Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

He,he, A je to, potem je pa verjetno Urška delala...Sicer sem pa itak disketo s seminarsko nekje pozabil in sem par sivih las na ta račun dobil (sem 0,3% na lepoti zgubil)! Saj drugače sem skoraj vedno tam, če sem prost,vsaj po 18.00uri! Danes pa pred 21. uro verjetno ne bom imel časa, pa še to za eno kavico, ker bom imel zaradi te kurčave seminarske (ki jo moram na novo začet-ne sprašuj zakaj je nimam na PC-ju-dolga zgodba), budno noč-vsaj tja do enih 3. v jutru!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja urska je bla se spomnim... saj sem ji narocil da te podravi... KDO ? AJETO? ... hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je to, se ponižno opravičujem, ker sem tako drastično ter grobo posegel v tvojo osebno integriteto!Ja,ja, Urška je pa ena vesela punca, ki vedno kaj pozabi prinest, pa ji nikakor ne moreš zameriti ker je prikupen medvedek (medvedka)!

Edited by - green on 31/08/2001 16:55:53

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bova pa ostale forumase sprovocirala da bodo sli tja in bos mel kmalu poln lokal... jaz pa racun brez kritja hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojoj...f***.....cca dve uri me ni bilo, pa je forum, tako kot je rekla Perla izgubil na pomenu...Postal naj bi nakaksen monument vsemu, kar se ne sme pocet med ljudmi, ki jih druzi ljubezen do svobode, do lepega, do bikerstva...s takim nacinom in takim nivojem ni vse skup vredno nicesar. Tkole ne gre no...

Razen ce mogoce uvedemo dejstvo, da je zacel pustositi sindrom PLD kar se tice ironije in zdravega cinizma...Sindrom PLD? Prikrajsan(i) za lepoto dojemanja....

AVE...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa saj ni to moj bar, tam je samo moje začasno prebivališče...Je pa res tam sedež kluba in jaz sem šele takoj za šefom kluba (mu bo treba kaj naredit.Je pa prijazen in predvsem "normalen" folk tam, tako da se še vidimo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ojoj...f***.....cca dve uri me ni bilo, pa je forum, tako kot je rekla Perla izgubil na pomenu...Postal naj bi nakaksen monument vsemu, kar se ne sme pocet med ljudmi, ki jih druzi ljubezen do svobode, do lepega, do bikerstva...s takim nacinom in takim nivojem ni vse skup vredno nicesar. Tkole ne gre no...

Razen ce mogoce uvedemo dejstvo, da je zacel pustositi sindrom PLD kar se tice ironije in zdravega cinizma...Sindrom PLD? Prikrajsan(i) za lepoto dojemanja....

brez komentarja.

pa dajte folk najprej tiste topice za novince prebrat,preden zacnete brez veze po forumu smetit.v vsak topic se da do neke mere anarhisticno riniti,samo nekje je pa le meja.tudi so drugi topici za tiste teme,katere so,kakor izgleda,forumski publiki zadne case najbolj vsec.

zato se ne cuditi,ce nekdo od casa do casa malo zaprosi za kancek necesa,kar naj bi izgledalo kot red.lahko se ta prosnja seveda tudi velikodusno uposteva.

ce pa vam seveda ni do tega,potem se pa ne cuditi,da se ton spremeni.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doshao Plato ...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo Anubis! Tvoje enunciacije so včasih iracionalne a vendar odraz tvoje konstruktivnosti in radikalnosti v forum-sceni! To me je že večktar impresioniralo saj si očitno dober retorik, a vendarle...tendenca foruma je po mojem mnenju fundirati topice, v katerih potekajo debate brez slovarjev, patološki filozofi oz. fingirani filozofi pa naj vendarle proti svoji volji stagnirajo in s tem prikrijejo momentalno misteriozno stanje njihove psihe. Morda bi bilo res absurdno debatirati o simptomih mizernega mentalnega stanja individuma, verjetno gre očitno za metamorfozo, ki je odraz nezmožnosti socialne integracije zaradi neuspele primarne socializacije!

Tako bi zadnji stavek povedal ti!Jaz pa bi isto povedal oz. vprašal z:ali te tvoja mama ni dojila?

Edited by - green on 31/08/2001 17:48:42

Edited by - green on 31/08/2001 17:49:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Hehe AK, hvala za napotke do bara, sem nasel...

Vendar pa ni bilo v njem nobenega drugega kot 3-je modeli 1 lustna natikarca ki se skoz smeji ( a ma nove zobe? )

Ni kej,

Če odšteješ v baru 3 modele in pustiš eno luštno kelnerco - pol je bilo kr dobr...

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Od obicajnih zensk se razlikujete po tem, da vas povezuje v krdelo bikerjev in bikerk vecja klicina testosterona (jajc po domace) in da vam je to v uzitek. Ve pa ta deficit zenskosti (ki ga roko na srce visek testosterona povzroca - stranski efekti vecja porascenost, nizji glas, lazje pridobivanje na misicni masi, etc., etc -pa na nobeno to ne leti, samo razlaga.:) ), kompenzirate mogoce s tem, kot je rekel bmw, da ste malo bolj zamerljive ampak jebiga, niti vas ne pozna vseh niti ene ali dveh ne poznam vec kot bezno.

Kva pa vem, se ne morem strinjati s tabo. Ti še vedno nisi skapiral, da je fora "vmešavanja" (pa ne mislim, tako kot da se vmešavaš nekam kar ne pašeš, ampak kot prisostvovanje)žensk v take zadeve, kot so bikerstvo, letalstvo, policija, vojska samo v tem, da so koncno nekateri pametni dojeli, da so tudi ženske tega sposobne in da so jih prej dejansko zanicevali oz. jim tudi možnosti niso dajali, da bi sploh lahko probale. Mislim, pa da nima to nevem kake povezave z nekimi hormoni. Res je, da imam vec mišicne mase kot vecina žensk (zaradi zgodnjega razvijanja preko športa), da imam nižji ženski glas (to je nekako gensko povezano in imam po mami, za katero smatram, da je dama in pol).

Sem pa drugace eno stopnjo nad vsemi vami in tudi nad vecino žensk, saj je moja stopnja porašcenosti veliko manjša kot pri vseh drugih.

Tako da smatram, da to ravno ni posledica nekih hormonov, ampak samo svobodomiselnih pogledov na svet in da si nekatere upamo priznati, da so nam te stvari všec in to tudi pocnemo za razliko od velike vecine žensk. Nekaterim pa pac to ni nek vžite, pa jih zaradi tega vseeno ne smatram za bolj ženske kot pa vseh ostalih.

To je tako kot ce bi rekel, da ce moškemu niso všec avtomobili in motorji in vojska in da ni porašcen po prsnem košu in da zna tudi jokati, da potem pa ni pravi moški.

Mislim, ne me hecat no.... to je totalna bedarija, tako klasificirati ljudi, še posebej žensk.

kisses

Pupa

Bravo Pupa tole si pa zelo dobro povedala. Sigurno poznaš katero ki je kralica in je tle iz foruma. Jaz jo tudi!

OSTANITE V CVETJU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tyson.zadnja sansa,da dokazes,ce si za kaj ali te je samo gobec.prides v MB?

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

ej tyson.zadnja sansa,da dokazes,ce si za kaj ali te je samo gobec.prides v MB?

-----------

who dares wins

Ne ne pridem v MB lahko pa ti prideš k meni.Pa

ne razumem zakaj tako zanimanje zame iz tvoje strani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Pa ne razumem zakaj tako zanimanje zame iz tvoje strani.

ker bi rad totega veseljaka spoznal,ki me je vprasal ce sploh imam motor,ce se sploh vozim in podobne bedarije.

-----------

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Verjamem a je to, čeprav jaz nimam navado semena po monitorju...pa me sploh ne zanima kako imaš ti doma stvari poštimane...

O kondiciji pa takole:če se ti ženska ni pritožila, to še ne pomeni, da si dobro opravil. Tudi one imajo srce (čeprav najboljša prijateljica pa sigurno izve in...saj veš, baba čula, baba rekla)!

Mislim ti pa si packa... o kakem semenu ti govoris... govora je bilo namrec o slini (slinjenje) ( slin slin) in njej namnjenih robckov.

SEME... mislim... ogorcen

Glede kondicije: vsaka zenska ima glede drugim moskih nek tolazilen izgovor.. :) hihi

Sicer pa : kar janezek naredi to janezek zna LOL

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Aja saj to si ti napisal green sem mislil da je barbwire :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

A je to, se ponižno opravičujem, ker sem tako drastično ter grobo posegel v tvojo osebno integriteto!

Edited by - green on 31/08/2001 16:55:53

Tlele si najbrz Icea mislil ?

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa ne razumem zakaj tako zanimanje zame iz tvoje strani.

ker bi rad totega veseljaka spoznal,ki me je vprasal ce sploh imam motor,ce se sploh vozim in podobne bedarije.

-----------

who dares wins

Hmm pa ne bos rekel da je tole tko sprovociralo

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

Pa ne razumem zakaj tako zanimanje zame iz tvoje strani.

ker bi rad totega veseljaka spoznal,ki me je vprasal ce sploh imam motor,ce se sploh vozim in podobne bedarije.

-----------

who dares wins

Tu je problem ker se ti meni ne zdiš veselja in te jaz

nočem spoznati, to pomeni da tudi ti mene ne boš!!

OSTANITE V CVETJU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaooo Anubis! Tvoje enunciacije so včasih iracionalne a vendar odraz tvoje konstruktivnosti in radikalnosti v forum-sceni! To me je že večktar impresioniralo saj si očitno dober retorik, a vendarle...tendenca foruma je po mojem mnenju fundirati topice, v katerih potekajo debate brez slovarjev, patološki filozofi oz. fingirani filozofi pa naj vendarle proti svoji volji stagnirajo in s tem prikrijejo momentalno misteriozno stanje njihove psihe. Morda bi bilo res absurdno debatirati o simptomih mizernega mentalnega stanja individuma, verjetno gre očitno za metamorfozo, ki je odraz nezmožnosti socialne integracije zaradi neuspele primarne socializacije!

Tako bi zadnji stavek povedal ti!Jaz pa bi isto povedal oz. vprašal z:ali te tvoja mama ni dojila?

Edited by - green on 31/08/2001 17:48:42

Edited by - green on 31/08/2001 17:49:22

Hehehe...dojenje in tudi primarna socializacija ni vprasljiva, ce ju apliciramo na kasnejse stanje iz se iz tega potrudimo kaj razbrati....

Vendar moras upostevati "qui tacet, consentire videtur" kar bi bilo precej adekvatno za nekoga, ki se udejstvuje v debati in noce s svojo kasnejso neudelezbo pokazat, da mu je vseeno z dogajanje.

Glede fingiranih oz. po tvoje patoloskih filozofih se popolnoma strinjam s tabo, s tem da bi mogoce uporabil izraz ne patoloski ampak ze kar patogeni...predvsem za lastno psiho

Topici in debate pa so ziva stvar in kot taka se ta oblika zivljenja razvija. To pa pomeni, da je ne mores slacit v popolnoma zacrtan tir, ker vsaka represija vodi do oblike upora (kot predstavnik le-te bi moral to vedet ne?)?

DEbate potekajo v valovih, kateri pa lahko vcasih izgledajo cisto mirni, pa pod njimi vre, vcasih pa lahko pljusknejo cez in oskropijo tudi tisto, kar naj bi ostalo suho oz. namenjeno kaksni drugi stvari.

Hotel sem povedat le to, da karkoli ze clovek pocenja, mora ohranit dolocen nivo, kar mislim da zaenkrat ni bilo vprasanje, saj konec koncev celotno dogajanje na forumu ne predstavlja kaksnega klasicnega starta nizkoletecih debat in idej. Ravno to me je impresioniralo pri vsej stvari in to je tudi razlog zaradi katerega sodelujem.

V svoji skrbi za skupni blagor (ja, saj vem da se prevec razdajam...vedno... ) pa moram sem ter tja udarit moralko, ce ze drugace bolj radikalno pristopam k vsemu...

AVE

...siegen, glauben, kriegen...

Edited by - Anubis on 01/09/2001 11:15:44

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Saj je tako bolje, ker takšne vrste izpahnin čeljusti, zavarovalnica baje ne krije!Razen če rečeš, da ti je Pupa pri 200mph brez čelade- joške pokazala...

(ker so bile tako dobre, da ne bo zamere Pupa)

Edited by - green on 30/08/2001 17:05:59

Edited by - green on 30/08/2001 17:52:38

Rizkantno bi bilo, tudi če bi bilo pri manj km/h, oz. bi bilo bolj pri manjših hitrostih, ker bi jih takrat vsaj videl. Pri dvesto zelo malo vidiš, oz. gre vse prehitro mimo.

Sicer pa to sploh ni vprašanje, zakaj bi padel, če bi videl moje joške... valda zaradi tega, ker so tako dobre!!!!

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

quote:

quote:

Pa ne razumem zakaj tako zanimanje zame iz tvoje strani.

ker bi rad totega veseljaka spoznal,ki me je vprasal ce sploh imam motor,ce se sploh vozim in podobne bedarije.

-----------

who dares wins

Tyson iz prejšnjega posta zelo cenim tvojo podporo, oz. soglasje, ampak vseeno sse mi pa zdi, da si malo prehitro ocenil Ice-a, ko mu praviš, da ni veseljak. Če se kdo stalno zajebava na forumu, se to on. Ker pa smo nekateri že kar precej časa prisotni na tem forumu, nam pa nekatere zadeva pač hitreje dopizdijo. Pa še malo reda je treba tudi delati po forumu, daj nekateri novinci sama sranja delajo.... saj do neke meje je ok, samo ko gre pa čez, jih je pa treba malo bremzati.

Sicer pa, koga bi ti rad spozal je dejansko samo tvoja stvar, le ne deli istih napak, kot sem jih jaz že ničkolikokrat pri prehitrem ocenjevanju ljudi.

Rada bi ti tudi osebno odgovorila na tvoje vprašanje: menim, da moj odgovor na tvoje vprašanje kdo je kraljica niti ni potrebno razlagati, saj to že vsi vemo. Vprašanje je samo, koliko časa bomo to tolerirali na tak način, kot se sedaj trenutno izvaja.

To je pa vsem namenjeno: kakor je že Perla povedala: BREZ BESED!!!

Žal moram vsem povedati, da ste podrli čisto vse meje med okusnim in neokusnim. Meni je samo zanimanje do foruma padel skoraj da na nulo in samo to lahko rečem, da če se v kratkem to brezvezno pisanje ne bo ustavilo, me verjetno ne boste več našli na teh straneh, ker forum postaja čisto nezanimiv. Pa če ne drugega, vstanite samo v enem topicu s tem pofukanim onegavljenem k****** Barbwire, ne da se razpredate po vseh topicih.

Pa tudi vsem zelo dejavnim v tem topicu( Green, A_je_to, Anubis in občasno AK), hvala ker ste uničili topic Vse forumske ženske

zate Barbwire, pa tako ali tako nimam več besed.

Tu je problem ker se ti meni ne zdiš veselja in te jaz

nočem spoznati, to pomeni da tudi ti mene ne boš!!

OSTANITE V CVETJU

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PUPA:

Začel je ICE mene zajebavati jaz mu nisem naredu nč.

Seveda pa se branim če sem napaden!!!!

Drugače pa se mi zdi da tale forum ni nč drugega kod

jebanje drugih v glavo saj zgleda tako

OSTANITE V CVETJU

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!