Skoči na vsebino

Gazi motoriste.......


YZFgeorge

Priporočene objave

no in recimo da nekdo nekomu na avtu odlomi špegu, pa si recimo lastnik zapomne reg. oznako :!: :!:

Kaj boste pa pol :?: :?: :twisted:

... pol pa pride k tebi policija in ... je** ga, če se pa na čevlju ne pozna nobene sledi o bližnjem srečanju ... :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in komu bodo verjeli:

podivjanemu motoristu ali

prestrašenemu vozniku osebnega avtomobila????

mislm da vsi poznamo odgovor!!!! :x

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in komu bodo verjeli:

podivjanemu motoristu ali

prestrašenemu vozniku osebnega avtomobila????

mislm da vsi poznamo odgovor!!!! :x

aha....podivjanemu motoristu seveda...kaj ste pa mislili?! :P :roll: :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Več kot žalostno, da so taki kreteni med nami :evil: :twisted: ...

A kljub temu ne pozabite: G.Murphy je že pred precej leti učil, da se NIKOLI ne prepiraj z idiotom ker ostali ne bodo opazili nobene razlike...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne miselt, da taki bedaki delajo to sam motoristom. Sem že doskrat naletu z motorjem na tazga idijota pa tut z avtom. Glih prejšen četrtek sva šla s punco v kino in se mi je taka p**** nasrala. Mal naj je cajt loviv pa sem jest tisto corso mal bul tiščal in sem na preglednem delu ceste šu BMW-ja prehitevat ker je tip vozu 30 Km/h. Gledam v vzvratno ogledalo in v stransko kdaj bo tip za mano, da bom na svoj pas zapelu njega pa nikjer in je p**** pospeševal vzporedno z mano. Tuk sem popizdu, da sem dobesedno odpru oken in se začel drt na njega. Je*** sem mu vse po spisku pa se dru naj ustav če si upa, sam sej me ni slišal ampak bolš za njega, da ni ustavu ka ga neb noben dohter več sestavu. :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet eden za katerega so izjeme kar pravilo.

Navadno si vsi bolj zapomnimo stvari, ki nas motijo in tako se velikokrat pozabi na tiste, ki so v neki "kritizirani grupi" čisto O.K.. In tako so tudi med motoristi O.K. ljudje.

Sploh pa mi ni jasno zakaj morajo eni venomer iskati večinske krivce namesto, da bi rekli, da CPP veljajo za vse udeležence v prometu in da bo vsak v prvi vrsti začel pri sebi.

In kaj je s starim atejem narobe, ki si je uresničil svoje sanje? Za osebka verjetno samo to, da si svojih še ni mogel in ima preveč časa in energije, ki jo lahko zapravlja s favšijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za opozorilce pa: ne čez temne šipe govort, ker moje so zatemnjene že 11 let, še od prvega lastnika starega 76 let, ki ga je motilo sonce :P

Opozorilce?? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za opozorilce pa: ne čez temne šipe govort, ker moje so zatemnjene že 11 let, še od prvega lastnika starega 76 let, ki ga je motilo sonce :P

Opozorilce?? :?

ne razumeš?, rešujem svoj avto iz tega kontexta brez zlih namenov :? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej za vsako rit se najde palca...pa za vsazga neuvidevnega norca v avtu se najde nestrpen motorist ki mu bo povedal svoje :evil: :evil: .....drgac bojo pa vsi ti zategneni pa zajebani fotri in babnce v avtih ziher dobil raka ker so tko zafrustriranii :twisted: :twisted:

tista s ciscenjem sip je pa......uuuu kaj bi mu nardila :evil: :evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!