Skoči na vsebino

Zbor Z-jevcev na skupinski vožnji


HyperJack

Priporočene objave

to je nova grafika :xx:

Ja tud mene je prtegnla :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tud mene je prtegnla :grim

Tis prtegnjen že po defoltu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tis prtegnjen že po defoltu :P

Hvala bivši prjatu :glare:  :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V sobot zgleda da bo lepo vreme, lahko bi se prej točno zmenli za kraj pa uro.

 

Trenutno je še zelo prehitro, da bi se fiksno dogovarjali...sploh če bo vreme tako tako, potem nima nekega smisla. Že tako je mrzlo, če ne bo sonca, nekako nima smisla :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno je še zelo prehitro, da bi se fiksno dogovarjali...sploh če bo vreme tako tako, potem nima nekega smisla. Že tako je mrzlo, če ne bo sonca, nekako nima smisla :P

sicer je res še prezgodaj, ampak za vikend 12-13.10 boljše kaže, tako da ni kar za vršt puško v koruzo, mogoče boste pa le imeli srečo s končno furco!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruska ohladitev se bliža, vremenska napoved nič obetavna, udeležba kr dobro okrnjena, tako da za soboto odpovedujem iz moje strani, zdej ostali, pa kakor vam je volja, prosto po prešernu, noben vas ne zadržuje :), lahko pa pridete do mene, pomagat majce tiskat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ruska ohladitev se bliža, vremenska napoved nič obetavna, udeležba kr dobro okrnjena, tako da za soboto odpovedujem iz moje strani, zdej ostali, pa kakor vam je volja, prosto po prešernu, noben vas ne zadržuje :), lahko pa pridete do mene, pomagat majce tiskat :P

Pussy :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pussy :P

 

Bolje pička ko pa pingvin, nimam zaenkrat še ogrevanega zica pa ogrevanih ročk, ane kmet ;)...ne bi zdej o pusijih ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolje pička ko pa pingvin, nimam zaenkrat še ogrevanega zica pa ogrevanih ročk, ane kmet ;)...ne bi zdej o pusijih ;)

Mal off topic,ampak celo zimo se bom vozu z ktm 990,nima nč od gretja,še dobr da so mu dali prednjo luč :P

 

Uni z raznimi gretji,to je pa za v garažo,pa božat,ko ti zjkota :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal off topic,ampak celo zimo se bom vozu z ktm 990,nima nč od gretja,še dobr da so mu dali prednjo luč :P

 

Uni z raznimi gretji,to je pa za v garažo,pa božat,ko ti zjkota :D

 

Pol pa ti men neki povej :D...zakaj vraga maš na 1190 k že tko baje smodi jajca, še dodatno gretje sedeža?

 

Jaz niti ne rabim gretja, ker me greje misel na to, kako se mi zvija grušt ko speljujem ovinek :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pol pa ti men neki povej :D...zakaj vraga maš na 1190 k že tko baje smodi jajca, še dodatno gretje sedeža?

 

Jaz niti ne rabim gretja, ker me greje misel na to, kako se mi zvija grušt ko speljujem ovinek :D

K sm bolj zmrzljiv tip človeka :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!