Skoči na vsebino

Arhitekt...


Vrtnica

Priporočene objave

Umm mamo kakega arhitekta gor se mi ne da po unih straneh iskat kaj je kdo po poklicu... ce je nej se javi prosim

hvala

a si hišo zidaš :twisted: ? greš na svoje ker ti ne pustijo na NFS prit? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umm mamo kakega arhitekta gor se mi ne da po unih straneh iskat kaj je kdo po poklicu... ce je nej se javi prosim

hvala

a si hišo zidaš :twisted: ? greš na svoje ker ti ne pustijo na NFS prit? :wink:

ja :twisted: hehe

ne ne tko ce je ker gor Ice lohko tut student... Kr tko mal se bl fantazijsko ukvarjam z risanjem his pa me mal zanima mnenje... en arhitekt mi je oceniu da so dobre sam bi se od koga misljenje...

Tak da ce je ce se kdaj spoznamo ce bo meu cajt oz ce bi se mu dalo pogledat mojih par his :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od moje sestre fant študira arhitekturo,pa bom mal uprašov,če se bo kej dal zment.

Lp

ah ne ni taka nuja mislim ce je ker od motosvetovcev ce se bomo kdaj kje na FS alpa 3M al pa kje srecal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh,rozca.....za to sem zadosti dober (me "starejsi" sprasujejo za mnenje; BTW studiram arhitekturo :wink: ).

aha gut no ce se bova kje srecala na kakem FS in ce si bos uzeu cas mi bos lahko kake kritike dau :)

Bom pa itaq ko bo cajt prerisala na A3 kr za zdej je vse na A4 je pa sam 3D postava his (pa tudi enega gradu hehe)

aja je tezak studij?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh,rozca.....za to sem zadosti dober (me "starejsi" sprasujejo za mnenje; BTW studiram arhitekturo :wink: ).

aha gut no ce se bova kje srecala na kakem FS in ce si bos uzeu cas mi bos lahko kake kritike dau :)

Bom pa itaq ko bo cajt prerisala na A3 kr za zdej je vse na A4 je pa sam 3D postava his (pa tudi enega gradu hehe)

zip.ni in mi poslji na mail,ce hoces.pa povej kaj te zanima glede risb.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh,rozca.....za to sem zadosti dober (me "starejsi" sprasujejo za mnenje; BTW studiram arhitekturo :wink: ).

aha gut no ce se bova kje srecala na kakem FS in ce si bos uzeu cas mi bos lahko kake kritike dau :)

Bom pa itaq ko bo cajt prerisala na A3 kr za zdej je vse na A4 je pa sam 3D postava his (pa tudi enega gradu hehe)

zip.ni in mi poslji na mail,ce hoces.pa povej kaj te zanima glede risb.

ne ne ni racunalnisko narjeno na roke use :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh,rozca ..... BTW studiram arhitekturo :wink: ).

Kaj vse ne zvemo ... to so ble tud moje želje ... lepe stvari ... držim pesti.

..in kaj si do sedaj pripugal IKE ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scanner rozca. :wink: 8)

ko bo popravljen dobis :)

A driver za Linux ni dober ?? :twisted: :twisted: :wink: :arrow:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

scanner rozca. :wink: 8)

ko bo popravljen dobis :)

A driver za Linux ni dober ?? :twisted: :twisted: :wink: :arrow:

"How low can you go :]"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!