Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

pozdrav tudi boljsi polovici climberja,climberki,da je koncno nasla v nase vrste.bo po moje kar pestro,medtem ko bo climber po aziji rovaril.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa nisem nor, da bom teren pripravljal!!!Če že, bom izvajalec del v celoti (na monopol sicer ne upam pomislit-ker konkurenca-sovražnik ne spi...), se pravi pripravim teren, izvedem gradbena dela (izravnava,poravnava, polaganje,ponovitvena dela,fina dela-to zaporedje ni obvezno)in če od revice še kaj ostane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

teren in groba pripravniska dela pripravis preko neta,ostala,fina dela pa live,tako receno.samo pazi na "sovrage",so povsod.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

teren in groba pripravniska dela pripravis preko neta,ostala,fina dela pa live,tako receno.samo pazi na "sovrage",so povsod.

-----------

at 200 mph you have no friends

hvala za opozorilo "sovrag"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hvala za opozorilo "sovrag"...

hja,kaj naj recem....nekako "vrag" ok..."sovrag" ne bo cisto korektno,ker sem vec ali manj izvzet iz dirke za zenske naklonjenosti.vsaj na forumu.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ice, uradno že...Tudi Tito je bil z vsemi prijatelj in nevtralen in...včasih je nož na obeh straneh oster!Zdaj prijatla, ko se pa obrnem pa:auuu,zakaj tako težko diham?kaj imam to v hrbtu?a nož?super in to svinčen, da če ne umrem od rane, umrem od zastrupitve z svincem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se sekirat.ce je treba te tudi od spredaj "pobozam" s kaksno ostro stvarco.za to ne rabim tvojega hrbta. svinec je bolj za otroke.curare et altera so ucinkovitejsi.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uh, si me prepričal!Bova kar prijatla!A zdaj vidiš kam so ženske moške pripeljale...v vojne!Na koncu se pa pobijamo zaradi črnih trikotnikov...Najbolje da sodelujemo, ker:kjer ni favšije, je za vse dovolj-upam da se bodo še punce strinjale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa dobr a mi bo ze en povedal katera je ta Barbwire... Naj pove stevilko slike, ki so objavljene na tem page-u. Itak jih je po 20 na eni strani... pa pohitite plz sem ze malo nestrpen hehe... BARB reklo bi se neucakan.. :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja pa dobr a mi bo ze en povedal katera je ta Barbwire... Naj pove stevilko slike, ki so objavljene na tem page-u. Itak jih je po 20 na eni strani... pa pohitite plz sem ze malo nestrpen hehe... BARB reklo bi se neucakan.. :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

ne povem, malo beri in ti bo lažje!Sem že napisal-ko sem spraševal za njo, da se ji je etiketa od imena na kožo prijela...,zdaj samo gledaj in počakaj lepo na moje strokovne ugotovitve, ker je treba zadevo najprej preučit in podat strokovno mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slinčke, slinčke, saj sem rekel da jih bomo iz padal delali!!!Bo treba padalsko zvezo vprašat, če sploh je toliko materiala za vso to slino, ki se dnevno nabira po monitorjih in tipkovnicah-folk se pa sprašuje, če imam steklino...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...počakaj lepo na moje strokovne ugotovitve...

hja,glede strokovne ugotovitve in pregleda si pa res sele drugi na vrsti.harharhar....sorry green,v vrsto....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uffffaaaa ... mislim ste se pa razpisali .... vidim , da bo treba mal bl zgodaj vstajati , da bom vam lahko sledila ... sam kaj ko je med rjuhami takoooo lepo

green ... ti pa se nič ne prtožuj ...si obljubil , da boš šel rezervirat grm za naju dva pol pa nič od tega ... no ja morda če boš pokazal kaj vzpodbudnega , ti dam second chance

gregs ... torej kaj sedaj s poučevanjem ? ... sam naj te opozorim - sedaj me je "stimulirat" z nečem res obetavnim , da bo kaj iz mene ....sem se polenila čez poletje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Barb a jas sem pa vosek?? Dej mi vsaj ti povej na kateri sliki si...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa saj ti je diablo kr nazorno nakazal katera sem ....mal se potrudi nooo ..sicer pa sedaj nimam več časa ,ker se mi nekako mudi na Prešerna ...saj res - kje si pa bil ti na Zbilju ? ... tako hitro šel ali bil skrit kje pod šankom ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

NASEL SEM JOOOOOO! hehe

Barbwire prej sem sel... sem te cakat a tebe nikjer ... sem pa stekel domov jokajoc

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja glede slinckov zaradi Barbwire.... khm... hmm.... NAROCAM 2 RJUHI

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm lahko mi kar svoje odstopis ce si se sam ze nehal sliniti hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aaaa......hmmmmmmmmm....mislis,da bi jih se lahko kdaj rabil?!........

potem pa ne bo nic.sorry.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še en lep pozdrav s Štajerskega konca...

So me malce prstki zasrbeli, ko berem tale pogovor, pravi slinavčki ste - dobesedno!

Barbi, faca si, zaradi tebe vsi forumski fantje malce globlje dihajo...

Treba vas je malce na trne postavit, fantje!!!

Perla, brez dvoma so slinčki tisto tapravo!!!

Drugače pa lahko tudi sama potrdim prigodo odleta s ceste - nenavaden občutek je, ko poletiš čez cesto sekundo pred avtom, ki zatem pripelje v taisti ovinek...in se na razširjeni bankini začuda ustaviš. Vse se zgodi v manj kot sekundi...Mogoče kdo pozna občutek? Nikomur ne privoščim!

Jackie

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!