Skoči na vsebino

Od Jadrana do Pacifika


alkatraz

Priporočene objave

Včeraj-(nisem bil doma)...Mogoča, 600km za Čito worship.gif

Mmmmmmmmmmm, še pomnite tovariši!!!

Na tem delu je meni razpadel motor... Pd Mogoče do Habarovska

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mmmmmmmmmmm, še pomnite tovariši!!!

Na tem delu je meni razpadel motor... Pd Mogoče do Habarovska

lp

bv

Malo pavze si je vzel v eni gostilnici 200km pred trance_41_w00t2.gifVladivostokom in že voha Pacifik. trance_43_wavetowel2.gif Ceste so kurčeve a postaja vse bolje. Lepo vas pozdravlja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo pavze si je vzel v eni gostilnici 200km pred trance_41_w00t2.gifVladivostokom in že voha Pacifik. trance_43_wavetowel2.gif Ceste so kurčeve a postaja vse bolje. Lepo vas pozdravlja.

Hm, če je 200 km od Vladivostoka (to je bil pa hiter!!!) je pa že na 4-pasovnici. Od Habarovska do Vladivostoka je avtocesta. 950 km dolga... Bolj verjetno je, daje 200 km pred Habarovskim... Tam pa res voha pacifik... smile.gif

Ampak kot je rekla Ridergirl ... To je point motoristov... Vsaka mučast.

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, če je 200 km od Vladivostoka (to je bil pa hiter!!!) je pa že na 4-pasovnici. Od Habarovska do Vladivostoka je avtocesta. 950 km dolga... Bolj verjetno je, daje 200 km pred Habarovskim... Tam pa res voha pacifik... smile.gif

Ampak kot je rekla Ridergirl ... To je point motoristov... Vsaka mučast.

lp

bv

Če se on laže pol se tudi jaz ... whistle.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bolj sem domneval da je tipkarska... Ni mišljeno da bi uporabljal tako ostre besede... rolleyes.giftrance_06_beer2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

lp

bv

skoraj dobesedno prepišem kaj mi napiše, saj ja zna čitat table, kje se nahaja trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

skoraj dobesedno prepišem kaj mi napiše, saj ja zna čitat table, kje se nahaja trance_43_wavetowel2.gif

Meni se je javil samo enkrat, okrog Irkutska... No, pozdravi ga...

lp

bv

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gifVladivostok trance_43_wavetowel2.giftrance_43_wavetowel2.gif

worship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gifworship.gif

a zdaj pa nazaj?

za hec sem na viamichelin probal pogledat kolko kilometrov to znese. tako, čez palec. viamichelin ne zna zračunat. tako fakin daleč je?!?!? respect in naj se srečno vrne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še dokaz trance_07_beerchug.gif

Avtomoto se vam vsem lepo zahvaljuje za čestitke, ko pa pride do interneta pa še osebno trance_43_wavetowel2.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem skupaj.

Koncno sem si nasel tudi malo casa za vse vas, da vam malo porocam. Dosedaj sem samo uzival in se vozil od jutra do vecera.

Kdo bi si mislil, da je 12-14 ur dela na motorju lahko uzitek yes.gif Torej, uspel sem pripeljati do Vladivostoka.

Bojanv zacni rediti odojka trance_25_naughty.gif Pridem ti porocat kako je na odseku Cita - Habarovsk. Moram ti povedati v naprej, da je razen cca. 300 km makedama, najlepsa cesta v Rusiji. Vsega skupaj sem prevozil do sem (Vladi) 11.500 km. Razen dezevja v okolici Tomska in zadnja 2-3 dni rahlih ploh ni bilo hujsega. Se najbolj je trpela tehnika in delno jaz saj me je zelo dajal spanec. Kar nekaj km sem prespal na motorju. Na sreco sva oba zdrzala. Zal potovanje proti vzhodu in menjava casovnih con prinese krajsanje casa za spanje. Pa saj ga bom imel na vlaku dovolj, saj se bom do Moskve vozil 6dni in pol. Nadaljevanje torej iz Moskve.

Se enkrat hvala za cestitke in dobre zelje.

Slike pa potem ko se vrnem.

Uzivajte.

Čestitke tudi od mene worship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke tudi od mene worship.gif

Hm, Avto... Tole bo eden od izdatkov, katerih se bom letos najraje spominjal in opravil z največjim veseljem... Te3 držim za besedo, da boš poročal... Saj poznaš proceduro smile.gif

lp

bv

Popravljeno . Popravil Bojanv
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo kakšno predavanje. To bi me zanimalo. Počasi bom v letih, ko bo treba posaditi drevo, spočeti otroka, napisati knjigo in z motorjem obkrožiti svet. :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke tudi od mene :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy: :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!