Skoči na vsebino

OPEL VECTRA ???


axxxi

Priporočene objave

amm vecjih hib TDI motorjev zaenkrat se nisem slisal, oz da bi pri dolocenih km delali probleme. Edina hiba je mogoce da ce ga orenk priganjas voznja med 160-180km/h da popijejo lahko tudi do 1l olja na servisni interval kar pomeni da moras redno kontrolirati. Meni pri voznji med 120-140 (2600-3000 orabtov) pokuri 4dl olja na 15.000km kar je malo oz cist solidno. Je pa res da dokler temp. ne pride na 90C ga ne vozim cez 2000 obratov.

Najvecji sranje so pa sprednje roke in konciki, ki zaradi materiala in vzdolzne postavitve motorja kar dost crkujejo, oz ce se po slabih cestah vozis lahko na 60.000km to menjaš(kje so v SLo sploh dobre ceste?? :cry: ), komplet pa stane 300.000SIT na pooblaščenem servisu. Od letnika 2000+ so to baje zrihtali od 2001 je pa ze cist dobr, pri passatu V bodo pa spet motor pocez namestil.

Drugace ga pa jaz edino za novejsega passata oz. za BMWja 3 ali 5 zamenam. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm vecjih hib TDI motorjev zaenkrat se nisem slisal, oz da bi pri dolocenih km delali probleme. Edina hiba je mogoce da ce ga orenk priganjas voznja med 160-180km/h da popijejo lahko tudi do 1l olja na servisni interval kar pomeni da moras redno kontrolirati. Meni pri voznji med 120-140 (2600-3000 orabtov) pokuri 4dl olja na 15.000km kar je malo oz cist solidno. Je pa res da dokler temp. ne pride na 90C ga ne vozim cez 2000 obratov.  

Najvecji sranje so pa sprednje roke in konciki, ki zaradi materiala in vzdolzne postavitve motorja kar dost crkujejo, oz ce se po slabih cestah vozis lahko na 60.000km to menjaš(kje so v SLo sploh dobre ceste?? :cry: ), komplet pa stane 300.000SIT na pooblaščenem servisu. Od letnika 2000+ so to baje zrihtali od 2001 je pa ze cist dobr, pri passatu V bodo pa spet motor pocez namestil.  

Drugace ga pa jaz edino za novejsega passata oz. za BMWja 3 ali 5 zamenam. :P

A za BMW 7 pa ne :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ker ve koliko stane amortizacija in servisi takega avtomobila pa še garažo ima premajhno. :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ker ve koliko stane amortizacija in servisi takega avtomobila pa še garažo ima premajhno. :D  :wink:

Sej to se da s kako macolo popravt :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ker ve koliko stane amortizacija in servisi takega avtomobila pa še garažo ima premajhno. :D  :wink:

hanzi tole si kar zadel! :lol:

Jah 7-er je carska varianta ampak da mas na firmo pa te briga za ostalo. 740 al pa 750. Pomoje je 750 neuničljiva mašina, čeprov ga ma pa en ki ga poznam 735 starga 4 leta kupu novga, pa ga je imel že en 3x na servisu ampak tko dost resno da so ga odpeljali z avtovleko. Na zadnje so mu menjali glavo masine ker je baje brez hladilne tekocina vozu 8) .Cena servisa : 1.300.000. Jest bi ga samo nekam po grabnu spustu.

525 tds je smeks,530d al pa 320d, ok no 330xd se ne bi branu mit M-optik.

:arrow: BMWja pač ne kupiš zato, da bi z njim šparal, temveč zato da bi z njim užival

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stara mašina najbrž da malo švoh kot pri moji ki jih ima 60, povrh pa zna biti še sorazmerno požrešna saj je sama osnova mašine stara po mojem mnenju že kakšnih 20 let je pa zaradi tega najbrž preizkušena ampak za elektronko pa itak nikol ne veš.

Pa veliko srečnih km. In koliko ste skeširali!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer je bila prvotna tema Opel vectra ampak tle smo smetili že praktično vse od francozov, švabov, makaronarjev, japanarjev pa še kdo bi se našel. Na žalost moja metla tle ne učinkuje sicer bi bilo tukaj eno sama puščava ne pa taka džungla! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na opremo - 4xairbag, servo, dcz, abs, klima, radio+cd, el, šipe, usnjen multi volan, el. ogledala, 15" športne felne z gumami 195/60/R15, metalno modra po mojem ne tak dosti ...2.000.000 SIT. Avto je dobesedno brez praske tak da sem že sumo da je prebarvan ampak ker mam kolega ki se na to zelo dobro spozna... :D hja, pije pa okrog 7 ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na napisano si po moje kar dober ubodu.

Če je poraba res samo 7 pol je manj kot pa sem pričakoval da bo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 let pozneje...

A ves kaj najdš v žepu mrtvega bosanca------ključ od opla in glavnik

:? zakaj pa glavnik??? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!