Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

ufff brmmm .... pa ne da , si ti kak ucitelj slovenšcine...bova na naslednjem srecanju udarla kako urco instrukcij ...tolk , da osvojim potrebno znanje...sam moram povedat , da dolocenih stvari ne dojemam glih hitro ... mi je treba demonstrirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... mi je treba demonstrirat

barb,se zmeraj cakam na instrukcijo iz anatomy 101.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

words,words,words......o dejanjih bolj malo.pa kaj mlejem.....saj noisa tudi nismo vrgli v jezero.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh Ice ... sem res mal prepozno prišla ... danes grem takoj v knjižnico po gradivo in se temeljito pripravim za inštrukcije ...povej mi sam a te zanima kakšna stvar bolj podrobno kot druga ..saj ves je treba pripravit rekvizite ipd ....

ak ... žal še nisva obdelala anatmije ... se javiš za asistenta mogoce

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...povej mi sam a te zanima kakšna stvar bolj podrobno kot druga ..saj ves je treba pripravit rekvizite ipd ....

ak ... žal še nisva obdelala anatmije ... se javiš za asistenta mogoce

ja...no...tko...recmo en dober pregled stanja in stvari,potem pa mogoce poglabljanje v materijo.....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Kaj bi pa asistiral ?

namesto lutke za SM-pripomocke.....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ AK : se dobr da se nisva vozila po mraku hehe (midva) ... se vedno pravim boljs met balaco v svojih rokah kot se vozit z enim, ki sicer obvlada :)

@ OSTALI: A BARBWIRE je tista, ki je prisla v spremstvu 3 motoristov al je bla to aka druga... jaz je namrec nisem videl in mi je kar hudo pri srcu hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ak .... jaz sem ze dekle dejanj ... ampak s predpogojem komaptibilnosti vhodno/izhodnih enot ...

sicer pa nimam nic proti kakšnemu kopanju ...sam ce lahko izbiram raje v morju ... kakšna mlaka bi bila premajhna glede na to , da ima tudi noise obljubljeno kopanje :)))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:ak .... jaz sem ze dekle dejanj ... ampak s predpogojem komaptibilnosti vhodno/izhodnih enot ...

Najprej vizualna ocenitev kompatibilnosti, nato dejanja, ŠELE POTEM pa ugotoviš, koliko so I/O enote kompatibilne...

... torej asistente tudi prej sprobaš , dej me na listo

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobro, da sem bil vceraj s svojo deklico, ce ne, bi sedaj ze vse teklo po ekranu, ko imate take pohotne misli tukaj...

A Hormonc je cisto zastarel, pa ga noben vec ne povoha?!?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za odgovor... somebody ... anybody ... please... :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:ak .... jaz sem ze dekle dejanj ... ampak s predpogojem komaptibilnosti vhodno/izhodnih enot ...

Najprej vizualna ocenitev kompatibilnosti, nato dejanja, ŠELE POTEM pa ugotoviš, koliko so I/O enote kompatibilne...

... torej asistente tudi prej sprobaš , dej me na listo

Ejkej

hmmm ..ejkej ... sem razmislila in ugotovila , da imas kr prav ... upam , da si pripravljen na psihofizicne teste ...pa da nimaš kakšnega visokega pritiska

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

When in doubt - act stupid

Ejkej

a ti provociras,da "skinemo" tvoj ego z odgovori na tvoje citate?! bi lahko enega takooooo "lepega" napisal,samo te raje pustim ziveti.....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barbwire, pa kaj hudica ti tok obvladas??? Zdej me pa res ze firbec matra... mogoce bi se pa se jaz znal kaj nauciti novega?! Saj pravijo, da se celo zivljenje ucimo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh...celo zivljenje se ucimo, popolnoma res.

Barbwire: se strinjam, da bo potrebno kaksne primeren koticek poiskat, saj res, da lahko zivim asketsko, vendar ne pod takimi pogoji. Ce bom dalj casa vztrajal pri nenadnih povisanjih pritiska, bo srcna misica oslabela in bo manj pretoka prepotrebne krvi.

Ice: poglabljanje v materijo - odlicno ni kaj. Nadaljevanje pa je se kako privlacno - po poglobitvi v samo materijo in njeno bistvo pride ponavadi do tega, da se jedra zacno zdruzevati... Sicer je nevarnost, da pride do trajnega vpliva na okolje, vendar po Darwinu je treba it naprej ne?

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: a ti provociras,da "skinemo" tvoj ego z odgovori na tvoje citate?! bi lahko enega takooooo "lepega" napisal,samo te raje pustim ziveti.....

Look who's talking

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ak ... škoda , pol pa se ne bova mogla iti enih kjut igric ... daj naredi nekaj na tej psihicni pripravljenosti ...

gregs ....obvladam marsikaj ... sam vzami si pol študijski dopust pa še kak teden za okrevanje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

gregs ....obvladam marsikaj ... sam vzami si pol študijski dopust pa še kak teden za okrevanje

Uff... sluzba mi studijskega ne bi dala, sicer moram pa tako ali tako "samo" se mag. delo spisati... Pa tudi cel teden je prevec za okrevanje... ze sedaj, ko me punca "obdela", ne morem tri dni normalno funkcionirati...

A bi se dalo zmenit za kaksne dva dni okrevanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!