Skoči na vsebino

Kaj si mislite moški o ženskah ?


Bela81

Priporočene objave

Zakaj pa pišete samo moški, če je tema Kaj si źenske mislite o moških? Pejte v svojo temo!

Čeprav mi je bilo nekaj odgovorov še kar všeč, naprimer tisti o darilih  :kva2: .

Popravljeno . Popravil KARMEN1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa pišete samo moški, če je tema Kaj si źenske mislite o moških? Pejte v svojo temo!

Čeprav mi je bilo nekaj odgovorov še kar všeč, naprimer tisti o darilih  :kva2: .

hm falila si :P ampak ti oprostim.

Ženske mamo res radi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha, grem raje jaz v svojo temo !

neeeeeeeee noooooooooo, pliiiiiiiiiiiiiis sj bom pridn  :sleep2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, nekaj moram s težkim srcem priznati:

 

Dokler ženske ne vzamejo stvari v

svoje roke,

smo moški

čisto navadni

Drkađije :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe je pa ena fajn razočarala :hmm:

Jih bo kar večji procent populacije kot samo ena. Na srečo ni bila nobena moja. So pravočasno odprle usta in razkrile svojo inteligenčno lepoto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah nima smisla,čustveno prizadetega lahko pozdravi samo čas,v tem času so večkrat izrečene nepotrebne besede.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, o tem bi lahko kar debatirali :glare: .

Če misliš s tem, da so tudi med dedi pacienti, se popolnoma strinjam.

 

Pa če se navežem na post nekaj strani nazaj in ga dopolnim: Če moram babi kupit darilo zato, da bo dala noge narazen, lahko samo spoka kufre in gre. Uličarko lahko imam vsak dan drugo za čas , ki mi odgovarja, potem pa sem fraj. Če bi že tako naneslo.

Kaj čem, malo sem žleht. Me je moja s svojimi vrlinami preveč razvadila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če misliš s tem, da so tudi med dedi pacienti, se popolnoma strinjam.

 

Pa če se navežem na post nekaj strani nazaj in ga dopolnim: Če moram babi kupit darilo zato, da bo dala noge narazen, lahko samo spoka kufre in gre. Uličarko lahko imam vsak dan drugo za čas , ki mi odgovarja, potem pa sem fraj. Če bi že tako naneslo.

Kaj čem, malo sem žleht. Me je moja s svojimi vrlinami preveč razvadila.

Hm...men kupjo vedno darilo potem, ko so že dale noge narazn....a delam kej narobe? :D

- žensko je lažje sleči proti njeni volji,

kot pa jo obleči po njeni volji..

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...men kupjo vedno darilo potem, ko so že dale noge narazn....a delam kej narobe? :D

- žensko je lažje sleči proti njeni volji,

kot pa jo obleči po njeni volji..

 

 

... si mi vzel iz jezika ...   :kva2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... si mi vzel iz jezika ...   :kva2:

kaj spa meu gor?

Nč jst uzeu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa jaz mam sme jebače za prjatle   :OK:  sploh nism vedu............no vseno bolje kot papke :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

San ste vsi eni kekci... resno...

Stetakoj vzel ta darila za neke drage stvari. Marsikaj je lahko darilo, to da te pelje za dan žena do ginekologa za vstavitev mirene (ajde, ta je mal huda :blush:) je že darilo. Ker si pač brez izpita, in bi pot do lublane trajala cca. uro in pol, z avtom pa samo 20minut. Ko ve, da nisi neki za zlatnino, pa ti iz šihta prinese gumjasto dihtango, ki prov super paše okoli zapestja... tud to je darilo. Pa k se spomne da je zmanjkal robčkov (ti ga pa na polno smrkaš in brehaš)... k ti prinese kos pice iz hoferja k pač ve da jo maš rada... Pa v končni fazi, k se vedno potrud da pride obema, ne samo njemu, pa čeprov si bolj k ne sama kriva da mal hitrej konča ker mu premalkat daš... To s vse darila, stanejo pa drobiž. Male pozornosti ki velik pomenjo...

Nazo, sam mene res zanima kok časa sta vidva skup, nekak mi to deluje bolj frišno... K enkrat pridejo otroc... Juhej, pol smo vsi bolj kot ne pacienti :dry: 

 

Če se navežem na osnovno temo... Kaj si mislim o moških, hmmmm, kot prijatli, nč boljšga, lohk več zaupaš, vidš bolj racionaln vidik na svoje, recimo temu težave, vse skup je bolj sproščen, niste konkurenca (kot recimo prijateljice)... Kot partnerji, joj, vse barve mavrice, pa še kaka zraven... Ampak, jebiga, kaj ko ste tok hudičev privlačni :wub: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Male pozornosti ki velik pomenjo...

Nazo, sam mene res zanima kok časa sta vidva skup, nekak mi to deluje bolj frišno... K enkrat pridejo otroc... Juhej, pol smo vsi bolj kot ne pacienti :dry:

...

Pozornosti, darila, usluge, prijazne besede in vse ostalo kar pričara nasmeh partnerju so vsakodnevne pozornosti do njega in spada k normalnemu odnosu med dvema človekoma, ki se imata rada in sexata, ko to obema paše. Ne glede na darila.

Prinest ženski darilo, da bo dala noge narazen pa spada že nekam drugam.

 

Ja, deluje ti bolj frišno. Tudi nama na srečo še vedno deluje bolj frišno, čeprav so to že leta in dva otroka.

In če imaš doma na mizi vsak dan žar ploščo, ti ni težko kritizirati sosedovega bureka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta dobro in življensko povedala....lajkam oba :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

San ste vsi eni kekci... resno...

Stetakoj vzel ta darila za neke drage stvari. Marsikaj je lahko darilo, to da te pelje za dan žena do ginekologa za vstavitev mirene (ajde, ta je mal huda :blush:) je že darilo. Ker si pač brez izpita, in bi pot do lublane trajala cca. uro in pol, z avtom pa samo 20minut. Ko ve, da nisi neki za zlatnino, pa ti iz šihta prinese gumjasto dihtango, ki prov super paše okoli zapestja... tud to je darilo. Pa k se spomne da je zmanjkal robčkov (ti ga pa na polno smrkaš in brehaš)... k ti prinese kos pice iz hoferja k pač ve da jo maš rada... Pa v končni fazi, k se vedno potrud da pride obema, ne samo njemu, pa čeprov si bolj k ne sama kriva da mal hitrej konča ker mu premalkat daš... To s vse darila, stanejo pa drobiž. Male pozornosti ki velik pomenjo...

Nazo, sam mene res zanima kok časa sta vidva skup, nekak mi to deluje bolj frišno... K enkrat pridejo otroc... Juhej, pol smo vsi bolj kot ne pacienti :dry:

 

Če se navežem na osnovno temo... Kaj si mislim o moških, hmmmm, kot prijatli, nč boljšga, lohk več zaupaš, vidš bolj racionaln vidik na svoje, recimo temu težave, vse skup je bolj sproščen, niste konkurenca (kot recimo prijateljice)... Kot partnerji, joj, vse barve mavrice, pa še kaka zraven... Ampak, jebiga, kaj ko ste tok hudičev privlačni :wub:

Uf......najboljš bi bila tema: kaj si mislite ženske o ženskah....wauuuu klanje..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   1 član

    • nejc74
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!