Skoči na vsebino

Izpuhi na enem kupu


impulz

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

ful dobra stran in pa so cene zelo ugodne naspram drugih strani...plus tega pa se homologacijo dobis zraven...zelo pohvalno

samo nekaj mi ni jasno...kje na tej strani se da narocit izpuh...mi lahko kdo pomaga??

Popravljeno . Popravil pekmez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeraj ko jaz kaj objavim mi tkoj kvasko in tej pedri klikajo misnus za ugled...sploh nebom vec obiskovau foruma zaradi takih cepceu kot je on..adijo!

Adijo! Evo še en minus od mene za slovo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa vsakemu + dal, ker sem dobre volje closedeyes.gif

Nevem, kje hodi moderator, da zbriše vse kar ni v povezano z avspuhi !? surrender.gif

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmeraj ko jaz kaj objavim mi tkoj kvasko in tej pedri klikajo misnus za ugled...sploh nebom vec obiskovau foruma zaradi takih cepceu kot je on..adijo!

Kvasko niti približno ni cepec :whistle: Pač mu grejo na žiuce cepci :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm pa vsakemu + dal, ker sem dobre volje closedeyes.gif

Nevem, kje hodi moderator, da zbriše vse kar ni v povezano z avspuhi !? surrender.gif

Ker si biu tako prijazen da si vsakemu dau en + sm dau še js enga tebi ;) Aja, se opravičujem za zadnja 2 posta k sta bla mal :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 5 mesecev pozneje...

Kolega ga je imel na wr 125. Zvok kar dober in močan za 125cc.B) Samo je imel še drugo cev od motorja do dušilca od Arrowa. (70€).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

fantje.. en gospod iz šentjurja naredi takle izpuh za male pare, dobr zvok, pozna se pri pospeševanju, itd.. res je dober, ampak kolikor vem dela le za 4T motorje..in je zdej prvič delu za 125 ccm :) in kolikor sem na netu opazu sem 3 ki ima izpuh z 2 denferjema:)

post-20663-0-97465900-1309550763_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo, mam uprašanje kaj kle homoligiranga dobiš kaj ma pol blokade not o.O?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta izpuh je domače izdelave, ni homologiran, je čisto odprt, ni preglasen, ni pretih, pa na pospeških se zelo pozna..:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta izpuh je domače izdelave, ni homologiran, je čisto odprt, ni preglasen, ni pretih, pa na pospeških se zelo pozna..:)

aja hvala za odgovor :) cudn k piše da je z homoligacijo lol..

Popravljeno . Popravil matolife10
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo že naročvou z te strani al pa kdo ve kje bi se dal kje v SLO dobit take izpuhe za yamaho DT125??

kr sm jim poslou kaj hočm kupt ampak sm po angleško napisou.. pa mi odgovorl niso če odšteješ soboto pa nedeljo že 3 delovne dni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

zdravo!

mene zanima ena info!!

Na moji husqvarni je danes začelo puščati olje iz avspuha :)

Pa je prišel včeraj iz servisa....nima pa avspuh nobenih vijakov za zatisnit avspuh da nebi puščal :)

Hvala LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Je tu je zdej odvisno od policaja do policaja. Ne morem ti rečt, da te ne bojo kaznovali ker teoretično bi te mogli, ampak mene še nikoli niso. Je pa opazil, da nimam original gor ja. ''Ja to pa js ne vem, takega sem že kupil'', ''hja seveda, sej vsi že takega kupite'' :P

 

Verjetno, če ne boš imel nekih hard-core predelav in da bo glasnost v mejah normale, ne boš imel problemov. So pa menda v Avstriji bolj strogi kar se tiče nehomologiranih izpuhov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!