Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

Da vas vidm junake, koliko se vas jutri zbere...vsi k se zberete, lahko pridete do kočevja, dam za kafe! hehe, se mi zdi, da ga bom sam pil :D :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi to naše srečanje prestavli na toto soboto? Vreme bo super, pa HyperJack lahko majice prinese :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če bi to naše srečanje prestavli na toto soboto? Vreme bo super, pa HyperJack lahko majice prinese :)

 

Vidm, da se zlo radi po dežju vozte :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sobota nam še ostane, če je komu za to, potem pa bo že res počasi konec.

So že na zimskem spanju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sobota nam še ostane, če je komu za to, potem pa bo že res počasi konec.

 

Udeležit skupnske vožnje zjevcev ni tako enostavno! Postopek je namreč sledeč.

 

Najprej moreš na vse pretege po forumu hvalit svoj motor ter vsakodnevno v temi zakaj ne bi imel kawasakija, ostalim nevernikom dat jasno vedet, da nimajo pojma o motorizmu, ker ne vozijo superiornega motorja z750.

 

S tem se kvalificiraš za z750 pripravnika in lahko od daleč poslušaš (bog ne daj, da pogledaš!!!) kako se pelje skupina zzzjev mimo. Če boš zzzjevskemu plemenu ušeč, sledi obred inicijacije.

 

Uspešno boš moral prestati vse zastavljene naloge, tukaj je zgolj nekaj uvodnih:

-prebosti čim več gum zzjem sovražnih motorjem (aprilia tuono dobi največ točk, potem sledijo kar vsi bmw-ji, pol so ostali evropejci, edino moreš pazit, da ne kar brezglavo to delaš, ker za prebadanje gum japoncem so kazenske točke)

-auspuh moraš narediti še posebej glasen in vsaj enkrat plačat globo zaradi tega

-zzzja moreš napimpat z vsaj 5 dodatki (med temi moreta biti vsaj 2 karbonska)

- :xx:  :krneki:

 

Če vse to prestaneš boš MOGOČE tudi ti lahko član zzzzjevske klape in se udeleževal skupinskih voženj. Veliko sreče!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cika, sej zakona o konoplji se niso sprejeli, kaj si pa ti nekaj cudnega pokadila morda tudi kej pojedla :closedeyes: ? s cim smo se ti tako zamerili?

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej jaka k bos vse pokvaru, hitro napisi da bo sprejem novih clanov drugo leto na prvo spomladansko polno luno :P:D :D :D

drgac pa za neumnosti pisat po forumu ne rabimo kakih substanc, smo ze naravni talenti :P

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udeležit skupnske vožnje zjevcev ni tako enostavno! Postopek je namreč sledeč.

 

Najprej moreš na vse pretege po forumu hvalit svoj motor ter vsakodnevno v temi zakaj ne bi imel kawasakija, ostalim nevernikom dat jasno vedet, da nimajo pojma o motorizmu, ker ne vozijo superiornega motorja z750.

 

S tem se kvalificiraš za z750 pripravnika in lahko od daleč poslušaš (bog ne daj, da pogledaš!!!) kako se pelje skupina zzzjev mimo. Če boš zzzjevskemu plemenu ušeč, sledi obred inicijacije.

 

Uspešno boš moral prestati vse zastavljene naloge, tukaj je zgolj nekaj uvodnih:

-prebosti čim več gum zzjem sovražnih motorjem (aprilia tuono dobi največ točk, potem sledijo kar vsi bmw-ji, pol so ostali evropejci, edino moreš pazit, da ne kar brezglavo to delaš, ker za prebadanje gum japoncem so kazenske točke)

-auspuh moraš narediti še posebej glasen in vsaj enkrat plačat globo zaradi tega

-zzzja moreš napimpat z vsaj 5 dodatki (med temi moreta biti vsaj 2 karbonska)

- :xx:  :krneki:

 

Če vse to prestaneš boš MOGOČE tudi ti lahko član zzzzjevske klape in se udeleževal skupinskih voženj. Veliko sreče!

:lol1: dobr si napisala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz nisem izpolnjeval skoraj nobenih kriterijev razen ,da mi je Boss superiorne skupine opremil bmfla s karbonom :yes: s katerim ne boš vrjela Cika sem tudi prišel na skupinsko vožnjo :P ...............tok da preko vez se mogoče da prebit v elitno skupino :D

 

P.S. je pa res da sem takrat opazil eno prasko več,ko sem se vrnil domov,kakšen že ni bil zadovoljen ,da sem v elito prišel preko poznanstev in vez z pridihom korupcije :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:glare: pa morte vse pokvart, ne smeš jim tega povedat, da se jih da podkupit! kdo se bo potem še držal pravil za sprejem v zzjevsko pleme! ste pa tudi ja  :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sobota nam še ostane, če je komu za to, potem pa bo že res počasi konec.

 

Ej, ni sreče... :) Jutri žal nimam časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Udeležit skupnske vožnje zjevcev ni tako enostavno! Postopek je namreč sledeč.

 

Najprej moreš na vse pretege po forumu hvalit svoj motor ter vsakodnevno v temi zakaj ne bi imel kawasakija, ostalim nevernikom dat jasno vedet, da nimajo pojma o motorizmu, ker ne vozijo superiornega motorja z750.

 

S tem se kvalificiraš za z750 pripravnika in lahko od daleč poslušaš (bog ne daj, da pogledaš!!!) kako se pelje skupina zzzjev mimo. Če boš zzzjevskemu plemenu ušeč, sledi obred inicijacije.

 

Uspešno boš moral prestati vse zastavljene naloge, tukaj je zgolj nekaj uvodnih:

-prebosti čim več gum zzjem sovražnih motorjem (aprilia tuono dobi največ točk, potem sledijo kar vsi bmw-ji, pol so ostali evropejci, edino moreš pazit, da ne kar brezglavo to delaš, ker za prebadanje gum japoncem so kazenske točke)

-auspuh moraš narediti še posebej glasen in vsaj enkrat plačat globo zaradi tega

-zzzja moreš napimpat z vsaj 5 dodatki (med temi moreta biti vsaj 2 karbonska)

- :xx:  :krneki:

 

Če vse to prestaneš boš MOGOČE tudi ti lahko član zzzzjevske klape in se udeleževal skupinskih voženj. Veliko sreče!

Od vsega napisanga, sta mi samo dve alineji všeč :) hahahah

Popravljeno . Popravil shibby
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Od vsega napisanga, sta mi samo dve alineji všeč :) hahahah

 

Ti si žiw dokaz, da si lahko VIP član, že z samo dvemi alinejami :OK:

 

A bo treba na kavo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!