Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

ja mi mamo čigumije, pa motor se zvija pa trese ga ful... tko da dva dni...nevem, a bo dost fantje :P

sej ravn zato ne, se ti lepo zvije okrog ovinka, kr zvizneš od sreče :D

 

p.s. pejte do Paklenice, potem peš ogled NP Paklenica, potem prespat, naslednji dan pa okrog Velebita čez Gospič nazaj. Potem se pa odločte al na Karlobag, al Senj al pa Plitvice. Povsod je fajn cesta. Vmes pa lahko še Krušičko jezero obiščete.

Popravljeno . Popravil DAMI34
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dva mi ni glih jasno kaj bi počeli, sej pravim, povabi na kafe, pa se vse zmenimo :D

Pa kaj si na bolniški?

 

 

do Paklenice pa nazaj ne rabiš 2 dni. :D

vem da ne rabiš, vendar sem mislu da bi šli tko na izi brez hitenja, ker če bi šli tak krog bi nas čas vedno preganjov, ker smo motoristi z različnih krajev v SLO .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja mi mamo čigumije, pa motor se zvija pa trese ga ful... tko da dva dni...nevem, a bo dost fantje :P

 

Zihr je zihr, če ne že zaradi drugih boljše, da podaljšamo, bo še kdo reku, da smo hitri, to pa kukr berem po forumu, se z Z.jem sploh ne da hitro pelat? Aja morda se da ja po hribu navzdol, k bremze nič ne primejo? baje...

Za tiste k majo pa še star letnik, so pa sploh v riti, k morjo itak v kontra volan obračat kokr je ovinek, da se na izhodu vse spet nazaj v linijo postavi.

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vem da ne rabiš, vendar sem mislu da bi šli tko na izi brez hitenja, ker če bi šli tak krog bi nas čas vedno preganjov, ker smo motoristi z različnih krajev v SLO .....

 

Ma sam hudič je, k v tistih routah dol dva dni skor nimaš kaj počet :P, jaz sem za, sam treba je apartma najdt mal prej, moj Z.jko rabi streho, da mi kdo ne pošraufa moje miljonske investicije iz motorja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sam hudič je, k v tistih routah dol dva dni skor nimaš kaj počet :P, jaz sem za, sam treba je apartma najdt mal prej, moj Z.jko rabi streho, da mi kdo ne pošraufa moje miljonske investicije iz motorja :grim

Skor vsak drugi vikend bluzim dol al pa kam po bivši jugi, ni panike nit za apartma nit za to da ti bodo kej dol vzel. Apatma poiščeš ob cesti, pa če že mal mal dvorišča je dovolj. Ponavadi imajo itak zaprta dvorišča. Al pa hotel z garažo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

05.oktober 2013 sobota

 

zbor Z.jevcev od malih zvijajočih počasnih 750ccm, do malo večjih faracajkov in nasplošno vseh zelenkotov k majo kakršen koli Z vmes, se dobimo nekje kjer bo za vse najkrajše in kjer se bo kej dobrega pojedlo in kej konstruktivnega doreklo...predvsem da naštudiramo kako sploh spraviti Z.ja na cesto, da je kolikor toliko vozen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

05.oktober 2013 sobota

 

zbor Z.jevcev od malih zvijajočih počasnih 750ccm, do malo večjih faracajkov in nasplošno vseh zelenkotov k majo kakršen koli Z vmes, se dobimo nekje kjer bo za vse najkrajše in kjer se bo kej dobrega pojedlo in kej konstruktivnega doreklo...predvsem da naštudiramo kako sploh spraviti Z.ja na cesto, da je kolikor toliko vozen.

čs bo pa pečičko zalaufala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čs bo pa pečičko zalaufala :grim

 

Sicer mamo pa lahko od hiše do hiše zbor :D, pridemo te iskat, kjer se napokamo sladkorja, pol gremo do zobozdravnika, da poštima cukr na zobih, pol gremo pa lahko kolektivno v črnomelj na že dolgo obljubljeno (skoraj pozabljeno) kavo k SLVR.ju in njegovi ženi, k zadnje cajte dela prave cukrene umetnije :grim

 

kolacek-logo-orange1.png

 

Pomojem se bo treba k gospodi mal prej najavit :D

 

Na koncu pa pri meni malo zažarimo, pa upamo, da bo parkirplac z 500m2 dovolj velik :D

Popravljeno . Popravil HyperJack
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol je 5. oktober že fiksn datum?

Načeloma ja, kolikor sem do zdej sledil, ni noben nasprotoval temu datumu :P...nasprotuje lahko samo še vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj pa ... KJE... to se loh tut zmenmo... ;)

 

...nekje k loh čs obrača po dolgem in po čez :lol:

Popravljeno . Popravil črna strela
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred našo firmo bi morda skoraj šlo, danes je tavelik šlepar obrnil brez večjega problema, misliš da bo dost :D?

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr tolko fajn fantih se pa res ni treba zaradi obracanja sekirat, bojo menda dali kaksno roko, da se ne bos matrala. (vsaj take so moje izkusnje z vozniki zzzjev :P )

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr tolko fajn fantih se pa res ni treba zaradi obracanja sekirat, bojo menda dali kaksno roko, da se ne bos matrala. (vsaj take so moje izkusnje z vozniki zzzjev :P )

 

ja..z-jevci so res fajn pobje :P ...in dekleta ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja..z-jevci so res fajn pobje :P ...in dekleta ;)

 

Jaz mam zaradi obilne prakse že v podzavesti, da najprej mojega obrnem, pol obrnem ženinga, tko da če ma še kera kej za obrnit, ni noben problem :D

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam zaradi obilne prakse že v podzavesti, da najprej mojega obrnem, pol obrnem ženinga, tko da če ma še kera kej za obrnit, ni noben problem :D

tudi pri nas je tako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da tud "tazelene" teme berem ... sm zdej šele vidu, da ste se najavli za sladkorno fasat.  :grim Če se bi res oglasli mi sam povejte koliko vas pride in okvirno kdaj, pa vam pripravimo kakšno presenečenje.  :OK:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, da tud "tazelene" teme berem ... sm zdej šele vidu, da ste se najavli za sladkorno fasat.  :grim Če se bi res oglasli mi sam povejte koliko vas pride in okvirno kdaj, pa vam pripravimo kakšno presenečenje.  :OK:

 

Ja lej smo že najavljeni :D, datum je ura bo pa tudi, sam da se malo približamo tistemu datumu, da vidim kakšno bo vreme ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!