Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

kakor želiš gregs ...sam pol se ne prtoževat , ce boš hodil cist "podrt" naokrog ... sicer pa ... glede na leta bi moral zdržati "obdelavo" tudi v množini ... ... saj veš , da je ucenje v manjših skupinah zmeraj bolj produktivno kot v dvoje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj pa od foruma ze dobesedno tece...ce bo mnozina v igri, potem pa moram obvezno prit delat guzvo... VEc "glav" vec ve...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma pejte se solit vsi skup! za take bedarije je hormonc!

MARS V HORMONCA VSI SKUP

in da se mi neprikazete nazaj,preden se niste scistili!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:glede na leta bi moral zdržati "obdelavo" tudi v množini

ti bi še kakšne prijateljice zraven pripeljala ?

Ejkej

quote:

ma pejte se solit vsi skup! za take bedarije je hormonc!

MARS V HORMONCA VSI SKUP

in da se mi neprikazete nazaj,preden se niste scistili!

-----------

at 200 mph you have no friends

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice: no comment...smo malo papeski?

ne nismo.samo za take smo odprli hormonca.basta.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:glede na leta bi moral zdržati "obdelavo" tudi v množini

ti bi še kakšne prijateljice zraven pripeljala ?

Ejkej

Tole zgleda tako zanimivo, da bi se še jaz pridružila.

Samo če je to skupinska "obdelava" mišljena za forumsko, pa mene ne bo, ker sem na dopustu, tako da takrat odpadem.

NAŽALOST!!!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O,Barbwire!?!Ja kje si pa ti?Nekaj si za Zbilje obljubljala, potem te pa ni bilo, oz. kot berem si baje prišla...Bi te bilo treba po smrt poslat, bi dolgo živeli...Če še druge stvari tako počasi delaš, kot po cesti voziš, bo treba zate in za obljube (če bo tako naneslo), dopust vzet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Če še druge stvari tako počasi delaš, kot po cesti voziš, bo treba zate in za obljube (če bo tako naneslo), dopust vzet...

...kaj dopust...pa se kar je viska ur, bolnisko pa se kak teden neplacanega dopusta...potem bi pa ze lahko najbrz uzil vse kar bi nudila......predvidevam

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Anubis, pa najbolje da se še kasko zavarujem, ker drugače zavarovalnica tako velike škode kot je popolna deformacija določenih ali vseh organov, sigurno ne bo krila!!!Me zanima kako je z rehabilitacijo?Za fizične posledice me ni tako strah, ker kirurgija dela čudeže, bojim se le za svoje mentalno zdravje...saj veš, ko 14 dni-nepretrgoma delaš stvari, ki jih z svojo mamo ne bi nikoli...in ko sproti spoznavaš kruto resnico, da tvoja perverzno-ustvarjalna domišljija nikoli ni bila na tako zelo visokem nivoju in ko se ti do tedaj postavljene moralne norme porušijo kot hišica iz kart...JE ZA RESKIRAT, KER ME ZANIMA KAKO NEBESA IZGLEDAJO!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja Anubis, pa najbolje da se še kasko zavarujem, ker drugače zavarovalnica tako velike škode kot je popolna deformacija določenih ali vseh organov, sigurno ne bo krila!!!Me zanima kako je z rehabilitacijo?Za fizične posledice me ni tako strah, ker kirurgija dela čudeže, bojim se le za svoje mentalno zdravje...saj veš, ko 14 dni-nepretrgoma delaš stvari, ki jih z svojo mamo ne bi nikoli...in ko sproti spoznavaš kruto resnico, da tvoja perverzno-ustvarjalna domišljija nikoli ni bila na tako zelo visokem nivoju in ko se ti do tedaj postavljene moralne norme porušijo kot hišica iz kart...JE ZA RESKIRAT, KER ME ZANIMA KAKO NEBESA IZGLEDAJO!!!

quote:

ma pejte se solit vsi skup! za take bedarije je hormonc!

MARS V HORMONCA VSI SKUP

in da se mi neprikazete nazaj,preden se niste scistili!

-----------

at 200 mph you have no friends

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ponižno se opravičujem, ker sem na glas mislil...naj mi eden pove, katera je pa tista deklica iz fotke iz Zbilj, ki ji je etiketa z imenom na kožo prijela?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ponižno se opravičujem, ker sem na glas mislil...naj mi eden pove, katera je pa tista deklica iz fotke iz Zbilj, ki ji je etiketa z imenom na kožo prijela?

Naslednjič pa raje počakaj na tisto punco kateri se je etiketa gor prijela. Povem ti da se spalča mogoče jo boš prepoznal pod nickom Barbwire

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala diablo, sem vedel da bom enkrat plačal za vse grehe nazaj, da bo pa to tako kmalu...zdaj pa hitro v cerkev po hostje-ga bom zgrizel, da mu vrnem!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim, da tale Green tudi ni od muh ...

A si odsel prekmalu domov?

Naj te citiram:

quote:...JE ZA RESKIRAT, KER ME ZANIMA KAKO NEBESA IZGLEDAJO!!!

quote:

O,Barbwire!?! ... bo treba zate in za obljube (če bo tako naneslo), dopust vzet...

hehe

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

green,kolikor sem na FS videl,se bos moral v vrsto postaviti.....

-----------

at 200 mph you have no friends

Edited by - Ice on 29/08/2001 12:57:40

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:green,kolikor sem na FS videl,se bos moral v vrsto postaviti.....

Zato je pa Ice že od 16.00 naprej skoz pred vrati čakal . Ampak zgleda ni dočakal, da bi prišel na vrsto ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:green,kolikor sem na FS videl,se bos moral v vrsto postaviti.....

Zato je pa Ice že od 16.00 naprej skoz pred vrati čakal . Ampak zgleda ni dočakal, da bi prišel na vrsto ...

Ejkej

... je pa zato na začetku vrste ...

lp Easyrider

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

green,kolikor sem na FS videl,se bos moral v vrsto postaviti.....

-----------

at 200 mph you have no friends

Edited by - Ice on 29/08/2001 12:57:40

Ne vem če bom čakal-na srečanju že mogoče, za zdaj bom pa poizkusil kar mimo vrste! Saj veš da v vojni in pri ženskah ni prijateljev-vsi se koljemo za svoj cilj!Taj pa bodi faca in povej kdo se je najbolj okrog nje slinil, da ga podkupim in mu prinesem forumski slinček! To je en velik slinček iz padala narejen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

sicer pa ... glede na leta bi moral zdržati "obdelavo" tudi v množini

Ej, a niso moja najboljsa leta ze mimo? A niso moski tja do 25. najbolj produktivni? Pa da se baje takrat, ko moskim ze malo moc peha, zenske ravno zbudijo? No, ce tako pomislim, sem skoraj v idealnih letih, ti pa se ravno zbujas... hmmmm.... mi da mislit....

quote:

... saj veš , da je ucenje v manjših skupinah zmeraj bolj produktivno kot v dvoje

Vem, zato pa studentke grupiramo v manjse skupine... ehehehe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je že boljše, da iz PRVE roke zvem, ker na fotkah je lahko imel kdo smolo ali pa srečo, da so ga vedno ob "sedmici" na lotu slikali!Bolj nevarni so-smo tisti v ilegali (saj veš, tisti pes ki veliko laja-malo grize), ki se le smehljamo..ker morda že vemo kašna nora doživetja "slinavčki" v konkretnem primeru od "sedmice" nikoli ne bodo dobili...!O bog usliši mojo željo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

bog usliši mojo željo

ti privoscim.samo zacni riniti,da bo teren pripravljen.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!