Skoči na vsebino

H kategorija in tehnični izpit.


2pack2

Priporočene objave

Doberdan. V naslednje pol leta bom dopolnil 15 let in bom v poletnih počitnicah začel delati izpit AM (H) kategorije.

1.Koliko pribljižno stane vse skupaj (z ročnim menjalnikom) če vse narediš v prvo?

2.Kdaj se opravi prvi tehnični pregled?

3.Kaj je res potrebno po novem zakonu opraviti 22 ur vožnje?

4.Ta omejevalec obratov/hitrosti, ali je dovoljen?

5.Kaj lahko imaš omejevalec na tehničnem pregledu ko ga dajo na valje?

Hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Tam okol 700-800€

2. Če maš motor nov je prvi tehnični čez 4 leta, pol pa čez 2 leti pa spet čez 2 leti pol pa vsako leto

3. tega nebi vedo

4.hja niti ne to je sam če ti gre motor prehiter pa da te policaji ne dobijo

5. hja lahka ga maš sam ga nesmejo najdit:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Tam okol 700-800€

2. Če maš motor nov je prvi tehnični čez 4 leta, pol pa čez 2 leti pa spet čez 2 leti pol pa vsako leto

3. tega nebi vedo

4.hja niti ne to je sam če ti gre motor prehiter pa da te policaji ne dobijo

5. hja lahka ga maš sam ga nesmejo najdit:D

A je res, da bo spet zakon kao, da boš mogu bit 16 str za H kategorijo, ker js bom naslednga februarja dopolnu 15let in bi nareo H pol.

Lp Klemen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je res, da bo spet zakon kao, da boš mogu bit 16 str za H kategorijo, ker js bom naslednga februarja dopolnu 15let in bi nareo H pol.

Lp Klemen!

Ne,Zaenkrat ni govora o novem spreminjanju zakona..Sedaj vela da lahko greš pri 16 h letih delat za a1 kategorijo..Upam da se ne spremeni :D

Drugače pa cena izpita ni tako visoka..Okolii 350-400 € Max!

Za 125 ccm oz a1 pa je 800-850 €

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cene pol nwm točn, ampak glede izpita pa je že sprejet zakon, da lahka šele pr 16 delaš izpit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede cene pol nwm točn, ampak glede izpita pa je že sprejet zakon, da lahka šele pr 16 delaš izpit.

Cena ni tolkoo..Glede let pa tud neves tocno!..Kategorija H se lahko opravlja pri 15 letih..PO STAREM ZAKONU PRI 14!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tnx sam še zdej nisn čist prepričan najprej si napisu pr 16 po je pa on napisu pa te popravu, da pr 15 a po je 15 100% potrjen!

Lp Klemen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok tnx sam še zdej nisn čist prepričan najprej si napisu pr 16 po je pa on napisu pa te popravu, da pr 15 a po je 15 100% potrjen!

Lp Klemen!

Ja pri 15..Poklici na avtosolo...pa ti bojo vse povedli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oki tnx kera avtošola je pa najbolša pa tko najbl pocen, če je sploh kej razlike?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naredil izpit za H ( po novem AM) kategorijo pred 1 tednom. Star moraš biti 15 let. Imeti moraš 22 ur (22 ura je glavna vožnja, 21 ura je društvena). Izpit pride okol 700€, če vse narediš v prvo.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naredil izpit za H ( po novem AM) kategorijo pred 1 tednom. Star moraš biti 15 let. Imeti moraš 22 ur (22 ura je glavna vožnja, 21 ura je društvena). Izpit pride okol 700€, če vse narediš v prvo.

LP

Tnx Tnx!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naredil izpit za H ( po novem AM) kategorijo pred 1 tednom. Star moraš biti 15 let. Imeti moraš 22 ur (22 ura je glavna vožnja, 21 ura je društvena). Izpit pride okol 700€, če vse narediš v prvo.

LP

Aja ej sam še to a je kej težek izpit pa to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, takole je.

Cppje, boš zlahka naredil, le delaj si zapiske in pred testom enkrat vse preberi.

Za občinske teste se kar dobro nauči, ker so težki. Če imaš kje blizu knjižnico, si sposodi knjigo: Z mopedom v promet in si jo 3x preberi, pa boš naredil.

Društvene vožnje jaz nisem delal saj mi jo je inštruktor napisal, da sem jo naredil. Ta čas, ko bi moral voziti društveno sva raje izkoristila za to, da sem vozil 1h pred izpitno vožnjo.

Am glavna vožnja. Boš zelo živčen in nervozen, to ti že sedajle povem. Sam nisem mogel zaspati tisto noč in sem razmišljal samo o tem. Ampak, ko boš na glavni vožnji, se poizkusi sprostiti. Kot, da bi vozil sam svoj moped, brez da imaš koga zadaj. Zelo pazi na to, da vedno ko zavijaš v križišču 2x pogledaš nazaj (1x za razvrščevanje in drugič za kolesarja), ne spreglej STOP znaka ali rdeče luči in pazi pešce!

No to je vse, jaz sem vse naredil v prvo, tako, da, vedno ko boš pred preizkušnjo se zanesi na svoje znanje, pa bo šlo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Am, takole je.

Cppje, boš zlahka naredil, le delaj si zapiske in pred testom enkrat vse preberi.

Za občinske teste se kar dobro nauči, ker so težki. Če imaš kje blizu knjižnico, si sposodi knjigo: Z mopedom v promet in si jo 3x preberi, pa boš naredil.

Društvene vožnje jaz nisem delal saj mi jo je inštruktor napisal, da sem jo naredil. Ta čas, ko bi moral voziti društveno sva raje izkoristila za to, da sem vozil 1h pred izpitno vožnjo.

Am glavna vožnja. Boš zelo živčen in nervozen, to ti že sedajle povem. Sam nisem mogel zaspati tisto noč in sem razmišljal samo o tem. Ampak, ko boš na glavni vožnji, se poizkusi sprostiti. Kot, da bi vozil sam svoj moped, brez da imaš koga zadaj. Zelo pazi na to, da vedno ko zavijaš v križišču 2x pogledaš nazaj (1x za razvrščevanje in drugič za kolesarja), ne spreglej STOP znaka ali rdeče luči in pazi pešce!

No to je vse, jaz sem vse naredil v prvo, tako, da, vedno ko boš pred preizkušnjo se zanesi na svoje znanje, pa bo šlo ;)

Ej ful hvala za tole zelo lepo si razložil, to pa že tako vem, da bom živčen saj si pred vsako malo večjo stvarjo živčen.

Lp Klemen!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se le nisn moto glede cene. Vse ostalo je pa tak ko je vene reko. Sam še neki! Js sn delo izpit pred tremi leti pa sn mev tak zaje..... unga iz komisije pa je vido da skor nč v špegle nazaj ne gledam pa sn prvič že sam zarad tega pado.

Tak da še enkrat ne pozab v špegle nazaj gledat,pa ko gledaš morš celo glavo zasuknat ne pa sam oči,da un vidi.

Popravljeno . Popravil rojcek5
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem naredil izpit za H ( po novem AM) kategorijo pred 1 tednom. Star moraš biti 15 let. Imeti moraš 22 ur (22 ura je glavna vožnja, 21 ura je društvena). Izpit pride okol 700€, če vse narediš v prvo.

LP

Kaj je res, da lahko izpit opraviš pol leta preden maš 15 in ga dobiš šele ko maš 15?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je res, da lahko izpit opraviš pol leta preden maš 15 in ga dobiš šele ko maš 15?

ja!!! izpitno vožnjo moreš met po 15 letu!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa se le nisn moto glede cene. Vse ostalo je pa tak ko je vene reko. Sam še neki! Js sn delo izpit pred tremi leti pa sn mev tak zaje..... unga iz komisije pa je vido da skor nč v špegle nazaj ne gledam pa sn prvič že sam zarad tega pado.

Tak da še enkrat ne pozab v špegle nazaj gledat,pa ko gledaš morš celo glavo zasuknat ne pa sam oči,da un vidi.

a zej moreš še za H kategorijo vozit 22 ur??...HaHaHa..Pa fantje..mečete dnar stran za to "prdulico".

Lahko das blokade ven pa nwm ka pa k je to vsee 0 proti 125,Če zj za to mores met 22 ur enako k pri 125 pol pa tak bw da kaj delas:)

Raje pocakas 1 leto pa se pelješ "k nor"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

a zej moreš še za H kategorijo vozit 22 ur??...HaHaHa..Pa fantje..mečete dnar stran za to "prdulico".

Lahko das blokade ven pa nwm ka pa k je to vsee 0 proti 125,Če zj za to mores met 22 ur enako k pri 125 pol pa tak bw da kaj delas:)

Raje pocakas 1 leto pa se pelješ "k nor"

je će pa maš še već v glavi,pa počakaš do 24 leta pa narediš ispit,in se do 24 leta voziš brez ispita..125cc pa še tudi ni to kar bi rabiltongue.gifcool.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!