Skoči na vsebino

Blodnje


Priporočene objave

@ anubis : zmenjeno !

@ green: kaj bosta naje***la hehe ... ko bom jaz serviral barb majico dvigne in ze je tocka tu ... hehe in to celo AS !!!

Uh pricakujem sedaj izliv ostalih (deklic).. samo da se skrijem prej

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dogovorjeno, svoje servise dobiš!Saj če dobro premislim, potem lahko samo Barbine servise dobiva..., pod pogojem, da je oblečena! Drugače pa...sicer pa tudi Barbapapa ne bo mogla preveč igrati, če se midva z Anubisem slečeva (zaradi smeha,ha,ha)!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje servise torej dobiva njene pa itak tud ker takrat bo pa skoz zgoraj brez HEHE

Pa se stela bova midva po svoje pri vama gre po 15 pri nama pa po 30 :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Green ti pa itak ne smes igrat nag...- ker bos prevec CRT zarisal pol pa ne bomo vedli kje je OUT :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Green: lahko pa hitro in rigorozno definicijo s clenom&winstrolom udariva, se sleceva in pustiva, da nasprotnica dehidrira od samega slinjenja...pol je pa na vrsti tocka razno opevanje zmage, obdobje samohvale in podobno...

...siegen, glauben, kriegen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Ice: za informacijo, sem s Taysonom govorila, pa je prav fajn dečko, samo nista prišla na isto valovno dolžino.

Barbwire je tut fajn deklica, sam kaj ko nista na isti valovni dolžini

Ejkej

Edited by - ak on 04/09/2001 08:41:15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

E moj ak: i kurvi se desi dete :)

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po tem lahko sklepam, da tudi če se z avtom ubiješ ne boš izgledal kaj prida lepše kot na motorju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kakšen človek lahko sploh kaj takeka deva na internet.

Mal si predstavljajte, kako bi reagirala povprečna mama ko bi videla tebe razmrcvarjenega na internetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Ne vem kakšen človek lahko sploh kaj takeka deva na internet.

Mal si predstavljajte, kako bi reagirala povprečna mama ko bi videla tebe razmrcvarjenega na internetu.

Povprecna mama na sreco ne surfa po netu ... ampak saj to je podobna scen akot pri tistem motoristu karetega link sem vam enkrat prej napisal... LE DA JE TU HITROST VEEELIIIIKO VECJA kot je bila tam.

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Po tem lahko sklepam, da tudi če se z avtom ubiješ ne boš izgledal kaj prida lepše kot na motorju.

Sorry stari tle si ga pa rahlo pihnu

Če boš na motorju v kombinezonu in seveda s čelado, boš po padcu pri 280 hm/h, sigurno bolje "zapakiran" za odvoz in bolj v enem kosu kot sirotek na fotkah.

*****

Come in peace or stay at home!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Sorry stari tle si ga pa rahlo pihnu

Če boš na motorju v kombinezonu in seveda s čelado, boš po padcu pri 280 hm/h, sigurno bolje "zapakiran" za odvoz in bolj v enem kosu kot sirotek na fotkah.

sorry again,zoolo,samo ze pri 140,ko te zabrise z motorja ne bos izgledal nic boljse,potem ko te cestne ograde sesekljajo.

videl in pobiral ostanke.

-----

who dares wins

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne zdej tuki prevec moralizirat.

Sej nobenemu ni treba gledat teh slik.

Sicer sem pa mnenja, da so celo vzgojne. Jaz sigurno ne bom več dirkal 280 z mojim Ferrarijem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejta te Buragote pospravit nazaj v predal pa se pejta z mojim peljat hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Dejta te Buragote pospravit nazaj v predal pa se pejta z mojim peljat hehe

_________________________

Quemadmodum desiderat cervus at fontes aquarium item desiderat anima mea at te DUCATI.

Temu se pa reče slovenska fovšija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!