Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

quote:

Drugače pa lahko tudi sama potrdim prigodo odleta s ceste - nenavaden občutek je, ko poletiš čez cesto sekundo pred avtom, ki zatem pripelje v taisti ovinek...in se na razširjeni bankini začuda ustaviš. Vse se zgodi v manj kot sekundi...Mogoče kdo pozna občutek? Nikomur ne privoščim!

Jackie

DEsni ovinek, vozim po svojem pasu, avtomobilist pripelje nasproti ravno tako po mojem pasu, cez 50 m krizisce. Izlet v levo na makadedam in naravnost cez krizisce, manj kot 10 m pred avtomobilom s strani...

Prekleto poznan obcutek in naval adrenalina, ki te ob tem prevzame cisto lahko enacis s spoznavanjem Absoluta, bistva samega...

TAk obcutek se pri meni lahko enaci samo se s kaksno malce drugacno divjo prigodo...Sicer se mogoce slisi malce utrgano ampak obcutij ne moremo kontrolirat, pridejo, poderejo in gredo. Nam pa ostanejo vtisi. In potem vsaj ves, da si ziv in kaj lahko se pricakujes. Ni ravno najbolje ampak who want's to live forever? Prepovedane in nevarne stvari so prekleto privlacne...kakrsnekoli...

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote: Ja pa dobr a mi bo ze en povedal katera je ta Barbwire... Naj pove stevilko slike, ki so objavljene na tem page-u. Itak jih je po 20 na eni strani... pa pohitite plz sem ze malo nestrpen hehe... BARB reklo bi se neucakan.. :)

išči HoČkota (seveda s pirom v roki), ki zamišljeno gleda med oprsje BarbWire

Ejkej

Edited by - ak on 30/08/2001 08:41:23

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Barbwire prej sem sel... sem te cakat a tebe nikjer ... sem pa stekel domov jokajoc

A JE TO, ko bo tvoja tole prebrala, boš spet deležen 'jahalnega objema' ...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Green: dobro razmisljas , popolnoma BB razmisljanje. Drugace pa sem opazil, da si precej sportnika. V katerem klubu treniras? Bo treba kaksen trening skupaj udarit...dober spoter je vedno dobrodosla stvar.

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Green: dobro razmisljas , popolnoma BB razmisljanje. Drugace pa sem opazil, da si precej sportnika. V katerem klubu treniras? Bo treba kaksen trening skupaj udarit...dober spoter je vedno dobrodosla stvar.

Keep on drivin’ hard...

Zdaj treniram v Panterju-v Šentvidu, če si pa za kakšen tenis ali kaj podobnega, pa samo povej.Sem vsestranski kar se individualnih športov tiče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Anubis, kar se pa tiče posteljnih gimnastik sem pa IZRAZIT individualist in zato bi kolektivni športi v sodelovanju z barbwire le pokvarili športni rezultat, saj se vedno najde nek lenuh, ki se skriva za kolektivom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

[Zdaj treniram v Panterju-v Šentvidu, če si pa za kakšen tenis ali kaj podobnega, pa samo povej.Sem vsestranski kar se individualnih športov tiče

Trenutno sem odpisal vse ostale sport razen teka in utezi, tako da ne gre kaksna kalorija slucajno v prazno, da zopet dobim malo kg nazaj..

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Anubis, kar se pa tiče posteljnih gimnastik sem pa IZRAZIT individualist in zato bi kolektivni športi v sodelovanju z barbwire le pokvarili športni rezultat, saj se vedno najde nek lenuh, ki se skriva za kolektivom...

Stafete tudi meni niso pri srcu sploh pa ne maram popravljati napak za drugimi

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

...sploh pa ne maram popravljati napak za drugimi...

...v dobrem upanju,da jih sam ne naredis prevec.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

...sploh pa ne maram popravljati napak za drugimi...

...v dobrem upanju,da jih sam ne naredis prevec.

-----------

at 200 mph you have no friends

pri tem ni kaj upati---ali je ali pa ni.

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

pri tem ni kaj upati---ali je ali pa ni.

ah mladina.....kot sem ze rekel: practice,practice,practice

s tem si nabiras izkusnje....in ne samo karnalne.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja anubis, za kg boš pa moral kaj popapat!Od zelja in krompirja pač ne rasteš na pravih mestih.Kemija dela čudeže...Pa na privat sceni kaj več o tem!

Bo že res, da je ta ice zelo samozavesten-ne podcenjuj mladine, ker se bom naslednjič, ko boš domov žensko poklical jaz oglasil...in kot je rekla ena forumka:bom zelo zadihan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

:bom zelo zadihan...

... in na roki boš imel žulje, ker bo to vse, kar boš dobil

Brrrm

a to iz lastnih izkušenj govoriš???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pošteno Brrrm, jaz sem pa mislil, da so takšni že izumrli...!Ti si predober za ta svet, zato bom pa samo enkrat prišel al pa tvojo k sebi povabi--a v tem primeru tudi ti prideš (malo kasneje, z šibrovko?...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajajajajaj ... ze cel dan gledam, cudim se in kar ne vem, kaj naj recem ...

... kaj se fantje tule greste?!?

... KO JE JAČI?!?!!!

... in to v forumu vseh forumskih zensk!

Na koncu bomo lahko med vami izglasovale naj-picko foruma!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ja anubis, za kg boš pa moral kaj popapat!Od zelja in krompirja pač ne rasteš na pravih mestih.Kemija dela čudeže...Pa na privat sceni kaj več o tem!

Bo že res, da je ta ice zelo samozavesten-ne podcenjuj mladine, ker se bom naslednjič, ko boš domov žensko poklical jaz oglasil...in kot je rekla ena forumka:bom zelo zadihan...

Ti samo povej kaj rabis

Keep on drivin’ hard...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, to je pa zato, ker ste ve ženske na našo srečo pripravljene tisoč tipov preizkusit, da enega (al pa tri)dobrega za stalno v posteljo potegnete. In tukaj se vrsta šele začne...evo naju dva, še samo 998 srečnežev bo prišlo na vrsto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Green, nič šibrovke. Če zeljna glava pade, pač pade, nimaš kaj streljati. Vendar verjetnost zelo majhna, ampak nikoli nična.

Perla, odpri nam topic v smislu Naj možjaki foruma. Ker, če bi si ga sami, potlej bi izgledalo, kod da se važimo in tako naprej. Pa da vidimo, kaj se bo na naš račun notri napletlo.

Brrrm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Perla, ne odpret topica, ker potem bi se nas nekaj oslov tu not preganjalo, medtem ko bi ostali lepo tiho "delali"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ...a sem samo jaz takšna ali pa je danes vreme takšno ,da se mi popolnoma nič ne da ? ... ima kdo kak pameten recept kako spraviti kri v mal hitrejši pogon ?

sicer pa green ...veš , da jaz tudi hodim v Panterja ... sicer sedaj ,al lenobica cez poletje ampak se bo treba kmal vrnit ...priblizujejo se hladni dnevi - je treeba natrenirat notranje stegenske mišice

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

hmmm ...a sem samo jaz takšna ali pa je danes vreme takšno ,da se mi popolnoma nič ne da ? ... ima kdo kak pameten recept kako spraviti kri v mal hitrejši pogon ?

sicer pa green ...veš , da jaz tudi hodim v Panterja ... sicer sedaj ,al lenobica cez poletje ampak se bo treba kmal vrnit ...priblizujejo se hladni dnevi - je treeba natrenirat notranje stegenske mišice

Če hočeš ti poženem kri in zmasiram notranje stegenske mišice. Samo povej kje in kdaj se dobiva

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj tipi na vsako babjo provokacijo odreagiramo tako vneto, one pa se smejejo in obenem pulover za moža štrikajo!!!Bo treba enkrat hlačke od naše barbwire med chatu preverit in če je tam le senca sledi vlage, potem pa le s polno paro...Okrog stegenskih mišic pa tako:če pustiš, da ti čez poletje omlahnejo, potem si bom rajši lutko nabavil-je v konstantni formi!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!