Skoči na vsebino

Izpuhi na enem kupu


impulz

Priporočene objave

Je tu je zdej odvisno od policaja do policaja. Ne morem ti rečt, da te ne bojo kaznovali ker teoretično bi te mogli, ampak mene še nikoli niso. Je pa opazil, da nimam original gor ja. ''Ja to pa js ne vem, takega sem že kupil'', ''hja seveda, sej vsi že takega kupite'' :P

 

Verjetno, če ne boš imel nekih hard-core predelav in da bo glasnost v mejah normale, ne boš imel problemov. So pa menda v Avstriji bolj strogi kar se tiče nehomologiranih izpuhov.

Ti že na meji pregledajo, če je homologacija. Sej prav! Najlažje je gor nataknt nek homemade avspuh pa zbudit pol vasi. Pravijo Loud pipes, save lives! Sam eni pretiravajo.

Kazen je, meni so že gledali, na srečo je bil takrat gor original izput, vendar odprt (RS 125). Kazen pa je tehnična nebrezhibnost vozila ali pa preglasen izpuh (prvo v primeru, da ni homologiran, drugo v primeru, da je homologiran, vendar preglasen)...kazen je 500€? Kewo je imel nek primer s tem, bo on povedal. (mislim, da on)

Je pa tko, da so te pregledi zelo redki in tudi navaden policist tega sploh ne zna preverit. Če pa je motorist policist...opa.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!