Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

Tyson do prekratkim ko smo dobili nekega novega člana (verjetno ti ne bo treba dolgo razmišljati, kdo naj bi to bil), je bil forum precej zajebantski, pa ne na tak način, da se je koga jebalo v glavo. Sedaj pa ker nekaterim taka oblika pisanja po forumu ni najbolj všeč, oz. je šlo čez vse meje, smo pa malo bolj nataknjeni in preobčutljivi.

Samo to, nič drugega!!

Se pa strinjam s tabo, tudi jaz se branim, če me kdo napade!!

Tyson, si za danes tekom dneva za eno pijačo, pa kako rečeva???

Al mene tudi nočeš spoznati???

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe smesno... Hvala greenu, ajetoju, akju in se enmu da smo unicli topic... ne morem verjeti kako ste eni to resno vzeli...

Smo se pac malo skoncentrirali na barbwire (besedno mislim). Pupa BREZ ZAMERE ampak menim da ce bi bilo govora o tebi (tako kot je o barb) bo bilo najbrz vse v redu.. a ne? Poleg tega pa naj moderator prestavi te poste, ki so se zaceli z barbwire v en drug topic pa boste imeli svoj stari topic back.

Mislil sem tudi da so kriteriji za chatanje v rubriki splosno manj strogi kot v rubriki motocikli...

Omenili ste da je OBCASNO tudi AK pomagal pri unicenju tega topica - poglejte si kdo je ta topic zacel...

Se m pa tudi opazil neko napetost med novimi clani (tyson) in nenovimi (ICE)... Jaz srcno upam da se hecata, ce se ne potem raje napisita kak dober post v tale topic

Saj je tudi mene medlo ko je anubis zacel s svojimi razpredanji o tem in onem, saj sem moral iti po slovar tujk da sem lahko prebral do konca... ampak what the hell... pa naj pise tisto kar mu sede in kar zna...

In glede barbwire.. ne spravljajte se no vse nanjo (pustite to samo meni).. saj deklica ni nic kriva... itak je vse skupi ena sama zajebancija (no razen to, da med nama itak elektrika preskakuje )... je pac punca malo bolj zgovorna in pogumna preko foruma ... nehite no bit vse ostale tko papeske...

@ ICE: zame si itak legenda.. samo povej mi nekaj.. a ce bi ti jaz rekel da nimas pojma o motorjih in da verjetno niti motorja nimas... a bi tud skocil iz koze pa mi skusal dopovedati nasprotno?...

CHILL OUT folk pa se naprej se radi imejte..

Upam da ne bom na naslednjem forumskem sel prvi na kopanje...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sicer pa to sploh ni vprašanje, zakaj bi padel, če bi videl moje joške... valda zaradi tega, ker so tako dobre!!!!

kisses

Pupa

ne vem, ne vem.

hotschko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Tyson do prekratkim ko smo dobili nekega novega člana (verjetno ti ne bo treba dolgo razmišljati, kdo naj bi to bil), je bil forum precej zajebantski, pa ne na tak način, da se je koga jebalo v glavo. Sedaj pa ker nekaterim taka oblika pisanja po forumu ni najbolj všeč, oz. je šlo čez vse meje, smo pa malo bolj nataknjeni in preobčutljivi.

Samo to, nič drugega!!

Se pa strinjam s tabo, tudi jaz se branim, če me kdo napade!!

Tyson, si za danes tekom dneva za eno pijačo, pa kako rečeva???

Al mene tudi nočeš spoznati???

kisses

Pupa

Lahko bi se zmenila Pupa ampak mislim da nisma iz istega kraja

tako da grema malo težje na pijačo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ves kaj.. za Pupo se bos pa ze potrudil pa prisel v LJ

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

... da smo unicli topic... ne morem verjeti kako ste eni to resno vzeli...

... Poleg tega pa naj moderator prestavi te poste, ki so se zaceli z barbwire v en drug topic pa boste imeli svoj stari topic back.

Prestavitev postov v drug topic ni mozna (na kar smo ze opozarjali)

... in od tod moja zalost, saj zelimo v forumu obdrzati oboje - zabavno in koristno tematiko, kar se v zadnjem casu ekstremno prepleta in je izjemno tezko vzdrzevati okvir teme in (za nekatere) sprejemljivo stanje. Najmanjsi problem je namrec odpreti nov topic in nadaljevati zamisli, take in drugacne.

... in nejevolja vseh ostalih, ki so v forumu nasli zanimiv vir branja in sodelovanja.

Sicer pa, dokler so Motocikli in On the road cisti, niti ni panike. Ko ga boste zaceli pa tam srat, boste pa imeli res opravka z mano!

Predlagam, da nehamo tukaj blodit, radi se imejte/mo in

SRECNO VOZNJO!!!

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaradi neparticipacije vseh tistih, katerim je bil sprva namenjen in ker so posti v tem topicu začeli postajati vedno bolj namenjeni eni osebi, kasneje pa vedno bolj blodni - sem ga preimenoval v to kar je sedaj.

Zadnji posti pa kažejo že na vsesplošne zamere in zajebancije pod nivojem, zato naj bo ta moj post zadnji in zaključni .

This topic should die

Ejkej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ ajeto: ne gre se kaj sem za koga (saj se,vsaj po forumu,ze nekaj casa poznava in oba veva,za kaj se gre),ampak za nacin,kako se nekdo,ki je nekje nov,predstavi.in eden od prvih tysonovih postov je bil,utemeljen,dvom o dejstvu,ce se moja malenkost sploh vozi s kaksnim motorjem in ce tako stvar sploh posedujem.

iz tega fakta lahko jaz razberem samo to,da fant ni ENKRAT pogledal,kaj sele prebral,prvih topicov ali topica kaj kdo vozi.in potem ga naj vzamem za polno? lepo te prosim.

@ tyson: ce ze pises bedarije,glej da bodo vsaj formalno pravilne (what an oximoron in and of itself!).dokler ne spremenis stila svojih postov ostajas zame nice."saj je on zacel...." BRUAHAHAHAHAHA odrasti! vrtec je ze mimo.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo ice tako se dela imaš mojo 100% podporoker nekateri na tem forumu so šli pa že predaleč

dr.looney

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo povedano ICE :)

Looney upam da nisi to mene mislila? ...

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lep pozdravcek ... vidim , da ste nekateri imeli zanimiv vikend ... lepo za racunalnikom in ukvarjati se z drugimi ... no ja ...vsak ima svoje veselje....

sicer pa ... a je to ...a se velja za tenis ... lahko se dogovorimo tudi za dvojice ... pa povabiva se ostale "oporecnike" ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Jaooo Anubis! Tvoje enunciacije so včasih iracionalne a vendar odraz tvoje konstruktivnosti in radikalnosti v forum-sceni! To me je že večktar impresioniralo saj si očitno dober retorik, a vendarle...tendenca foruma je po mojem mnenju fundirati topice, v katerih potekajo debate brez slovarjev, patološki filozofi oz. fingirani filozofi pa naj vendarle proti svoji volji stagnirajo in s tem prikrijejo momentalno misteriozno stanje njihove psihe. Morda bi bilo res absurdno debatirati o simptomih mizernega mentalnega stanja individuma, verjetno gre očitno za metamorfozo, ki je odraz nezmožnosti socialne integracije zaradi neuspele primarne socializacije!

Tako bi zadnji stavek povedal ti!Jaz pa bi isto povedal oz. vprašal z:ali te tvoja mama ni dojila?

Edited by - green on 31/08/2001 17:48:42

Edited by - green on 31/08/2001 17:49:22

Hehehe...dojenje in tudi primarna socializacija ni vprasljiva, ce ju apliciramo na kasnejse stanje iz se iz tega potrudimo kaj razbrati....

Vendar moras upostevati "qui tacet, consentire videtur" kar bi bilo precej adekvatno za nekoga, ki se udejstvuje v debati in noce s svojo kasnejso neudelezbo pokazat, da mu je vseeno z dogajanje.

Glede fingiranih oz. po tvoje patoloskih filozofih se popolnoma strinjam s tabo, s tem da bi mogoce uporabil izraz ne patoloski ampak ze kar patogeni...predvsem za lastno psiho

Topici in debate pa so ziva stvar in kot taka se ta oblika zivljenja razvija. To pa pomeni, da je ne mores slacit v popolnoma zacrtan tir, ker vsaka represija vodi do oblike upora (kot predstavnik le-te bi moral to vedet ne?)

DEbate potekajo v valovih, kateri pa lahko vcasih izgledajo cisto mirni, pa pod njimi vre, vcasih pa lahko pljusknejo cez in oskropijo tudi tisto, kar naj bi ostalo suho oz. namenjeno kaksni drugi stvari.

Hotel sem povedat le to, da karkoli ze clovek pocenja, mora ohranit dolocen nivo, kar mislim da zaenkrat ni bilo vprasanje, saj konec koncev celotno dogajanje na forumu ne predstavlja kaksnega klasicnega starta nizkoletecih debat in idej. Ravno to me je impresioniralo pri vsej stvari in to je tudi razlog zaradi katerega sodelujem.

V svoji skrbi za skupni blagor (ja, saj vem da se prevec razdajam...vedno... ) pa moram sem ter tja udarit moralko, ce ze drugace bolj radikalno pristopam k vsemu...

AVE

...siegen, glauben, kriegen...

Edited by - Anubis on 01/09/2001 11:15:44

Anubis, ti si car!!!Kar se pa tiče predstavnikov represije pa...ne vem če si točno informiran (si pa vsaj približno)! Enkrat se dobiva na drinku pa kakšno rečevaZdaj grem pa na moped, ker zato ga imam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

lep pozdravcek ... vidim , da ste nekateri imeli zanimiv vikend ... lepo za racunalnikom in ukvarjati se z drugimi ... no ja ...vsak ima svoje veselje....

sicer pa ... a je to ...a se velja za tenis ... lahko se dogovorimo tudi za dvojice ... pa povabiva se ostale "oporecnike" ...

Tako je.. res lahko gremo ene dvojice... green je se rekel da igra ... RABIMO SE ENGA ZA DVOJICE BARB/AJETO : GREEN/? (po moznosti naj bo desnicar/ka in naj ima roko v gipsu, da odtehta mojo igro hehe)

TOREJ NAJ SE JAVI SE EN ... TISTI KI PRVI ODGOVORI BO CETRTI IGRALEC (DA NE BO ZAMER IN OBTOZB) OK?

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah ves zihr je zih :) Tko bom vsaj vidu al si upam u 1 na 1 tenis s tabo da ne bos potem porocala BARB: AJETO 6:0 6:0 6:1 (tista enka iz usmiljenja) hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cakam termin za igro, ker cetrti oporecnik na seznamu za tenis sem (najbrz) jaz....pol smo pa ze zanimiva druzba za raznorazne vragolije...razen, ce se ne odlocimo za kesanje, pa zrihtamo meniske kute, pepel za potresanje, vrvi za prepasanje in pa vino za kasnejsi blagoslov....no ja...ce vse zadnje ostane, pa ce kesanje spustimo, lahko samo rekvizite kljub temu uporabimo... Me prav zanima ,ce so zogice se vedno to kar so bile...

...siegen, glauben, kriegen

Edited by - Anubis on 03/09/2001 15:44:58

Edited by - Anubis on 03/09/2001 15:46:58

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tudi vsem zelo dejavnim v tem topicu( Green, A_je_to, Anubis in občasno AK), hvala ker ste uničili topic Vse forumske ženske

zate Barbwire, pa tako ali tako nimam več besed.

jap Anubis ..sem se potrudila in poiskala inkvizicijski seznam ... ...nas je kr ene par gresnikov gor ... najbolje da se posujemo s pepelom in se gremo postit na kaksno planino ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ice: za informacijo, sem s Taysonom govorila, pa je prav fajn dečko, samo nista prišla na isto valovno dolžino.

Ice: Tyson

PREMIRJE PROSIM!!

Za vse ostale "grešne kozle" posutje s pepelom in post na kaki gori je čisto premila oblika za vas

kisses

Pupa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zmenjeno Anubis!Midva proti barbwajeto!Upam, da še ta teden, zgubovalca pa...defenitivno bo eden bolj nastradal kot drugi (odvisno od stave)! Aja, A je to, tebi se ni treba nič bati, Barbwire-tebi pa, če te ni sam gobec, tudi ne!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj zdaj to pomeni a green-y ? .... si me kar mal prestrasil - bo treba it mal potrenirat ... pa hitr enga private teacherja najdit , da me spravi v top shape ... pa da en bo spet kdo kaj zacnel tecnariti o nemorali ...tukaj gre striktno za tenis --- ZAENKRAT

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je barbwidra (barbTIdra- spomni se na vic o vidri, ki jo zajček natepava), bo treba trenerja, ker drugače boš izgubila, za kazen pa dobila...Čeprav vem, da je trener le za tvoje dobro ime, saj boš sedaj vse prepričala da boš dala na tenisu vse od sebe, celo trenerja boš najela, samo da ne bi izgubila, ker potem vsi vedo kaj te čaka...Na to temo lahko povem eno šalo: teče kura po dvorišču, za njo pa petelin, da bi jo nategnil!Kura si misli: če se pustim ujeti, bom ispadla kurba... če mu uidem, ne bom dobila...najbolje da se spotaknem...! Rezultat penisiranja-se oproščam-tenisiranja pa bomo objavili na forumu

Edited by - green on 03/09/2001 19:17:22

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

no ja ... se bo pa treba dokazat pri kateri drugi aktivnosti kajneda .... sportni seveda , da ne bo kaksna moralka ponovno padla

hmm, 2 late, moralka je pomoje ze na poti :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ice: za informacijo, sem s Taysonom govorila, pa je prav fajn dečko, samo nista prišla na isto valovno dolžino.

Ice: Tyson

PREMIRJE PROSIM!!

Za vse ostale "grešne kozle" posutje s pepelom in post na kaki gori je čisto premila oblika za vas

kisses

Pupa

Hmm mogoce je pa to zopet ena tistih hitrih sodb???

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!