Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

ok .. pa se naum uglašu :glare: ... po tooook velik "pametnega" sem imeu za povedat :cry:

 

 

lp

taprauninđa

:krneki:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne bi reku, da se usajam, sam pač na trenutke mi dopizdi kakšna stvar...sploh pa če nekdo piše, da mlatim prazno slamo (tega izraza res nikol nisem razumel). Sej lej rade volje vidim, če bi kdo kej namest mene naredu, sem takoj za. Tako je pa najlažje pisat, kdaj bo če sploh bo...itd... ahh jebi ga sto ljudi sto čudi ;)

Mau manj dela si nalož drugič, pa bo..ane :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa posebena majca samo zame  :OK:

In zame :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mau manj dela si nalož drugič, pa bo..ane :kva1:

 

Tastar bom si ga nalagal, dokler bo dela! :D, ko ga ne bo več, bom pa stokal, kot to počne že pol slovenije ta trenutek...

 

p.s. sej ne rečem ni rožnato, sam tako slabo pa spet ni, za pridne ljudi se vedno deu najde :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdj smo falil temo... kdaj se gremo pelat :P

 

Drug teden utećemo zadevo, potem pa po 10.septembru vsak dan na moped! Speeet bo treba še enkrat na morje na morske dobrote :OK: , no lahk tud 2x sam ne na isti plac :grrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo kakšna skupna vožnja?

 

Ob prvi priliki v Bihač na čevape, če bo kdo vodil do dol, jaz sem bos v Bosni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugače pa vsakega predloga bomo veseli, ne da bom spet na koncu poslušal, da smo sam pisal pa nič organiziral, tako kot je bil že nekdo glasen nedolgo nazaj pri majicah ;)

 

Kar nekaj vas je bilo, ki me je spraševalo kakšno je stanje. Majice sem vplačal, pričakujem jih nekje v prvi polovici drugega tedna, potem pa tisk in to je to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jezerane gor pa dol ene 6x,pol pa senj pa do karlobaga na malco pa se mal naprej ....nazaj pa isto do karlibaga ali senja.je treba mal gume preoblikvat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Jezerane gor pa dol ene 6x,pol pa senj pa do karlobaga na malco pa se mal naprej ....nazaj pa isto do karlibaga ali senja.je treba mal gume preoblikvat....

A spet al kaj :D, kaj pa če jezerane pa pol v Bihač :P?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A spet al kaj :D, kaj pa če jezerane pa pol v Bihač :P?

morje bi spet mal pasov :) lahk pa tkole:

Jezerane 7x :) GOR PA DOL-Bihač na čevape-Karlobag-Senj-Jezerane-SLO :):)

hahaha pol pa nč profila več na gumi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morje bi spet mal pasov :) lahk pa tkole:

Jezerane 7x :) GOR PA DOL-Bihač na čevape-Karlobag-Senj-Jezerane-SLO :):)

hahaha pol pa nč profila več na gumi :)

JA dobr, se mi dopade, sam baje je Jadranka postala offroad, treba se mal pozanimat...splaniramo turo ob kavi....kmalu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA dobr, se mi dopade, sam baje je Jadranka postala offroad, treba se mal pozanimat...splaniramo turo ob kavi....kmalu! :)

Zbolu sm :S ja vem glih zdej :) k je taprav vreme :)

to bi mogl štartat ob 4h zutrej :) da bomo do večera nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zbolu sm :S ja vem glih zdej :) k je taprav vreme :)

to bi mogl štartat ob 4h zutrej :) da bomo do večera nazaj :)

 

Sem te slišal včeraj ja, da ti zvočnik nekaj čudno dela :D, da te ni prepihal, k tak hitro delaš :P

Sej nevem kaj zdej Bošti kej planira z uno dvodnevno, se mi zdi, da se je čist spremenu od kdar hodi na fure z Bemflarjem :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Severni del magistrale od Novega Vinodolskega do Senja je bolj švoh, eno velko gradbišče, tko da rajš pejte pol čez Ogulin do Senja in potem od Senja južno. Vsaj tako stanje je bilo 2 tedna nazaj.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem te slišal včeraj ja, da ti zvočnik nekaj čudno dela :D, da te ni prepihal, k tak hitro delaš :P

Sej nevem kaj zdej Bošti kej planira z uno dvodnevno, se mi zdi, da se je čist spremenu od kdar hodi na fure z Bemflarjem :P

Ni se spremenu,normaliziral se je :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj je štart? jest sem ready!

 

https://maps.google.si/maps?saddr=Sti%C4%8Dna,+Ivan%C4%8Dna+Gorica,+Slovenija&daddr=Dvor+to:Vinica+to:Ogulin,+Hrva%C5%A1ka+to:Modru%C5%A1,+Hrva%C5%A1ka+to:Jezerane,+Hrva%C5%A1ka+to:Modru%C5%A1,+Hrva%C5%A1ka+to:Jezerane,+Hrva%C5%A1ka+to:Modru%C5%A1,+Hrva%C5%A1ka+to:Jezerane,+Hrva%C5%A1ka+to:Modru%C5%A1,+Hrva%C5%A1ka+to:Jezerane,+Hrva%C5%A1ka+to:senj+to:karlobag+to:44.2298317,15.7960912+to:Biha%C4%87,+Federacija+Bosne+i+Hercegovine,+Bosna+in+Hercegovina+to:pla%C5%A1ki+to:Vinica+to:Sti%C4%8Dna+,+Ivan%C4%8Dna+Gorica&hl=sl&ie=UTF8&ll=45.061882,16.347656&spn=2.66948,7.13562&sll=44.70185,16.248779&sspn=1.343118,3.56781&geocode=FTQ8vQIdQ_DhACkP5jEZTSJlRzEXF_fILiajWg%3BFaX6ugIdrWTkACmjJUmA0uJkRzEPzzXd8W9_Tg%3BFaivtQIdQ8DoACmjldp4UmhkRzGLTacJRI1I-A%3BFR20sgIdSUzoACm3zMVYinNkRzFSIO8kYvpjdg%3BFbShsAIdg47oACnNUSlwyfRjRzGw2K_QUq0ACg%3BFRtyrwIdWQToACmxbExNuPJjRzGSTzZTUa0AJg%3BFbShsAIdg47oACnNUSlwyfRjRzGw2K_QUq0ACg%3BFRtyrwIdWQToACmxbExNuPJjRzGSTzZTUa0AJg%3BFbShsAIdg47oACnNUSlwyfRjRzGw2K_QUq0ACg%3BFRtyrwIdWQToACmxbExNuPJjRzGSTzZTUa0AJg%3BFbShsAIdg47oACnNUSlwyfRjRzGw2K_QUq0ACg%3BFRtyrwIdWQToACmxbExNuPJjRzGSTzZTUa0AJg%3BFbB7rgIdNWnjAClTjq6mhJljRzG0JuOYYgkS7g%3BFShzpwIdZv7lACm1Dbq2hC5iRzFgwyuGUK0ABA%3BFcfkogIdewfxACktr7_BmbdhRzHymoOLIWU9tQ%3BFZjeqwIdREzyACnp0GBhbkBhRzEGgpsP24vYPA%3BFSrUrwIdE4TqACkbjYgX0vBjRzHQuyuGUK0ABA%3BFaivtQIdQ8DoACmjldp4UmhkRzGLTacJRI1I-A%3BFTQ8vQIdQ_DhACkP5jEZTSJlRzEXF_fILiajWg&dirflg=h&mra=dpe&mrsp=14&sz=9&via=14&t=m&z=8

 

Včeraj? :P

En petek k bo lepo vreme napovedano, si vzameš frej pa gremo....:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj? :P

En petek k bo lepo vreme napovedano, si vzameš frej pa gremo.... :D

1 dan al 2? dva bi blo fajn da enkrat prespimo nekje pr paklenici! čak da se pocajtam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 dan al 2? dva bi blo fajn da enkrat prespimo nekje pr paklenici! čak da se pocajtam ;)

 

Za dva mi ni glih jasno kaj bi počeli, sej pravim, povabi na kafe, pa se vse zmenimo :D

Pa kaj si na bolniški?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 dan al 2? dva bi blo fajn da enkrat prespimo nekje pr paklenici! čak da se pocajtam ;)

do Paklenice pa nazaj ne rabiš 2 dni. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

do Paklenice pa nazaj ne rabiš 2 dni. :D

ja mi mamo čigumije, pa motor se zvija pa trese ga ful... tko da dva dni...nevem, a bo dost fantje :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!