Skoči na vsebino

EnduRoMania


Ni3ous

Priporočene objave

Tole je še vedno za marsikoga nepoznana zadeva, pa tule popam link, da si pogledate kaj sploh to je in kako poteka...

The concept is extremely simple: an endurance meeting, without being important the trip to the meeting point but the enduro travel through the country. The ideea of EnduRoMania is not fighting for the trophee by all means. It's rather about riding as much Enduro as you like, while building a team of at least three people. The maps, carefully prepared by the organization team, on which the check points and lot of roads to ride are marked, can be used as a basis.

But exploring new routes does also win prizes. The more ambitious can of course get all the glory and the awards. Still, these awards are more a symbol of communication, just like the meetings over a glass of good wine in the evening at the meeting points. What had been possible only ten years ago around the Gardasee or in the Alps, has now moved 1000 km to the east.

Only that here the landscape is more varied, the people are friendlier and the prices are unbelievably low. Even up-hills, as you can find only on the legendary Chaberton, are not at all rare. We invite you to explore our history and we are gladly welcoming you in the future as participant and friend into our big Enduro-Family!

Link:

http://www.enduromania.net/index.php?&lang=en

Da zadeva poteka po precej ekstremnem terenu pove tale slika... v baznem kampu imajo sušilnico čevljev s sistemom, ki posuši opremo v eni uri. Imjo pralnico, servis...

post-9811-127615654038_thumb.jpg

No če koga zanima kaj več, je tut tule nekaj fotk za občutek...

http://www.facebook....3204198786&s=12

Je že kdo šel na tole?

Popravljeno . Popravil Ni3ous
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi 3je ste pol že šli?

Men se po slikah fejst dopade, ker je dost gorat teren :)

Bi se pridržu za kak vikend, če bo kdo še šov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nismo še šli.

Za Romunijo rabš kaj več časa kot vikend.

Če greš v romunijo se vozit po cestah pol je Stelvio ok, sicer pa rabiš bolj enduro bike in primerne enduro gume.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Tule malo nižje sem na hitro en report sestavil, vsaj da se dobi osnovni občutek kako zgleda vse skupaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tule malo nižje sem na hitro en report sestavil, vsaj da se dobi osnovni občutek kako zgleda vse skupaj.

WAAAAAUUUUUU

:worship:

že gledam motorje =)

drug let grem pa še jst :naughty:

Norci ste drgač! Čestitam za prevoženo pa za osvojeno medaljo še tok bolj! Škoda edino da je transalpka zatajila :(

Lp, pa se vidmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem zakaj tako misliš, vendar razen tega, da ima motor par prask, ni nič slabši od novega.

Na njemu sem opravil kar nekaj konstrukcijskih izboljšav, zamenjal nekatere dele motorja z aftermarkt upgrade-i, tko da za moje oči je moja tenerejka kvečjemu boljša od originalne. Res, da tenerejko ženem po terenu, vendar ko pridem domov jo skrbno spucam in skrbim, da je vse tipitopi poservisirano.

Tenerejka rula:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Razumem zakaj tako misliš, vendar razen tega, da ima motor par prask, ni nič slabši od novega.

Na njemu sem opravil kar nekaj konstrukcijskih izboljšav, zamenjal nekatere dele motorja z aftermarkt upgrade-i, tko da za moje oči je moja tenerejka kvečjemu boljša od originalne. Res, da tenerejko ženem po terenu, vendar ko pridem domov jo skrbno spucam in skrbim, da je vse tipitopi poservisirano.

Tenerejka rula:yea1:

Če koga zanima je tule še nekaj več slik:

http://www.motosvet.com/album/admin_img.php?cid=2_2418

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men tut album ne dela.

Drugač pa vsa čast, da ste šli z motorji direkt dol pa nazaj. Ker če ti dol motor oreng crkne ali pa ga preveč polomiš, bi to znal bit oreng problem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole da smo mi prišli po kolesih tja je izjema, drugi so imeli mašince vsi na prikolicah ali tovornjakih. S tem da so bili vsi tam precej lažji od naših.

Tomas, ki je bil prvi dan z BMW X Challengem, mu je pri vzponu na goro Tzarku pregorela sklopka. Domov smo še nekak pršli, potem pa je vzel ne rezervno sklopko, ampak kar rezervni motor (od punce KTM-a) iz prikolice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!