Skoči na vsebino

Gazi motoriste.......


YZFgeorge

Priporočene objave

..........zatemnjene šipe pa ziher malo pošimfaš, ko so ponoči bolj nevarne. :roll:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ahhh...

v glavnem... tolkrat smo ze prežvečili temo donosi med avtomobilisti in motoristi... odnosi pa se sploh niso spremenili... :cry: :roll: :?

p.s. golfist, bmwejist, audist, mercedist, peugeotist, fiatist, subaruist, reunaltist, royceist, zastavaist... ma ja... katerkoli ze... :twisted: :wink: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Tomica Šunjić bo nas slovensko učil, he, he, he...pa se vi to resno sekirate al kaj.....

Tisti "neznanec", he, he.....kaj naj rečem....rečt je neki...s tem ko se skriva je itak pezde....naj to enkrat poskusi naredit...on ali kdo drug....porint namreč mi mojo Cagivo v želodec...he, he....

:onfire:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

, mu bom porinil na dno želodca njegov motor!!!!!!!!!!!  

Pol k bom pa svoj motor pojedu mu bom pa mal zobe naravnal.

Samo pri meni je pa tako da ko sem nazadnje takega bedaka nazijal, ozmerjal s psihopatom sem potem ugotovil da je tip Republiški inšpektor za promet in zveze kar mi je dokazal z lepo modro knjižico ter me še v istem trenutku vprašal ali pokličemo policaje.

Vse prav sam sem bil takrat še omejen z 350.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo komentar še enega ubožca:

:evil:

otroc

2002-11-12 11:20:31.27034+01 by nonbiker

vsi skupaj ste eni prepotentni otroc in samo upam da ste na cest daleč stran od mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo komentar še enega ubožca:

:evil:

otroc

2002-11-12 11:20:31.27034+01 by nonbiker

vsi skupaj ste eni prepotentni otroc in samo upam da ste na cest daleč stran od mene

tudi jaz upam da je daleč stran od mene, je cesta bolj prazna :twisted: .

drugače pa se ne obremenjevat zaradi takih, do so samo na netu glasni, verjetno ga že tisti "ata z vinetu jakno" navdaja z neznanskim strahom kaj šele če je skupina motoristov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K bi vedu v katerih avtomobilih sedijo taki idioti,bi vsem po vrsti vzvratna ogledala dol zbov pa po gasu... :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo komentar še enega ubožca:

:evil:

otroc

2002-11-12 11:20:31.27034+01 by nonbiker

vsi skupaj ste eni prepotentni otroc in samo upam da ste na cest daleč stran od mene

tudi jaz upam da je daleč stran od mene, je cesta bolj prazna :twisted: .

drugače pa se ne obremenjevat zaradi takih, do so samo na netu glasni, verjetno ga že tisti "ata z vinetu jakno" navdaja z neznanskim strahom kaj šele če je skupina motoristov.

Ko bi le bilo res, ampak sem imela že imela bližnje srečanje z enim takim idiotom. Najprej je, ko je videl, da hočem na križišču mimo, zapeljal skrajno na levi rob. Sem si rekla OK, bedak, bom rajši počakala v vrsti. In potem si je zanalašč začel čistit šipe (lepo sončno vreme) in je po mojem spraznil celo posodo. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobre izjave kdo bo kaj kakšnemu naredil.Avtomobilisti bodo ostal v svojih škatlah,motoristi pa na svojih mopedih in se veselo vozili.Če je pa prilika pred samoforjem se pa itak prerinrmo naprej. :oops: :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le bilo res, ampak sem imela že imela bližnje srečanje z enim takim idiotom. Najprej je, ko je videl, da hočem na križišču mimo, zapeljal skrajno na levi rob. Sem si rekla OK, bedak, bom rajši počakala v vrsti. In potem si je zanalašč začel čistit šipe (lepo sončno vreme) in je po mojem spraznil celo posodo. :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ko se bo kakšen prepotentnež naslednjič rinil mimo mene ...

Tako kretensko izjavo pa res lahko prijavi samo en navadn prepotentnež, ki ga pogled na motorista spravi v slabo voljo, ampak ne zato, ker ga v koloni lahko motorist prehiti, ampak zato, ker je bil prizadet njegov ego (kao... nimam motorja... imam samo za tega golfa z litimi feltnami in zatemnjenimi sipami (za klimo mi je pa zmanjkalo)), muzko ima oni na motorju boljšo (zvok auspuha), jaz pa samo ta radio z vekslerjem in 10 zvocnikov))... aja temu se rece foušija... :roll:

Hehehehehe.....ti pa znaš Vragica. Tvoje definicije bi še za kakšne višje slavistične instance predlagal. :wink: :lol: :lol: :lol:

lp DTW

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem glih tak, sam temu pa od srca privoščim enga šleparja čelno.

Ne morem verjet, da so tudi taki ljudje na svetu, kaj šele na cesti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer nisem glih tak, sam temu pa od srca privoščim enga šleparja čelno.

Ne morem verjet, da so tudi taki ljudje na svetu, kaj šele na cesti.

A sam enga :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bi le bilo res, ampak sem imela že imela bližnje srečanje z enim takim idiotom. Najprej je, ko je videl, da hočem na križišču mimo, zapeljal skrajno na levi rob. Sem si rekla OK, bedak, bom rajši počakala v vrsti. In potem si je zanalašč začel čistit šipe (lepo sončno vreme) in je po mojem spraznil celo posodo. :evil:

meni se je to dogajalo ko sem koga želel prehitet. Ko pa sem ga prehitel bi mu Najraje spustil kakšne ležajne kroglice iz žepa. A pa recimo pred semaforjem malo gumo zažgal tik pred njegovim avtom. Bo imel vsaj za kaj pucat svojo "lepotičko" in bo videl kako nerad gre tuj drek dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo komentar še enega ubožca:

:evil:

otroc

2002-11-12 11:20:31.27034+01 by nonbiker

vsi skupaj ste eni prepotentni otroc in samo upam da ste na cest daleč stran od mene

tudi jaz upam da je daleč stran od mene, je cesta bolj prazna :twisted: .

drugače pa se ne obremenjevat zaradi takih, do so samo na netu glasni, verjetno ga že tisti "ata z vinetu jakno" navdaja z neznanskim strahom kaj šele če je skupina motoristov.

Ko bi le bilo res, ampak sem imela že imela bližnje srečanje z enim takim idiotom. Najprej je, ko je videl, da hočem na križišču mimo, zapeljal skrajno na levi rob. Sem si rekla OK, bedak, bom rajši počakala v vrsti. In potem si je zanalašč začel čistit šipe (lepo sončno vreme) in je po mojem spraznil celo posodo. :evil:

ja tudi jaz sem že srečal dosti takih idiotov, en mi je pri prehitevanju z novim audijem zapeljal na črto (vozil proti meni) - ostal je brez ogledala :twisted: .

tip v R5 je pucal šipe meni v obraz, sopotnik in sopotnica pa gledala nazaj in se smejala. ko sem mu sledil par kilometrov naprej od mojega doma in ga ustavljal pa brcal proti njemu je bledo gledal naprej kot da me ni in se skoraj posral od straha, takrat je videl da gre zares :twisted: :twisted: . jaz si tega ne pustim delat in tisti ki to proba pač mora računat z posledicami. vse je jasno, tako kot ti ne veš kdo sedi v avtu tako pač morajo taki frajeri računat, da pač lahko nekatere zajebavajo, drugič pa bojo fasali.

vem da kot ženska težko namlatiš tipa, ga pa vsaj počakaj in mu reči da maš njegovo registersko in da se bojo tvoji prijatelji kaj oglasili :twisted: ! verjetno bo malo cvikal ko bo naslednjič motoriste videl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega ima zato dobro "zdravilo" (kar si pa sama ne upam počet, ker bi me vrglo z motorja). V primeru, da ga kdo na cesti zajebava in ga zanalašč ne spusti mimo, mu, ko ga prehiteva, brcne v ogledalo in mu za zbije. :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj kolega ima zato dobro "zdravilo" (kar si pa sama ne upam počet, ker bi me vrglo z motorja). V primeru, da ga kdo na cesti zajebava in ga zanalašč ne spusti mimo, mu, ko ga prehiteva, brcne v ogledalo in mu za zbije. :twisted:

Jst mu ga pa ne zbijem-dost je že če mu udariš po steklu pa je že vs trd :lol: sam smo pa norci-vsi po mal :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bravo Pervy, moj način razmišljanja in tut moja dejanja, edino kar mi je bilo žal, je, da ko sem obrcal avto, nisem imel obutih cross škornjev z kovinsko ojačitvijo na koncu

za opozorilce pa: ne čez temne šipe govort, ker moje so zatemnjene že 11 let, še od prvega lastnika starega 76 let, ki ga je motilo sonce :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in recimo da nekdo nekomu na avtu odlomi špegu, pa si recimo lastnik zapomne reg. oznako :!: :!:

Kaj boste pa pol :?: :?: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no in recimo da nekdo nekomu na avtu odlomi špegu, pa si recimo lastnik zapomne reg. oznako :!: :!:

Kaj boste pa pol :?: :?: :twisted:

Prej morš tablco dol snet :idea:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!