Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

Prosim za vse ki bi želeli imeti majice, mi prosim pišete velikost majice na zasebno sporočilo, prosim dopišite naslov v kolikor ne bom mogel osebno dostaviti majic.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo kej? Je že...  :slap:  

 

Sicer pa nimam toliko časa kot ostali, ko doma visijo, se črpajo iz davkoplačevalskega fonda in pametujejo cele dneve...pa ne leti to nate, samo primer. Če ti pa kaj ni prav, greš lahko kupit original Kawasaki majco, pa bo volk sit in koza cela, pa še čakat me ne boš rabil, ker nimam jaz cajta, da bodo majce v 2dneh narejene....

 

...če pa ti še ta odgovor ni vredu, naj povem, da imam dobavitelja robe na dopustu... če mi pa še tega ne verjameš, pol ti pa nimam kej...

 

...ostalo je pa že Igor povedal kratko in jedrnato :grim

jaka po moje se popolnoma brez veze na bogega reveža usajaš je samo uprašal če bo res kaj s tega. verjetno ni bilo mišljeno da bi ti hotu težit, ampak ga samo zanima ker mu je bila zamisel ušeč. 

 

čepravi vidm da si bil učeri neki slabe volje, si natežil vse po vrsti :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka po moje se popolnoma brez veze na bogega reveža usajaš je samo uprašal če bo res kaj s tega. verjetno ni bilo mišljeno da bi ti hotu težit, ampak ga samo zanima ker mu je bila zamisel ušeč. 

 

čepravi vidm da si bil učeri neki slabe volje, si natežil vse po vrsti :P

 

Ja ne bi reku, da se usajam, sam pač na trenutke mi dopizdi kakšna stvar...sploh pa če nekdo piše, da mlatim prazno slamo (tega izraza res nikol nisem razumel). Sej lej rade volje vidim, če bi kdo kej namest mene naredu, sem takoj za. Tako je pa najlažje pisat, kdaj bo če sploh bo...itd... ahh jebi ga sto ljudi sto čudi ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ne bi reku, da se usajam, sam pač na trenutke mi dopizdi kakšna stvar...sploh pa če nekdo piše, da mlatim prazno slamo (tega izraza res nikol nisem razumel). Sej lej rade volje vidim, če bi kdo kej namest mene naredu, sem takoj za. Tako je pa najlažje pisat, kdaj bo če sploh bo...itd... ahh jebi ga sto ljudi sto čudi ;)

Hočm majico,zdej pa tež kokr češ :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hočm majico,zdej pa tež kokr češ :P

 

In majico boš dobil, tako spešl za kmeta! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In majico boš dobil, tako spešl za kmeta! :D

Evo zadovoljen :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaka po moje se popolnoma brez veze na bogega reveža usajaš je samo uprašal če bo res kaj s tega. verjetno ni bilo mišljeno da bi ti hotu težit, ampak ga samo zanima ker mu je bila zamisel ušeč. 

 

čepravi vidm da si bil učeri neki slabe volje, si natežil vse po vrsti :P

 

nevem če sem prav zasledil, ampak mu je po dveh tednih zatežil, če bo kaj z majicami???? :hmm:

 

jst sem jo naroču in jo hočem imet v roku dveh dneh, a COMPRENDE Hyper? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nevem če sem prav zasledil, ampak mu je po dveh tednih zatežil, če bo kaj z majicami???? :hmm:

 

jst sem jo naroču in jo hočem imet v roku dveh dneh, a COMPRENDE Hyper? :P

 

Točno, natanko 4dni nazaj je bil prvi post v katerem sem dal pobudo za slogan... 

 

Sevede zajebant, tvoja je že naštrikana skoraj do konca, mal te bo volna srbela ampak nič zato, jo boš mel pa hitr, to je važno :grim

 

Itak bi pa vsi meli takoj, že najraje včeraj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

 

Itak bi pa vsi meli takoj, že najraje včeraj :D

 

Pa se to je samoumevno  ....

Popravljeno . Popravil igorkr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno, natanko 4dni nazaj je bil prvi post v katerem sem dal pobudo za slogan... 

 

Sevede zajebant, tvoja je že naštrikana skoraj do konca, mal te bo volna srbela ampak nič zato, jo boš mel pa hitr, to je važno :grim

 

Itak bi pa vsi meli takoj, že najraje včeraj :D

:notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tok v vednost raznim Yamaharjem pa Triumphatorjem..........v tej temi se ni dovoljeno oglašat,če niste bli vsaj enkrat na skupinski vožnji z Z-jvci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tok v vednost raznim Yamaharjem pa Triumphatorjem..........v tej temi se ni dovoljeno oglašat,če niste bli vsaj enkrat na skupinski vožnji z Z-jvci :P

Uff kruta...

 

Ti ne gre iz glave una skupnja fura a ;)...Piku ni blo jasno, kje in na kakšen način smo ga prehiteli Z.jevci, k smo bli v kočevju pred njim :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tok v vednost raznim Yamaharjem pa Triumphatorjem..........v tej temi se ni dovoljeno oglašat,če niste bli vsaj enkrat na skupinski vožnji z Z-jvci :P

 

Se sm hotu it, pa so vedno zaostajali :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se sm hotu it, pa so vedno zaostajali :P

Ja sej sem tud jaz trpu k žvau,več ko do tretje prestave nisem pršu :lol:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej sem tud jaz trpu k žvau,več ko do tretje prestave nisem pršu :lol:

Še daleč si prišel, si mel srečo, da ma žena verigo, če bi bil s svojim, bi sigurno kje kardan lepili skupaj :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tok v vednost raznim Yamaharjem pa Triumphatorjem..........v tej temi se ni dovoljeno oglašat,če niste bli vsaj enkrat na skupinski vožnji z Z-jvci :P

jst se lahko oglašam, sm pršla z zjčkom na skupno furo. lalalalal :P:lol1: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst se lahko oglašam, sm pršla z zjčkom na skupno furo. lalalalal :P:lol1:

Matr si ga po trgu do blokade žgala, lahko bi vsaj mašino prej segrela :D...sam ti Z.jko full dobro pristaja, ma dej ti lajbnu lepo britanca, pa prid v našo družino :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr si ga po trgu do blokade žgala, lahko bi vsaj mašino prej segrela :D...sam ti Z.jko full dobro pristaja, ma dej ti lajbnu lepo britanca, pa prid v našo družino :grim

mašina se segreje na delovno temperaturo že skoraj v času ko jst čelado pa rokavice in vso navlako gor navlečem. drgač pa jst moje pikice ne dam. sej je fajn zjko ampak se na svoji lepše počutim. kako že gre ljubezen na prvi poglem, neee na prvi bruuuuummmmmmm 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašina se segreje na delovno temperaturo že skoraj v času ko jst čelado pa rokavice in vso navlako gor navlečem. drgač pa jst moje pikice ne dam. sej je fajn zjko ampak se na svoji lepše počutim. kako že gre ljubezen na prvi pogled, neee na prvi bruuuuummmmmmm 

Al te povsem razumem, vem kako je to, ko se zaljubiš v Z.ja :)...mmmm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaka bo pol končna verzija majce? je že določeno?

 

Naša ekipa se zaenkrat strinja

 

...ride with style...   ....ride with us..., napis bo pa Z750 za nas, za Boštija pride v upoštev Z1000, čez vikend zbiram še prijave za velikost majice, v ponedeljek gre naročilo naprej.

 

lp

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zate more pisat: "Ride with style... ...ride with me". če si že edini :)

 

Ahh on je tak velik z nami, da se itak ne zna vozit kot da ma 1000ccm, je kr ročka za gas nastavljena na 750ccm :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam tok v vednost raznim Yamaharjem pa Triumphatorjem..........v tej temi se ni dovoljeno oglašat,če niste bli vsaj enkrat na skupinski vožnji z Z-jvci :P

 

a si se nalezel kakšnega sindroma od koga iz MS mogoče? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!