Skoči na vsebino

Predvolilni molk


burgy

Priporočene objave

VSI VOLIT MENE (ni še polnoč)! :P

O, shit, spet zamudila :cry: :cry:

Drugič mi prej povej, da kandidiraš, ne morem se vendar v enem samem dnevu (in še to ,ko je volilni molk) odločiti.

Sicer pa - drži se in čez pet let.... 8) (nisišetokstarsanebimogušeenkrat press)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSI VOLIT MENE (ni še polnoč)! :P

O, shit, spet zamudila :cry: :cry:

Drugič mi prej povej, da kandidiraš, ne morem se vendar v enem samem dnevu (in še to ,ko je volilni molk) odločiti.

Sicer pa - drži se in čez pet let.... 8) (nisišetokstarsanebimogušeenkrat press)

mene lahko voliš vedno, kandidiram namreč za predsednika evropskega združenja perverznežev in mi manjka še par "priporočil" :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSI VOLIT MENE (ni še polnoč)! :P

O, shit, spet zamudila :cry: :cry:

Drugič mi prej povej, da kandidiraš, ne morem se vendar v enem samem dnevu (in še to ,ko je volilni molk) odločiti.

Sicer pa - drži se in čez pet let.... 8) (nisišetokstarsanebimogušeenkrat press)

mene lahko voliš vedno, kandidiram namreč za predsednika evropskega združenja perverznežev in mi manjka še par "priporočil" :twisted:

Priporočilo v pripravi. Mislim, da bo ok. članica sem že kar nekaj let, pa še predsednica nadzornega odbora. Torej - takorekoč je tvoja kandidatura že osmisljena v predsedništvu zveze 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSI VOLIT MENE (ni še polnoč)! :P

O, shit, spet zamudila :cry: :cry:

Drugič mi prej povej, da kandidiraš, ne morem se vendar v enem samem dnevu (in še to ,ko je volilni molk) odločiti.

Sicer pa - drži se in čez pet let.... 8) (nisišetokstarsanebimogušeenkrat press)

mene lahko voliš vedno, kandidiram namreč za predsednika evropskega združenja perverznežev in mi manjka še par "priporočil" :twisted:

Priporočilo v pripravi. Mislim, da bo ok. članica sem že kar nekaj let, pa še predsednica nadzornega odbora. Torej - takorekoč je tvoja kandidatura že osmisljena v predsedništvu zveze 8)

a proporočilo bom dobil brez demonstracije svojega znanja :shock: ? ccc to pa nevem če ima kakšno veljavo :? :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSI VOLIT MENE (ni še polnoč)! :P

O, shit, spet zamudila :cry: :cry:

Drugič mi prej povej, da kandidiraš, ne morem se vendar v enem samem dnevu (in še to ,ko je volilni molk) odločiti.

Sicer pa - drži se in čez pet let.... 8) (nisišetokstarsanebimogušeenkrat press)

mene lahko voliš vedno, kandidiram namreč za predsednika evropskega združenja perverznežev in mi manjka še par "priporočil" :twisted:

Priporočilo v pripravi. Mislim, da bo ok. članica sem že kar nekaj let, pa še predsednica nadzornega odbora. Torej - takorekoč je tvoja kandidatura že osmisljena v predsedništvu zveze 8)

a proporočilo bom dobil brez demonstracije svojega znanja :shock: ? ccc to pa nevem če ima kakšno veljavo :? :twisted:

Verjamem na besedo. 8) :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene lahko voliš vedno, kandidiram namreč za predsednika evropskega združenja perverznežev in mi manjka še par "priporočil" :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene lahko voliš vedno, kandidiram namreč za predsednika evropskega združenja perverznežev in mi manjka še par "priporočil" :twisted:

Predlagam da gresš za doživljenskega predsednika-in ti dajem svoj glas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

povolilni nemolk

Ob dezelni cesti v okraju Spodnje Lasce pod Rovtami je pastir pasel ovce.

Tovarnisko nov Jeep Grand Cherokee pred njim divje zavre. Sofer, mladenic

oblecen v Brioni obleko, Cerrutti cevlje, z Ray Ban ocali, Omega

svicarsko uro in BHS (Bussiness High School) kravato skoci iz vozila in

vprasa pastirja:

Mi das eno ovco, ce uganem, koliko jih imas v tropu???

Pastir pogleda mladenica, nato pa na gomazeci trop pasocih se ovac in

rece: Rajtam, da !

Mladenic vozilo parkira ob cesti, prikljuci note-book ter brezzicni

modem, skenira pasnik preko satelita in GPS-ja (Global Position System),

odpre bazo podatkov in 60 Excel tabel, polnih algoritmov, nato pa sprinta

150 strani dolgo porocilo na high-tec mini tiskalniku. Obrne se k pastirju in

rece: Tukaj imas natanko 1.586 ovac. Pastir odgovori:

Recimo, da imas prav. Vzemi ovco.

Mladenic vzame eno izmed zivali in jo da zadaj v vozilo. Ko se pripravi,

da bi odpeljal, ga pastir pogleda in vprasa:

No, ali mi vrnes uslugo, ce uganem tvoj poklic??? Mladenic odvrne:

Seveda! Pastir na hitro rece: Ti si svetovalec v Drnovskovi vladi.

Natanko tako! Kako pa ves???, vprasa mladenic. Zelo enostavno, odgovori

pastir.

Prvic: prisel si nepovabljen.

Drugic: izracunal si mi nekaj, kar ze tako vem.

Tretjic: o mojem delu ne ves nicesar in si zato mocno zelim, da mi

vrnes mojega psa!?

:twisted: :D :twisted: :D

resnica boli

LP by gebre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VSI VOLIT MENE (ni še polnoč)! :P

O, shit, spet zamudila :cry: :cry:

Drugič mi prej povej, da kandidiraš, ne morem se vendar v enem samem dnevu (in še to ,ko je volilni molk) odločiti.

Sicer pa - drži se in čez pet let.... 8) (nisišetokstarsanebimogušeenkrat press)

mene lahko voliš vedno, kandidiram namreč za predsednika evropskega združenja perverznežev in mi manjka še par "priporočil" :twisted:

PERVY, predsednik je prenizka funkcija za tvoje (dokazane) kvalitete. Jaz te podpiram v kandidaturi za KRALJA :!: :!: :!: PERVERZIJE. (Perverzija je kraljevina v neposredni bližini Perzije, prebivalci pa smo razseljeni po celem svetu in nas je okoli 5 mlrd.) 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Spet se približije čas, ko bomo morali "predvolilno" molčati :shock:

Bo zdaj lažje ali težje? :shock:

V sorazmerju z odločitvijo, mislim : lažja ali težja odločitev? Med dvema?

Če bi bila zdaj tukaj Alla, bi rekla, da je nepredvidljivo zmedena. :?

Jaz tudi. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se približije čas, ko bomo morali "predvolilno" molčati :shock:

Bo zdaj lažje ali težje? :shock:

V sorazmerju z odločitvijo, mislim : lažja ali težja odločitev? Med dvema?

Če bi bila zdaj tukaj Alla, bi rekla, da je nepredvidljivo zmedena. :?

Jaz tudi. :lol:

Zdaj pa citiram še Mišo Molk: Res je! :D :D :D :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da izkoristim še dneve pred molkom :

če že moram izbirat med Drnovškom in Brezigarjevo, potem se bom definitivno odločila za..........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

pervy je zakon 8) 8) 8) :lol: :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem volit tistega na koncu Manuelinih pikic danes popoldne.

Še dobro, da pri nas ni moda in obveza, da bi slika precednika/precednice visela v vsaki pisarni, uradu in šolski učilnici in da ju na znamke tudi ne tiskamo, ker da bi po 8 ur moral enega od tistih dolgocajtnih frisov gledati :roll: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj malo skrajšaj objavo Brrrm ker imam jaz še monitor v formatu 4:3 in ne 16:9 kot ti.

Saj to je zaradi onih Manuelinih pikic tako resizeano vse ... kompletna stran. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!