Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

quote:

ufffaaa ...hvala za komplimentke ... sem cist zardela sedaj , ko to berem ....sicer pa .... a je to - sezona tenisa nekako mineva ... imam pa jaz tut mal pojma o tenisu tako , da greva lahka skupi ...ce upas seveda ...aja - pa ful lep kompletek za tenis imam

UH KHM KHM ... Ja pa pejva a ne... nic bat za sezono tenisa, mam vcasih tud pod balonom, tko da lahko je zunaj sneg lahko vseeno prides v tem tvojem kompletku za tenis

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

 

quote:

ejkejjjj ...ti pacek ... kakšne misli ap ti to gredo po glavi ... te bo treba v kot postavit ...sicer pa - odvisno .... od rekvizitov

Rocaj mojega "loparja" je 4 3/4 hehe, tko da ga ne more drzat vsak :)

Nekateri(e) mi zaradi sposobnisti pravijo kar ucitelj tenisa :) hehe LOL

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važiii ...torej gospod učitelj tenisa ... upam ,da niste preveč zahtevni ... da mi ne bo treba kakega hudega ogrevanja pred glavno akcijo delat ...ker potem se lahko zgodi , da bom prisiljena aktivno vlogo prepustiti tebi .... pa serviranje bo treba tut precej natancno nacentrirat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

jep ajkej ...pravilna ugotovitev ... sam pravega parnerja potrebujem ... pol pa padajo rekordi

Correct me if i am wrong: pravis da si za podreti ... REKORDE ? (smile, smile, shy, shy, big smile, devil) .. smajliji mi ne delajo...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim,da se spomnim,da sem nekje prebral,da je to topic VSE FORUMSKE ZENSKE.topic barbwire je ena vrata dalje.

BI TOREJ PROSIL,DA TO NAKLADANJE PRENESETE TJA!

hvala za razumevanje.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice ...saj ne da ti kaj pametujem ...sam kolikor se spomnim , me do sedaj ni še nobeden označil kot pripadnika moškega spola ...ergo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

važiii ...torej gospod učitelj tenisa ... upam ,da niste preveč zahtevni ... da mi ne bo treba kakega hudega ogrevanja pred glavno akcijo delat ...ker potem se lahko zgodi , da bom prisiljena aktivno vlogo prepustiti tebi .... pa serviranje bo treba tut precej natancno nacentrirat

SERVIS: jah ni tak kot pri Ivanisevcu: hiter in natancen. Moj je sicer natancen, vendar lazji, da zoga dlje ostane v igri.

Najine tocke bodo daljse in bolj zanimive za morebitnega gledalca (voajerji po zelji).. Sem pa za igro na TRI dobljene sete hehe ..

E ostali uporabniki foruma: tkole se pise opolzkosti , da jih majhni otroci ki berejo ta forum ne zastopijo hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice ...saj ne da ti kaj pametujem ...sam kolikor se spomnim , me do sedaj ni še nobeden označil kot pripadnika moškega spola ...ergo ?

in lahko izhajam iz premise,da si seveda v celoti in natanco prebrala moj post....?! mislim,da si prebrala vse crke posta,ne samo tiste velike...?!

aja.sorry! sem pozabil,da moram tudi tvoje ime z velikimi crkami izpostaviti.

ker ste prevec zaposljeni z barbiko,vas je pac treba vcasih malo rukniti med rebra,da bo v topicu mogoce tudi kdaj prostor za druge predstavnice neznejsega spola.poleg tega ima nasa cenjena princeza ze svoj topic.

bo ta obrazlozitev dovolj,ali je treba se kaksen fakt dodati?

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a smem jaz izhajati iz premise , da se zmeraj velja definicija pojma "vse" ... ki bi naj, kolikor se spomnim, obsegala CELOTNO (!!!) množico subjektov/objektov , ki izpolnjujejo dolocene vnaprej postavljene kriterije ? ... bo treba mal Toporišiča kontaktirat , da preverim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

 

quote:

vidim da nekateri danes ponoči niso dobili (a ne A JE TO)!! Kdo bo pa monitor pobrisal?

Smo dobili green samo ves kako je to kondicija pa to ... aja ne ves :) LOL

Kdo bo monitor brisal? Moj ima ze vgrajen kanal za odtekanje.. :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem a je to, čeprav jaz nimam navado semena po monitorju...pa me sploh ne zanima kako imaš ti doma stvari poštimane...

O kondiciji pa takole:če se ti ženska ni pritožila, to še ne pomeni, da si dobro opravil. Tudi one imajo srce (čeprav najboljša prijateljica pa sigurno izve in...saj veš, baba čula, baba rekla)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ne Barb sploh nama ne privoscijo hehe

@ green : saj si sam rekel kjer ni fousije je za vse zadost :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Verjamem a je to, čeprav jaz nimam navado semena po monitorju...pa me sploh ne zanima kako imaš ti doma stvari poštimane...

O kondiciji pa takole:če se ti ženska ni pritožila, to še ne pomeni, da si dobro opravil. Tudi one imajo srce (čeprav najboljša prijateljica pa sigurno izve in...saj veš, baba čula, baba rekla)!

Mislim ti pa si packa... o kakem semenu ti govoris... govora je bilo namrec o slini (slinjenje) ( slin slin) in njej namnjenih robckov.

SEME... mislim... ogorcen

Glede kondicije: vsaka zenska ima glede drugim moskih nek tolazilen izgovor.. :) hihi

Sicer pa : kar janezek naredi to janezek zna LOL

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to:prav maš, navali narode!!!Barbwire, drink ob drugi priliki!Zdaj se pa fajn mejte, moram eno seminarsko spisat, ker mi voda v grlo teče

Aja, pa lep pozdrav Ice, se še bereva!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ...Toporišič je zaj**** pojem "vse" ... ga je treba urgentno obvestiti ...

sicer pa je zanimivo opazovati nivo na katerega se lahko posameznik spusti ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

a gre kdo na drink ...tole tukaj postaja tooo muchhhhhhhhhhhhhhhh ....

Dobro razmisljas ... ALO folk ce se komu da naj pride od zdele naprej na pijaco v sisko v ta bike bar od greena (green tud ti nehi pisat seminarsko pa prid na en drink za 10 min) .. opis kje je ta bar pa je v topicu ... moto bar neki tazga... se vidjamo... ce me kdo se ne pozna bom v svetlo modri majici z dolgimi rokavi... se vidimo..

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

se meni samo zdi ali pa tukaj res vlada dokaj sovrazno razpolozenje ????

ne,se ti ne zdi.in po studiju tega topica bos mogoce celo gotovila zakaj.lep pozdrav.

aja,da ne bos prevec ugotavljala: nenaklonjen sem ti jaz.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe AK, hvala za napotke do bara, sem nasel...

Vendar pa ni bilo v njem nobenega drugega kot 3-je modeli 1 lustna natikarca ki se skoz smeji ( a ma nove zobe? )

Evgen tud ti bi lahko odlozil tisto seminarsko za 10 min..

Barb... no comment

No ja se pa drugic dobmo tam na drinku..

Drgac pa ... simpaticen barcek evgen... miza mi je vsec hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!