Skoči na vsebino

pomoč aprila sr50 1996


skutko

Priporočene objave

zivjo gospodje mene pa zanima ce mi lahko kdo pomaga

dal sem v svojo aprilio malossi 70ccm zdej bi pa rad zamenjal se frgazer pa me zanima kater je primeren in kakseno so kej oznake za vplinjace imam pa ročni zaug.

gledu sem po netu pa ne vem kateri pasejo na ta motor.

za odgovore se vnaprej zahvaljujem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zivjo gospodje mene pa zanima ce mi lahko kdo pomaga

dal sem v svojo aprilio malossi 70ccm zdej bi pa rad zamenjal se frgazer pa me zanima kater je primeren in kakseno so kej oznake za vplinjace imam pa ročni zaug.

gledu sem po netu pa ne vem kateri pasejo na ta motor.

za odgovore se vnaprej zahvaljujem

vplinjač daš najmanj 17.5 mm (priporočam 19mm, ker bo motor potem lažje delal) DellOrto PHVA kolk js vem so elektronski zaugi, PHBG al neki takega pa so ročni :)

Popravljeno . Popravil konkreten
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vplinjač daš najmanj 17.5 mm (priporočam 19mm, ker bo motor potem lažje delal) DellOrto PHVA kolk js vem so elektronski zaugi, PHBG al neki takega pa so ročni :)

jaz imam ročni zavg zato rabim tudi frgazer z ročnim zavgom sem pa pogledu kateri modeli imajo rocni zavg to so dellorto PHBN tako da ce kdo ima dellorto 17,5 - 19mm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če kej ne veš pa lahka pol tut unga na skuteristu al pa cilindru vprašaš pa ti bo povedo. Js sn za mojga kr precej spraševal pa so mo kr dost povedal. Ke ma pa un to vse v računalniku pa sam not pogleda letnik pa model pa mu pol pokaže ka not paše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je res, na skuteristu imajo a DellOrto 17.5 PHBN sam nvm kolk je tak ad ga tm naroči, je pa sigurn ceneje kot na cilindru :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zdravo, sam imam en odvecen dellorto 17,5 phva ga dam poceni sicer je to elektro cok ampak dubis za 10eu pr cilindru alpa skuteristu rocni cok pa stima lp tilen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!