Skoči na vsebino

Gazi motoriste.......


YZFgeorge

Priporočene objave

Ta komentar nekega bralca sem našel na mladinini spletni strani:

Važno je, da vsake toliko kakšnega pregazijo, kar pa ne čudi, če vemo, kakšne svinjarije delajo motoristi na cestah! Ko se bo kakšen prepotentnež naslednjič rinil mimo mene in mojega ogledala na avtu v vrsti pred semaforjem, mu bom porinil na dno želodca njegov motor!!!!!!!!!!!

http://www.mladina.si/tednik/200244/clanek.../m-moto/#bottom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj, sem prov slišu. Jst bi mu na dno želodca avto zabov. Dej povej naslov pa ga gremomal naluftat, kaj pravte :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta komentar nekega bralca sem našel na mladinini spletni strani:

Važno je, da vsake toliko kakšnega pregazijo, kar pa ne čudi, če vemo, kakšne svinjarije delajo motoristi na cestah! Ko se bo kakšen prepotentnež naslednjič rinil mimo mene in mojega ogledala na avtu v vrsti pred semaforjem, mu bom porinil na dno želodca njegov motor!!!!!!!!!!!

http://www.mladina.si/tednik/200244/clanek/m-moto/#bottom

Škoda besed za take idiote.

Pozdrav od Roberta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda besed za take idiote.  

Pozdrav od Roberta

da b' ga ubou, jebemti če kerga tacgale srečam, pizda s ketno ud denarce b' ga zadavu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je to, da ni edini, ki ima tako mnenje. Samo predstavljate si, kaj se zgodi v primeru, da imaš z njim bližnje srečanje na cesti :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Blagor ubogim na duši,kajti njih je večno kraljestvo!!!!!!!!

BTW.....upam , da sem pravilno citiral :?

Nisi, v izvirniku se glasi nebeško kraljestvo!

Kar pa ne pomeni, da nimaš prov ! :roll: :lol: 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:( Zaskrbljujoče. Sicer pa poznam človeka srednjih let, ki je pred veliko leti zapeljal z biciklom na bankino in se zvrnil, ker ga je prestrašil zvok mimovozečega motorja. Od takrat vse motoriste po vrsti sovraži iz dna duše. Kadar me sreča v sredo, ne pozabi pripomniti: "A danes pa ne boš zginil na Tromostovje, kjer se zbirate tepci, ki tekmujete, komu motor grše ropota in kdo je grše našemljen v tiste moto-cunje..." V skladu s Klimbrino objavo (Blagor ubogim...) njegove izjave ignoriram - ni vredno prepira. Z bolniki je treba biti usmiljen. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenmu ne želim da bi takega tipa srečal - kaj veš česa so zmožni ti psihopati!! :?   :evil:

Nic vec, kot sem sposoben jaz, ko vidim/srecam takega psihopata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta komentar nekega bralca sem našel na mladinini spletni strani:

Važno je, da vsake toliko kakšnega pregazijo, kar pa ne čudi, če vemo, kakšne svinjarije delajo motoristi na cestah! Ko se bo kakšen prepotentnež naslednjič rinil mimo mene in mojega ogledala na avtu v vrsti pred semaforjem, mu bom porinil na dno želodca njegov motor!!!!!!!!!!!

Jst mam pa členke rokavic ojačane :evil: -pa čelado na glav :twisted: , tko da če se srečava nek v križišču bi se že zmenila :lol: :agrue:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem bi ga srečal. Najino soočenje si bo pa gotovo zapomnil do konca življenja, pa če bo to trajalo samo še 10 sekund. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm smrdi po Lubenici iz Celja :shock:

BTW kaj pa je zdaj z Lubenico??? A je bla pol tista fura po njegovem naselju al ne?

Drgač pa takšni in podobni ekstremisti se najdejo povsod in jih je najboljše kr ignorirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žalostno je to, da ni edini, ki ima tako mnenje. Samo predstavljate si, kaj se zgodi v primeru, da imaš z njim bližnje srečanje na cesti  :evil:  :evil:

POJEŠ SVOJ MOTOR. In on ti zaželi še dober tek. Majku mu j....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ko se bo kakšen prepotentnež naslednjič rinil mimo mene ...

Tako kretensko izjavo pa res lahko prijavi samo en navadn prepotentnež, ki ga pogled na motorista spravi v slabo voljo, ampak ne zato, ker ga v koloni lahko motorist prehiti, ampak zato, ker je bil prizadet njegov ego (kao... nimam motorja... imam samo za tega golfa z litimi feltnami in zatemnjenimi sipami (za klimo mi je pa zmanjkalo)), muzko ima oni na motorju boljšo (zvok auspuha), jaz pa samo ta radio z vekslerjem in 10 zvocnikov))... aja temu se rece foušija... :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ko se bo kakšen prepotentnež naslednjič rinil mimo mene ...

Tako kretensko izjavo pa res lahko prijavi samo en navadn prepotentnež, ki ga pogled na motorista spravi v slabo voljo, ampak ne zato, ker ga v koloni lahko motorist prehiti, ampak zato, ker je bil prizadet njegov ego (kao... nimam motorja... imam samo za tega golfa z litimi feltnami in zatemnjenimi sipami (za klimo mi je pa zmanjkalo)), muzko ima oni na motorju boljšo (zvok auspuha), jaz pa samo ta radio z vekslerjem in 10 zvocnikov))... aja temu se rece foušija... :roll:

Ne zdej golfe, vekslerje in zvočnike tuki mešat prosim. :evil: :wink: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!