nemčijo in nadaljujemo do Garmisch-Partenkirchna.

Tale mi je zanimiva! Verjetno v petek užgemo - kdaj greš ti?

Mimogrede - kako je z nočitvami (če ne vozim šotora) - a se da tam kaj ad-hoc najti, ali je treba vnaprej rezervirati?

LP & TNX, S.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jop, tudi mene tole ( Izlet ) malce zanima, - da si malo skalkuliram cene oz. stroške. Vsaj tiste pričakovane heheheeeee :whistle:.

Je kdo že delal kalkulacijo??

Zanima me vsaj tako okvirno...da se pač ve,... :beer1:

Jst mam namen šotorirat, tako da so stroški zelo odvisni od želje po hrani in pijači :P Če gmaps kaže prav, je skupaj cca. 1000km obe smeri, kar je cca 42l (cca. 55€) cestnine je tam in nazaj po viamichelin cca 28€ (sem racunal zase, ce bi sou od izole do tolmezza) Torej cca. 70€ za pot, pol pa gor vse odvisno od želje po zapravljanju... :beer1:

@mašina, glede na to da naj bi prišlo 30.000+ bmwjev, močno ma mooooooočno dvomim, da boš kej dobil za prespat fraj (pa čeprav taljana furaš) :P

Popravljeno . Popravil rdeci_vragec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem. Se opravičujem, ker malo pozno odgovarjam na nekatera vprašanja, ma prej nisem utegnil.

Hrana:

Kar se hrane tiče je na samem prizorišču dokaj draga (to je seveda relativno). Vedeti jetreba da imajo nemci mal višji standard kot mi in so zato cene mal višje. Na prireditvenem prostoru ima hrano in pijačo na čez podjetje Käfer, ki je skrbelo za catering tudi na SP v nogometu leta 2006. Hrana je zelo raznolika in okusna. Ponujajo od mestnih jedi, do zelenjave, testenin, sladic, raznovrstnih prilog, juh, .... Sama postrežba in hrana ni primerljiva kakemu moto zboru, ampak bolj kakemu dobremu hotelu. Le da se je pod velikim šotorom :-). V samem Garmisch-Partenkirchnu pa je ponudba hrane ogromna. Imaš gurmanske restavracije in razne fast foode. Še najceneje prideš skoz če kupuješ hrano v marketih, ki so v večini odprti cel vikend.

Pijačo se večinoma dobi v steklenih kozarcih (tudi kavo v skodelici), ali trdih plastičnih. Za vsak kozarec se plača kavcija 2€. Ko kupiš, dobiš poleg kozarca žeton (ne povsod). Prazen kozarec in žeton oddaš nato v depo in dobiš denar nazaj.

Majica:

Vsako leto pripravijo majico dogodka, ki je vedno drugačna. Na BMW Motorrad days velja nekakšna nepisana tradicija, da se zvečer na žuru nosi majico iz tvojega prvega obiska te prireditve. Ker majic ni dovolj za vseh, je najboljše se že v petek odpravit po njo v BMW-jevo trgovino na prizorišču (cena je okrog 23€, ni poceni vem).

Testne vožnje:

Letos je glede tega novost. Testno vožnjo lahko rezervirate že v naprej preko spleta (Testne vožnje). Seveda se bo dalo pa tudi tam še kaj dobit.

Nočitve:

Najenostavneje je prespati v za ta namen urejenem kampu. Sam GP ima veliko kapaciteto nočitev, ker gre za zelo turistično mesto, vendar so le te v bližini prireditvenega prostora ponavadi zapolnjene že za pol leta naprej. Na bolj odaljenih lokacijah se vrjetno še kaj najde.

Stroški:

Lani sem shranjeval račune od vseh stvari. S pupo sva skupej porabla 117€. Všteta hrana, vožnja, spominki, .... Da se prit kr poceni skozi, zgornja meja pa je kolkor hočte :-).

Na uradni spletni strani (link) se nahaja plan prireditvenega prostora in urnik dogodkov.

Na kratko je to to. Lepo se mejte.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam eno vprašanje. zlo verjetn je da bom just tud z svojmu mopedm šu gor. ni še zih kr je treba doma še mal prepričevat :) . razlog zato je ker mam rad bmw, pa tko lepa fura mi deluje. ja uglavnem. a se lahk z motorjem zapeleš tud če nimaš izpita za večjo kubikaturo? mal me mika da bi kakšen stroj mal sprobou :)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Tudi jaz sem razmišljal od udeležbi na tem dogodku letos. 10 obletnica se ravno sovpada z mojim 10 letnim lastništvom GS-a.

Ker se mi ne da celo pot sam vozit, me zanima če kdo štarta iz Ljubljane. Lahko v petek popoldne ali sobota zjutraj.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Tudi jaz sem razmišljal od udeležbi na tem dogodku letos. 10 obletnica se ravno sovpada z mojim 10 letnim lastništvom GS-a.

Ker se mi ne da celo pot sam vozit, me zanima če kdo štarta iz Ljubljane. Lahko v petek popoldne ali sobota zjutraj.

LP

Jst ne bom štartal v Ljubljani, če pa bo zanimanje, se lahko dobimo kje na poti, recimo v Tolmezzu al kje drugje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!