Skoči na vsebino

Kymco Grand Dink


slodecko

Priporočene objave

Torej zadnjič sem na avto.net zasledil zanimivo ponubo za Skute Kymco Grand Dink s 50ccm

Pa me zanima če ima kdo s njim izkušnje ter kako se mu zdi in pa če je za vožnjo le tega dovolj izpit za Avto !

Prosim da poveste tudi če imate kake boljše predloge glede nakupa motorja

Cena pa se mora gibati med:

500 eur in 1250 eur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je 50 ccm ga lahka voziš z izpitom za avto. Drugač pa če hočeš met motor v tem stilu ko je ta kymco nevem če je še sploh ker drug(50ccm). Za ta denar pa lahka dobiš kakšno rableno aprilio,yamaho,gilero,piaggio (ti so tut najboljši) lahka dobiš kero drugo firmo mal slabšo za tulk dnarja tut novo. Npr. CPI, keway,kiymco,benelli. Ampak zej odvisn zaka rabiš motor, al sam za tut pa tam mal vozit (pol je vrejo skor kerkoli), če pa hočeš kej predelovat pa v tem stilu so pa najboljš kaka aprilia...

PS. Sam ne kupovata kakšnega boatiana pa teh kitajcev ko jih v šparu prodajajo pa še imena ne morš izgovorit:D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA v bistvu mi je ta Kymco zelo všeč drugače pa sem gledal tut aprilie na avto.net

Pa enega Piagia sam je bil že prodan :(

Kaj pa Kymco kot frima je dobra al bol tko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA v bistvu mi je ta Kymco zelo všeč drugače pa sem gledal tut aprilie na avto.net

Pa enega Piagia sam je bil že prodan :(

Kaj pa Kymco kot frima je dobra al bol tko ?

Kymco je od teh "kitajceu" in temu podobnih motorjih še najbolši..:)

Tak daa je kr solidna kvaliteta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Živjo.

Ker sem bolj nov na tem forumu me zanima če je tukaj kaj lastnikov maxi skuterjev znamke Kymco Grand Dink 125, 150 in 250 ccm ??

če mi lahko pišete kar na zasebno sporočilo.

lp božo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!