Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

quote:

Ne vem zakaj tipi na vsako babjo provokacijo odreagiramo tako vneto, one pa se smejejo in obenem pulover za moža štrikajo!!!Bo treba enkrat hlačke od naše barbwire med chatu preverit in če je tam le senca sledi vlage, potem pa le s polno paro...Okrog stegenskih mišic pa tako:če pustiš, da ti čez poletje omlahnejo, potem si bom rajši lutko nabavil-je v konstantni formi!!!

heheh green .... pri strikanju za moza nastopita dva problema ..eden je ta , da nimam moza drugi pa , da tut strikat ne znam ...hmmm ...in kdo mislis , da bi lahko preverjal moje hlacke .... bo pa treba eno kredibilno osebo najdit za taksno opravilo se ti ne zdi ...da ne bo klinila pod pritiskom ....

glede notranjih stegenskih mišič ... lahkok si prepričan , da so še kako čvrste ... čez poletje jih raje natreniram na kak drug , mal bl prijetnejši način od gvihtanja v fitnesu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja barbwire, preber si moj odgovor na tvojo "grožnjo" v:tromostovje 29.8...

O mišicah ti pa nič ne verjamem, bo treba preizkusit (mačka v žaklju lahko vsak prodaja)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Bo že res, da je ta ice zelo samozavesten-ne podcenjuj mladine, ker se bom naslednjič, ko boš domov žensko poklical jaz oglasil...in kot je rekla ena forumka:bom zelo zadihan...

star,ce ti to rata.........sploh ni panike! po moje te ona sesuje.....

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poziv se enkrat vsem zadihancem in omahnelim stegnenicam:

MARS U HORMONCA

zdej pa dost jebe in smetenja,ce so drugi topici za to ekstra odprti!

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice, stari, ne me strašit-sploh pa zdaj ko je moja fotka na profilu...Za povrh je pa tvoja-pa še cela njena žlahta ziher v lovski familiji...sranje, umrl bom od zastrupitve z svincem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice, stari, ne me strašit-sploh pa zdaj ko je moja fotka na profilu...Za povrh je pa tvoja-pa še cela njena žlahta ziher v lovski familiji...sranje, umrl bom od zastrupitve z svincem...

strasim nikogar,povem dejstva. od svincene zastrupitve te tudi ne bo konec.....prej od FMJ (full metal jacket),samo ne 7.62,ampak 12,7.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je samo problem,ker je to zastarela tehnika "prepricevanja" sogovornika. jaz se pa poskusam ozirati po casu,v katerem zivim.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja ice, da ne pozabim!Jaz sem ti še en pir enkrat obljubil, če mi boš v živo tisti tvoj krohot demonstriral-približno takole:hraušhrahararuea...-komaj čakam (pa jeb.. pir), to moram videt!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

saj je cisto enostavno: nekdo mora nekaj res odbitega povedati,ti se probas zadrzati,ti ne uspe in se zacnes krohotati.kaj je to tako tezkega?

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

saj je cisto enostavno: nekdo mora nekaj res odbitega povedati,ti se probas zadrzati,ti ne uspe in se zacnes krohotati.kaj je to tako tezkega?

-----------

at 200 mph you have no friends

Po mojem je, ker hočem VSE te črke slišat!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po mojem je, ker hočem VSE te črke slišat!!!

ej........pol pa obdrz pir.ga itak ne pijem.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj je tako bolje, ker takšne vrste izpahnin čeljusti, zavarovalnica baje ne krije!Razen če rečeš, da ti je Pupa pri 200mph brez čelade- joške pokazala...

(ker so bile tako dobre, da ne bo zamere Pupa)

Edited by - green on 30/08/2001 17:05:59

Edited by - green on 30/08/2001 17:52:38

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

heheh green .... pri strikanju za moza nastopita dva problema ..eden je ta , da nimam moza drugi pa , da tut strikat ne znam ...hmmm ...in kdo mislis , da bi lahko preverjal moje hlacke .... bo pa treba eno kredibilno osebo najdit za taksno opravilo se ti ne zdi ...da ne bo klinila pod pritiskom ....

glede notranjih stegenskih mišič ... lahkok si prepričan , da so še kako čvrste ... čez poletje jih raje natreniram na kak drug , mal bl prijetnejši način od gvihtanja v fitnesu

Barbwire: po 24 dneh netreniranja nastopi faza zmanjsevanja kolicine misicne mase, tako da ce si opustila trening oz. se malo polenila so notranje misice sigurnov slabsem stanju kot bi pa morale biti...

Zunanjih pa tudi nisi trenirala ali pac? Vseeno pa me zanima ce se posluzujes kaksne posebne alternativne tehnike treninga tega dela telesa cez poletje in kako to potem vpliva na fizicno stanje spodnjega dela telesa z aplikacijo na kompletni orga(ni)zem.

Drugace pa pa je pri konkretni vadbi teh misic enako kot z vsem ostalim - od rahlega zacetka, ogrevanja, uvodnih ponovitev, do hardcore serij, do samega viska zmoznosti, preko praga male smrti, do odpovedi (razuma/skupine misic/razno)

Kompetenca za preverjanje stanja hlack...zdrav razum in cista logika povesta, da tezav ne more biti ampak previdnost je mati modrosti...

Keep on drivin’ hard...

Edited by - Anubis on 30/08/2001 19:10:15

Edited by - Anubis on 31/08/2001 08:41:55

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Razen če rečeš, da ti je Pupa pri 200mph brez čelade- joške pokazala...

(ker so bile tako dobre, da ne bo zamere Pupa)

how true! dobro,da si v oklepaju navedel pojasnilo...ti pupa sigurno oprosti.

-----------

at 200 mph you have no friends

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:Barbwire prej sem sel... sem te cakat a tebe nikjer ... sem pa stekel domov jokajoc

A JE TO, ko bo tvoja tole prebrala, boš spet deležen 'jahalnega objema' ...

Ejkej

Hehe in zopet bom napenjal vse moci in uporabljal vse ju jitsu zvijace da se resim njenega objema - a hug of a jockey woman :)

Za barbwire pa velja: vredna je vsakega trpljenja POTEM ... :)

BTW. Barb da se ti nau prevec zdel hehe..

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Green: dobro razmisljas , popolnoma BB razmisljanje. Drugace pa sem opazil, da si precej sportnika. V katerem klubu treniras? Bo treba kaksen trening skupaj udarit...dober spoter je vedno dobrodosla stvar.

Keep on drivin’ hard...

Zdaj treniram v Panterju-v Šentvidu, če si pa za kakšen tenis ali kaj podobnega, pa samo povej.Sem vsestranski kar se individualnih športov tiče

A z mano tudi gres (upas) na tenis? :)

Ne resno mislim.. vcasih mi kak partner omaga al pa ga ni pa dostkrat rabim koga za spil.

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ufffaaa ...hvala za komplimentke ... sem cist zardela sedaj , ko to berem ....sicer pa .... a je to - sezona tenisa nekako mineva ... imam pa jaz tut mal pojma o tenisu tako , da greva lahka skupi ...ce upas seveda ...aja - pa ful lep kompletek za tenis imam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

aja - pa ful lep kompletek za tenis imam

daj pridi v sidro v tem,PLEASE! ......ce si upas seveda.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice-i ... pa ne da bomo igrali tam tudi tenis ? ... vidim ,da se tale nas forum sportno ozavešča

... sicer pa žal moram odpovedat udeležbo ... 11.9. imam izpit ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... sicer pa žal moram odpovedat udeležbo ... 11.9. imam izpit

gnjihihihi...hehehe....pfrtHARHARHARHARHAR evo,nas bo samo 20.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejkejjjj ...ti pacek ... kakšne misli ap ti to gredo po glavi ... te bo treba v kot postavit ...sicer pa - odvisno .... od rekvizitov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

odvisno .... od rekvizitov

aha.protezo penisa (i.e.vibrator) pri tenisu in teniski lopar pri horizontalni gimnastiki.dober tek.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:ejkejjjj ...ti pacek ... kakšne misli ap ti to gredo po glavi ... te bo treba v kot postavit ...sicer pa - odvisno .... od rekvizitov

Res si prava športnica . Z vsakim rekvizitom lahk' športaš, a ne...

P.S.

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!