Skoči na vsebino

piaggio ciao pospeški


lostid

Priporočene objave

Kupil sem piaggio ciao, problem pa je. da je zgleda bat dosti pobrušen, torej v standgasu motor crkne, zmeraj mora biti malo gasa, drug problem pa je, da nima nikakšrnih pospeškov (iz mesta ne štarta, je potrebno z pedali goniti, sicer končna hitrost je pa zelo vredu kakšnih 60kmh).

Kaj se zdaj najbolj splača narediti, premišljeval sem da bi dal gor variator (vem, da eni ciaoti imajo to, ali se da to dodati brez nekih hudih modifikacij in stroškov)

Drug problem pa je elektrike, namreč lučke ne delajo pa me zanima ali sta vžigalna tuljava in lučke napajane iz iste tuljave na generatorju ( torej, da vem ali je tuljava fuč). Ker kabli so bili čisto oguljeni in je bil najbrž kratek stik na masi (ohišju). Varovalk najbrž nima?

Popravljeno . Popravil lostid
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupil sem piaggio ciao, problem pa je. da je zgleda bat dosti pobrušen, torej v standgasu motor crkne, zmeraj mora biti malo gasa, drug problem pa je, da nima nikakšrnih pospeškov (iz mesta ne štarta, je potrebno z pedali goniti, sicer končna hitrost je pa zelo vredu kakšnih 60kmh).

Kaj se zdaj najbolj splača narediti, premišljeval sem da bi dal gor variator (vem, da eni ciaoti imajo to, ali se da to dodati brez nekih hudih modifikacij in stroškov)

Drug problem pa je elektrike, namreč lučke ne delajo pa me zanima ali sta vžigalna tuljava in lučke napajane iz iste tuljave na generatorju ( torej, da vem ali je tuljava fuč). Ker kabli so bili čisto oguljeni in je bil najbrž kratek stik na masi (ohišju). Varovalk najbrž nima?

Ja glede tega da ti crkne na mestu bi js reko da je Uplinjač bol slabo nastavljen

Glede pospeskov pa je pomoj zobnik..ampaak tud splošno nemoreš pričakovati nekega pospeska..konca pa je tud kr lepa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj resno, podnevi tudi? Pravijo, da podnevi vsaka žarnica dobro "sveti" :)

Ma problem je ker mi elektrika ne dela, prejšnji lastnik je zjebal tuljavo na generatorju za lučke (za svečko dela), zdaj da bi pa vse menjal je pa brezveze

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj resno, podnevi tudi? Pravijo, da podnevi vsaka žarnica dobro "sveti" :)

Ma problem je ker mi elektrika ne dela, prejšnji lastnik je zjebal tuljavo na generatorju za lučke (za svečko dela), zdaj da bi pa vse menjal je pa brezveze

:closedeyes: Pa kakšne luči na taki mofi?!? :slap: Karbidovko na čelado, pa piči miško :whistle:

lp Jest

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj resno, podnevi tudi? Pravijo, da podnevi vsaka žarnica dobro "sveti" :)

Ma problem je ker mi elektrika ne dela, prejšnji lastnik je zjebal tuljavo na generatorju za lučke (za svečko dela), zdaj da bi pa vse menjal je pa brezveze

Uradno jih rabiš. Neuradno pa odvisn od polcaja-verjetn ne bodo težil po dnevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšen bencin pa naj tankam? Nekdo mi je rekel naj tankam 98, ker ima še notri svinec in tako lubricira motor? ( ja vem, da je treba mešanico z oljem delat)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tanki naj bol pocen-se prav 95 pa ene 2%-3% mešanco. Tale, ki ti jo to reku se je pomoje hotu sam mal pametnga delat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!