Skoči na vsebino

Motozbor SAMCEV ;))


motozajebant

Priporočene objave

Pravkar, kao normalna pravi:

Citiraj mi, kje sem kaj napisala čez motorje.. že od začetka sem fanica motorjev, ne pa vseh lastnikov motorja, kapiš

kul

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, kao normalna pravi:

Citiraj mi, kje sem kaj napisala čez motorje.. že od začetka sem fanica motorjev, ne pa vseh lastnikov motorja, kapiš

No, končno imamo nekaj skupnega :panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 10. 2017 ob 10:02, dr.looney pravi:

sej sta iz istih koncev...... zgleda, da jim v vodo nekaj devajo......:lol1: samo vseeno stuhec je cist cool, mal včasih ne ve kje je a ni skodljiv...... ;)

 

Hehe, lej jo, na kaj se je  spustila.. čez prekmurje bo pisala.

a ko si pa rito v naših koncih namakala in se mastila z našimi dobrotami, ti je bilo pa fino, ha? Hitro dohtarju preverit, če se še sama nisi česa okužila. 

Svetohlinska luni..

Ženska 'zrelih' let.. 

Hvaležna sem, da obstajate tudi taki.. kažete mi ravno to, kar jaz nočem postati.

Popravljeno . Popravil kao normalna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, kao normalna said:

Hehe, lej jo, na kaj se je  spustila.. čez prekmurje bo pisala.

a ko si pa rito v naših koncih namakala in se mastila z našimi dobrotami, ti je bilo pa fino, ha? Hitro dohtarju preverit, če se še sama nisi česa okužila. 

Svetohlinska luni..

Ženska 'zrelih' let.. 

Hvaležna sem, da obstajate tudi taki.. kažete mi ravno to, kar jaz nočem postati.

Ker Slovenija je pa res en tak velik kontinent, da se mora it vsaka vas lokalnega patriota, ane?

Ampak glavno, da imaš ti, pa še kdo drug, spet kakšno kost za ugriznit na osebnem nivoju. 

Popravljeno . Popravil lucif3rka
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bi se še kdo izpovedal?

Ker potem se spodobi, da temo spremenimo v kotiček psihoterapije..ddddd

Avtor teme že več let ni aktiven, in verjetno bi se križal ko bi videl  kaj vse se je noter naplodilo ..

Aja, pa računat bom začela.. 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 minutes ago, kao normalna said:

Bi se še kdo izpovedal?

Ker potem se spodobi, da temo spremenimo v kotiček psihoterapije..ddddd

Avtor teme že več let ni aktiven, in verjetno bi se križal ko bi videl  kaj vse se je noter naplodilo ..

Aja, pa računat bom začela.. 

 

Zdej pa tko. Jaz sem popolnoma ista v reali kot tukaj, mam (več) svojih fotk gor, pa kar nekaj ljudi od tukaj me je že osebno spoznalo. Kdo si pa ti, da boš mene analiziral? In moško obliko uporabljam namenoma, ker pač ne vem niti, katerega spola si.

Hec je hec, nč narobe s tem, ampak tole, kar pa ena tale lepa troll grupica tu gor počne lately, je pa preko vseh meja zdravega okusa. In ja, nihče me ne sili, da berem vso to solato, ampak je žal moram vsaj preleteti, ker ste se namnožili že po čisto vseh temah. Pač se bo očitno treba v velikem krogu ognit vseh, vsaj malo provokativnih tem, kar je v bistvu žalostno za en forum s takšnim stažem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auč, koliko agresije.. Ne razumem točno kaj si hotela povedati glede svojih slik.. Jaz se ne mislim nikomur dokazovati, kar ti ljuba duša to počneš, in žalostno če misliš, da ti tole daje notranje zadovoljstvo.. ker glej tistih 5 minut slave je tvojih, pol pa se že pojavi novo konkurenčno 'sranje'.. Bedno, ha? Deliti stvari s takšnim folkom je itak brezveze..

Vseeno hvala, ker mi ne glede na to, da sem vse, samo človek ne, namenjate tolikšno pozornost in me hodite brat.. :blush:

Vas že nekaj vleče..

Priporočam psihologa, ali pa vsaj dosti več objemov. Objemi zdravijo. Prazen seks ne. Saj mislim, da ti je tole jasno, ne?

Popravljeno . Popravil kao normalna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 minutes ago, kao normalna said:

Auč, koliko agresije.. Ne razumem točno kaj si hotela povedati glede svojih slik.. Jaz se ne mislim nikomur dokazovati, kar ti ljuba duša to počneš, in žalostno če misliš, da ti tole daje notranje zadovoljstvo.. ker glej tistih 5 minut slave je tvojih, pol pa se že pojavi novo konkurenčno 'sranje'.. Bedno, ha? Deliti stvari s takšnim folkom je itak brezveze..

Vseeno hvala, ker mi ne glede na to, da sem vse, samo človek ne, namenjate tolikšno pozornost in me hodite brat.. :blush:

Vas že nekaj vleče..

Priporočam psihologa, ali pa vsaj dosti več objemov. Objemi zdravijo. Prazen seks ne. Saj mislim, da ti je tole jasno, ne?

Popolnoma prijazno sem ti povedla mnenje, brez osebnih napadov, ki tu zgoraj definitivno so. Ne rabiš me analizirat, ne rabim ti bit všeč. Ja? Pa če bi dejansko prebral in razumel kar sem napisala, nikjer ni ničesar o tem, da te rabim brat, zato pa obstaja taka lepa funkcija ignore. Edino, ker me v vsem tem prizadane, je brezvezno in izredno pretirano smetenje čisto uporabnih tem in foruma na splošno, ker mi je nasploh skupnost kot taka čisto prijetna.

Te pa tukaj zadnjič in izrecno opozorim, da se ne vtikaš več ne v mojo psiho, ne v zadovoljstvo, še manj pa moje spolno življenje.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, kao normalna pravi:

Aja, pa računat bom začela..

Še zastonj se nihče ne javi :blush:

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, lucif3rka pravi:

Popolnoma prijazno sem ti povedla mnenje, brez osebnih napadov, ki tu zgoraj definitivno so. Ne rabiš me analizirat, ne rabim ti bit všeč. Ja? Pa če bi dejansko prebral in razumel kar sem napisala, nikjer ni ničesar o tem, da te rabim brat, zato pa obstaja taka lepa funkcija ignore. Edino, ker me v vsem tem prizadane, je brezvezno in izredno pretirano smetenje čisto uporabnih tem in foruma na splošno, ker mi je nasploh skupnost kot taka čisto prijetna.

Te pa tukaj zadnjič in izrecno opozorim, da se ne vtikaš več ne v mojo psiho, ne v zadovoljstvo, še manj pa moje spolno življenje.

No ja, meni se zdi, da si pa prav namigovala na to. Ne da mi nisi všeč, pač vidive stvari drugače..če pa ti jaz nisem všeč se pa tudi ne sekiram toliko. Komot stisneš ignor. Ne boš prva in verjetno tudi ne edina. Se pa strinjam glede smetenja.. tudi jaz se ne vtikujem v vsak debilizem. Še 1x, stvari vidive drugače, že res da je ene par prijetnih, tisti so  s seboj zadovoljni in se ne vtikujejo v vse. No, zdolgočaseni pajaci pa se bodo vedno našli, pa čeprav 'imajo' oh in sploh vse pošlihtano.

Saj si sama prosila za to.. Samo prijazna želim biti.. kot ti. Saj mi je bilo s prijaznim tonom baje namenjeno, kajne ?

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, lucif3rka pravi:
pred 17 minutami, kao normalna pravi:

Auč, koliko agresije.. Ne razumem točno kaj si hotela povedati glede svojih slik.. Jaz se ne mislim nikomur dokazovati, kar ti ljuba duša to počneš, in žalostno če misliš, da ti tole daje notranje zadovoljstvo.. ker glej tistih 5 minut slave je tvojih, pol pa se že pojavi novo konkurenčno 'sranje'.. Bedno, ha? Deliti stvari s takšnim folkom je itak brezveze..

Vseeno hvala, ker mi ne glede na to, da sem vse, samo človek ne, namenjate tolikšno pozornost in me hodite brat.. :blush:

Vas že nekaj vleče..

Priporočam psihologa, ali pa vsaj dosti več objemov. Objemi zdravijo. Prazen seks ne. Saj mislim, da ti je tole jasno, ne?

Popolnoma prijazno sem ti povedla mnenje, brez osebnih napadov, ki tu zgoraj definitivno so. Ne rabiš me analizirat, ne rabim ti bit všeč. Ja? Pa če bi dejansko prebral in razumel kar sem napisala, nikjer ni ničesar o tem, da te rabim brat, zato pa obstaja taka lepa funkcija ignore. Edino, ker me v vsem tem prizadane, je brezvezno in izredno pretirano smetenje čisto uporabnih tem in foruma na splošno, ker mi je nasploh skupnost kot taka čisto prijetna.

Te pa tukaj zadnjič in izrecno opozorim, da se ne vtikaš več ne v mojo psiho, ne v zadovoljstvo, še manj pa moje spolno življenje.

uf.

Zdaj sem čisto zmeden...

 

Kdaj bo ta piknik??? :bike::smoke::beer2::drunk:      :inlove::inlove::inlove:

 

 

:lol1::lol1::lol1::lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Marko P. pravi:

uf.

Zdaj sem čisto zmeden...

 

Kdaj bo ta piknik??? :bike::smoke::beer2::drunk:      :inlove::inlove::inlove:

 

 

:lol1::lol1::lol1::lol1:

Kakšen piknik ? Si zgrešil temo ti, ha ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, kao normalna pravi:

Kakšen piknik ? Si zgrešil temo ti, ha ?

Soooory!!!

Piknik z motorjem, z drugo besedo motozbor.:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, kao normalna said:

No ja, meni se zdi, da si pa prav namigovala na to. Ne da mi nisi všeč, pač vidive stvari drugače..če pa ti jaz nisem všeč se pa tudi ne sekiram toliko. Komot stisneš ignor. Ne boš prva in verjetno tudi ne edina. Se pa strinjam glede smetenja.. tudi jaz se ne vtikujem v vsak debilizem. Še 1x, stvari vidive drugače, že res da je ene par prijetnih, tisti so  s seboj zadovoljni in se ne vtikujejo v vse. No, zdolgočaseni pajaci pa se bodo vedno našli, pa čeprav 'imajo' oh in sploh vse pošlihtano.

Saj si sama prosila za to.. Samo prijazna želim biti.. kot ti. Saj mi je bilo s prijaznim tonom baje namenjeno, kajne ?

A pol če prosim za nov moped tudi to dobim? Super.

Sem dala nekaj stvari v življenju že čez, pa kakšno knjigo tudi kdaj odprla, in mi je čisto jasno, s kakšnim namenom vsa ta pasivna agresija in poskusi manipulacije na osebni ravni. Not gonna work here, overdosed by now. In tole je že precej blizu mojega zgornjega opozorila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Marko P. pravi:

Soooory!!!

Piknik z motorjem, z drugo besedo motozbor.:blush:

Tudi o tem ni duha ne sluha tu. Res ne vem, o čem pišeš, verjetno se je še mene lotila demenca, kar se niti ne čudim, ko že par dni tipkamo s penziči.. mislim.......... ne dajo si dopovedat da se  izleti d za upokojence dajo na agencijah rihtat. :dry: Pa še kar silijo sem...

Pravkar, lucif3rka pravi:

A pol če prosim za nov moped tudi to dobim? Super.

Sem dala nekaj stvari v življenju že čez, pa kakšno knjigo tudi kdaj odprla, in mi je čisto jasno, s kakšnim namenom vsa ta pasivna agresija in poskusi manipulacije na osebni ravni. Not gonna work here, overdosed by now. In tole je že precej blizu mojega zgornjega opozorila.

Waw, bravo, super zate, pač maš tak, svoj način..razumem, I guess.

Ne boš verjela, tudi jaz berem knjige.. ravno en roman. Erotični roman.

Pa stisni ignor, saj me ne boš za nič kaj prikrajšala.

Vse dobro ti želim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, kao normalna pravi:

Res ne vem, o čem pišeš

pišem o naslovni temi....

Če si jo "obudila od mrtvih", bi bil že čas, da se kaj zgodi, a ne.

Ali nekaj ni šlo v pravo smer? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, kao normalna said:

...

Waw, bravo, super zate, pač maš tak, svoj način..razumem, I guess.

Ne boš verjela, tudi jaz berem knjige.. ravno en roman. Erotični roman.

Pa stisni ignor, saj me ne boš za nič kaj prikrajšala.

Vse dobro ti želim.

Ni problem v tem, da jaz kaj tebi hočem, ampak predvsem obratno. In nikjer ne zahtevam od tebe, da me razumeš, prej se čuti obratno. Ampak kar imej zadnjo besedo, očitno ti to pomeni bistveno več k meni.

Popravljeno . Popravil lucif3rka
typo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Marko P. pravi:

pišem o naslovni temi....

Če si jo "obudila od mrtvih", bi bil že čas, da se kaj zgodi, a ne.

Ali nekaj ni šlo v pravo smer? 

Ti pa ne spadaš lih med brihtne in pismene a, ali se ti pa pač ne da brati toliko nakopičenega sranja ?

Še skrajšala sem ti verzijo, pa še kar nisi dojel..:D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

24 minutes ago, HD-Dyna said:

A se boš žrtvoval za narod

A to pa ne,men so usecune 45+,sicer pa ocitno ne ve da so tastari ko star traktor,tezko uzge sam ko enkrat laufa pa noce nehat.:OK:

  • Všeč mi je 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, luxsa pravi:

A to pa ne,men so usecune 45+,sicer pa ocitno ne ve da so tastari ko star traktor,tezko uzge sam ko enkrat laufa pa noce nehat.:OK:

Laufate vi na jeziku ja.. pa še to v škodo in ne v korist.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!