Skoči na vsebino

Klub Potovalnih Endur


Priporočene objave

Moj projekt za 2012 trajekt Genova-Tunis in Aleksandrija-Benetke. problem je samo Darfur.,če se zadeve med Čadom in Sudanom ne stabilizirajo pa čez Central.afr.rep.Če bi šel kdo z mano bi blo pa tud fajn .cca 60 dni.LP.

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=sl&doflg=ptk&msa=0&msid=210234220932820771870.000498420611d8a8fd982&ll=20.468189,19.511719&spn=43.591913,79.013672&z=4

http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=sl&doflg=ptk&msa=0&msid=210234220932820771870.00049888aa412278f1cee&ll=20.468189,19.511719&spn=43.591913,79.013672&z=4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj projekt za 2012.........

a to se odpravis na pot pred ali po koncu sveta? :whistle:

.....Če bi šel kdo z mano bi blo pa tud fajn .cca 60 dni.LP.

grem zraven, če počakaš četrt stoletja - šele v penziji bom imel 60 dni dopusta :headbang:

Popravljeno . Popravil nejcgs
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj projekt za 2012 trajekt Genova-Tunis in Aleksandrija-Benetke. problem je samo Darfur.,če se zadeve med Čadom in Sudanom ne stabilizirajo pa čez Central.afr.rČeep. bi šel kdo z mano bi blo pa tud fajn .cca 60 dni.LP.

Če me boš naučil po makadamu vozit,grem zraven,tisto zadnjič je bilo premalo.lp

http://maps.google.c...3,79.013672&z=4

http://maps.google.c...3,79.013672&z=4

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to se odpravis na pot pred ali po koncu sveta? :whistle:

grem zraven, če počakaš četrt stoletja - šele v penziji bom imel 60 dni dopusta :headbang:

Če vzameš brezplačnega zato še ne bo konc sveta.! V Tuniziji sem srečal dve punce z motorji ,ki so vozile okoli sredozemlja 4 mesece in vmes skočile še malo v Jemen . V službi so dale odpoved . - so what-bi dejal Pahor.

LP .Dare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja prjatu Pips drugo leto bova trenirala makadam na žive in mrtve. Ne damo se mi !.

Star kozu ma trd rog :yes:

Popravljeno . Popravil basbas
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne zgodi kaj nepredvidenega, bom zraven :rolleyes:

Vprašam ob priliki na UN-FP za razmere in možnost pomoči pri prestopu meje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MOTORISTI , VELIKO VARNIH IN UŽITKOV POLNIH KILOMETROV V LETU 2011 . :D

Na silvestra pa spijte enga na svoje pa še enga na moje zdravje.lp Dare.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Zima... ,megla,mraz ,sneg ,dež, ... zopet se me loteva bolezen, italijani jo imenujejo - mal d"africa.

Pravimo ,da od tam izhaja vse , življenje in smrt. Ta tako posebna celina ,ki kipi v svojih najbolj divjih kontrastih te prevzame ,posrka te vase in vedno znova se želiš vrniti.

Vsak ki stopi na njena tla postane del nje . Kdor to sprejme se mu spremeni pogled na svet okoli njega.. tudi tu v hiperaktivnem svetu. V Afriki se hitro in jasno zavemo svoje človeškosti ,tudi svoje majhosti . Celina nosi v sebi vonj preteklosti ,pristnosti ,prvobistnosti,možnosti in upanje. To je celina bojev ,.....proti revščini,zavojevalcem ,predsodkom,boleznim nove dobe.

Je dežela razsežnosti inraznolikosti. Kraj , ki ima v svojih nedrjih toliko ponuditi,toliko za za spoštovati,toliko za zaljubiti se .Celina katere barva je topla,žgoča katere bistvo je neponarejeno,katere veličina je v nepokvarjenosti. Če le ne bi vmešavanje puščalo smrtnonosnega pečata brezvestnega uničenja in razčlovečenja.

To je kontinent črne barve in toplih duš. Radost te nosi ko si deležen te dobrote,ki ti jo nudijo ti ljudje ki tu živijo že od nekdaj.

Spoštujmo jih! ,dajmo jim vrednost ,ki bi jo morali imeti vsi ljudje tega planeta.

Afrika, še posebno pa njena kraljica vseh puščav SAHARA nam je izziv,. Kje so so moje meje, kdaj odpove tehnika ,kaj je za tistim hribom ,za tisto planoto,,zakaj ni nobene sledi.....

Izzivov kot je zvezd na nebu.

Vsako leto se v SAHARO lepotico vseh puščav vrača karavana " obolelih" . Za kaj že ... aa .. mal d "africa

post-22411-0-42208300-1295213285_thumb.jpg post-22411-0-08076700-1295213536_thumb.jpg post-22411-0-19807900-1295213963_thumb.jpg

V lekarni (preverjeno) nimajo zdravila proti tej bolezni ...sam neka malarija pa driska.. bla bla. .Ja bo pač treba . . . . LP Dare.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jeseni.

Jeseni je pesek še precej prežgan in sipek...

Kaj pa vem, letos mi je muck še na novega leta dan parkrat utonil.

rrrr

Popravljeno . Popravil rrrr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V mislih imam enkrat konec septembra. Vročina me ne moti. Samo, da ni vlage. Sem se že vozil, ko je žgalo čez 40 st. in se ponoči shladilo, da je bilo treba flis oblečt. Zaenkrat še ni nobenega kandidata, da gre zraven. Primaren namen se je peljati še po Mavretaniji. Če se najde družba in se jim ne bo pasalo fjakat preveč južno, se komot prilagodim in naredimo samo klasični giro po Maroku. Drugače se zna zgodit, da zanimiram frende iz Nemčije ali se pridružim kakšni njihovi skupini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš po Maroku fjaku, pazi sam na Mercedese 300 D :D

Znajo bit nevarni! :lol1:

Yup. Chris je dobro feeling opisal:

... pa maroške posnetke notri nabil.

MB 300 D ... jasno

rrrr

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se boš po Maroku fjaku, pazi sam na Mercedese 300 D :D

Znajo bit nevarni! :lol1:

Ti se kar zafrkavaj ma katiri je bil bolj razbit aaaa. Po novem se taksisti bojijo GS ov kot hudič križa :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa moj prjatu Boštjan bova še olje zadi menjala ,.. en dan. K pa je servis predrag prav da bova kr sama to spedenala ja.

www.youtube.com/watch?v=sjg5fK1ZMTk

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa moj prjatu Boštjan bova še olje zadi menjala ,.. en dan. K pa je servis predrag prav da bova kr sama to spedenala ja.

www.youtube.com/watch?v=sjg5fK1ZMTk

v tem videu je ena napaka....količina olja v FD ni 200-220 ml, temveč 180 mililitrov....Je bmw že izdal opozorila okoli količine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tem videu je ena napaka....količina olja v FD ni 200-220 ml, temveč 180 mililitrov....Je bmw že izdal opozorila okoli količine...

V eč nas je, boljši smo! :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!