Skoči na vsebino

K:apn 6


flexer1995

Priporočene objave

kupujem apn6 iz okolice domžal ni nujno da ima paperje.

lp

Js prodajam..Totaln Tuning...42 bat,nižna kapa cilindra,mf power izpuh,večja diza,5 prestava...To vse je v mašini staro kako leto..MAM VSE RAČUNE

Je letnik 2002

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupujem apn6 iz okolice domžal ni nujno da ima paperje.

lp

sem že kupil zal. samo nekaj bi te vprašal saj imaš podoben motor za šaltat pa sm j lihkar kupu apn6 pa me zaima zakaj mi iz 1 ne šalta naprej v 2,3,4,5? če se kaj spoznaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sklopko stisn :kva2:

šalo na stran...Poskusi mal naštelat zajlo sklopke (odvit vijak na krmilu). Aja pa če si poskušal šaltat na mestu moped mal naprej pa nazaj porin pa bo prešaltal.

P.S.-Preden odpiraš temo poglej mal po iskalniku, ker bodo strici in tete moderatorji jezni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem že kupil zal. samo nekaj bi te vprašal saj imaš podoben motor za šaltat pa sm j lihkar kupu apn6 pa me zaima zakaj mi iz 1 ne šalta naprej v 2,3,4,5? če se kaj spoznaš?

Ja pomoj ce se neda saltat (tud na mestu ne) je menjalnik "vrglo narazn"..tk po domač povedan..Morš pa razdrec celo mašino pa je to to :P

Se mi je ze tud nazalost zgodilo..sm sreča da je to Tomos pa ni tk problem popravit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!